Bitcoin Forum
May 10, 2024, 04:53:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: EtherDelta Deposit Sorunu  (Read 206 times)
ZaPpaRa83 (OP)
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
December 12, 2017, 07:16:45 AM

Merhaba ,
Elimdeki Equal Token leri etherdletaya deposit etmek istiyorum fakat hep hata veriyor. İlk defa başıma böyle bir şey geliyor. Transaction Information  bilgilerine bakıp yorum yapabilecek arkadaşlar varsa aşağıdaki linkten bakabilir. Gas olarak sırasıyla 4,10,13,15,20 denedim değişen bişey olmadı. giden benim gas lar oldu.  Ayrıca aynı cüzdandan etherdeltaya başka bir coini deposit ettim sorunsuz. Sorun sadece bu coinde

Transaction Information

https://etherscan.io/tx/0xe78ad765729c36e74151e9aeaec144b2bf984a0d58cdfabd24a5b727b56899f4
1715316826
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715316826
Reply with quote  #2

1715316826
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715316826
Hero Member
*

Ignore
1715316826
Reply with quote  #2

1715316826
Report to moderator
1715316826
Hero Member
*

Ignore
1715316826
Reply with quote  #2

1715316826
Report to moderator
1715316826
Hero Member
*

Ignore
1715316826
Reply with quote  #2

1715316826
Report to moderator
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
December 12, 2017, 02:49:08 PM

Merhaba ,
Elimdeki Equal Token leri etherdletaya deposit etmek istiyorum fakat hep hata veriyor. İlk defa başıma böyle bir şey geliyor. Transaction Information  bilgilerine bakıp yorum yapabilecek arkadaşlar varsa aşağıdaki linkten bakabilir. Gas olarak sırasıyla 4,10,13,15,20 denedim değişen bişey olmadı. giden benim gas lar oldu.  Ayrıca aynı cüzdandan etherdeltaya başka bir coini deposit ettim sorunsuz. Sorun sadece bu coinde

Transaction Information

https://etherscan.io/tx/0xe78ad765729c36e74151e9aeaec144b2bf984a0d58cdfabd24a5b727b56899f4

Token miktarı daha fazla ise muhtemelen daha fazla Gas price istiyordur hocam. Biliyorsunuz şu CryptoKitties belası yüzünden Ethereum ağının içine ettiler o yüzden gwei ücretleri de haliyle baya yükseldi.
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
December 12, 2017, 09:52:02 PM

Şuan en gdüşük gas ücreti 25 hocam onun için işlemlerin kabul edilmemiş olabilir şuanlık ciddi bir para etmeyen tokenlerini tut satma boşuna gwei fazla ödersin dün 5 ti mesela kaçırmışsın
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 13, 2017, 06:13:24 AM

bende worldcore depositleyemiyorum , türlü türlü gwei denedim . eninde sonunda hep saatlerce bekletip " trans not found" hatası alıyorum
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
December 13, 2017, 06:23:59 AM

Abi su etherdelta gercekten bas belasi bir site gecen arkadas paylasmisti 3 ethi yanlis girme yuzunden cop oldu arayuz yok bisey  yok ama tek kalkindiran sey tokenler ilk ciktiginda  direk kabul eden tek site olusu onun disinda bir hikayesi yok hele simdi bu kedicikler ciktiktan sonra gwei ucretinin artmasi yuzunden hicbir hikayesi kalmadi...

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
labtek42
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
December 13, 2017, 06:44:46 AM

Contract ile ilgili bir sıkıntı var gibi, etherdelta daha eql işlemlerine başlamamış herhalde, token listesinde yok.
cenk279
Full Member

Activity: 135
Merit: 101

View Profile
December 13, 2017, 06:56:46 AM

malum trafoya kedi girdiği için aynı sorunlar herkes tarafından yaşanıyor. şu anki durumu bile eskisinden kat kat daha iyi diyebilirim. hadi kedileri bir yana bırakalım denildiği gibi milyonlarca doların döndüğü borsanın bu denli berbat bir arayüzü ve yavaşlığı olması katlanamaz. sanki bir anda 146 dan internete bağlanılan günlere geri dönüyorum.
theory_of_computation
Member
**

Activity: 60
Merit: 10

View Profile
December 13, 2017, 07:12:22 AM

malum trafoya kedi girdiği için aynı sorunlar herkes tarafından yaşanıyor. şu anki durumu bile eskisinden kat kat daha iyi diyebilirim. hadi kedileri bir yana bırakalım denildiği gibi milyonlarca doların döndüğü borsanın bu denli berbat bir arayüzü ve yavaşlığı olması katlanamaz. sanki bir anda 146 dan internete bağlanılan günlere geri dönüyorum.

Eheheh, hakkaten 146 günlerini hissettiriyor EtherDelta, çok iyi analoji oldu hocam Smiley
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
December 13, 2017, 01:35:40 PM

Dün aynı sıkıntıyı bende yaşadım. Kabul etmedi ama sonra hesabımdan Gas çıkışı olduğunu farkettim. Sisteme girdiğimde iptal edemiyordum. Etherscan üzerinden baktım bir yerde iptal edilmiş işlem o süre gelene kadar para çekmişler.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
sirgawain
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
December 13, 2017, 06:33:13 PM

Ben 15 gün öncesine kadar sorunsuz minimum fee ile işlemleri yaparken artık hiçbir işlem yapamıyorum, Daha önce deposit ettiklerimi de satamıyorum, gas price ı karşılayacak eth yok diyor ama 30 dolarlık eth var hesapta.

ne zaman düzelir acaba? yada bir yöntemi var mıdır?
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
December 13, 2017, 06:40:06 PM

Merhaba ,

Transaction Information

şimdi pek cok sorun olabilir bu hata ile ilgili. yetersiz gas'dan olsa ilk başta muhtemelen o şekilde söylerdi. bu tokenler size nereden geldi. ico ya katildiniz oradan mi geldi yoksa bounty olarak mi geldi. ikisi arasında fark var. bazı tokenler çünkü özellikle bountyden gelenler bazen belli bir tarihe kadar kilitli olabiliyor. o süre zarfında göndermiş oldugunuz transfer işlemleri kesinlikle yerine gitmiyor.izin vermiyor yani. diğer türlü gas price uyarısı ayrı bi şekilde cikiyor. fakat şöyle bişi de var transfer gider  etherscanda görürsün sonra birden iptal eder. bunda da myetherwallet üstünde sağ üstte Gwei kısmı var onu en az 40 yapın şuanda daha düşük ama garanti olsun o şekilde ayarlayın ve yeteri kadar gas price sahip oldugunuzdan da emin olun. bugun 2 - 3 kez işlem yaptim 3 dk sürmedi geçmesi.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██