Bitcoin Forum
June 29, 2024, 10:40:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin'de altin kurallar - Yeni baslayanlar mutlaka goz atin  (Read 892 times)
sessiz_gemi
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
December 22, 2017, 01:50:07 PM

yaklaşık 2 yıldır bu piyasa da bulunuyorum her zaman kara ikiye yada üçe katladıktan sonra anaparayı çektikten sonra kalanla devam edin ve en önemli şey al sat yapanlar için söylüyorum yüzde 70 bitcoin de bulunun ki her zaman alttan toplama şansınız olsun.
harsak06
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 22, 2017, 10:41:18 PM

Bende yeni sayılırım bu piyasa da ve yazıyı her ihtiyacım olduğunda açıp okuyorum hazırlayanin ellerine sağlık gerçekten ihtiyaç duyduğum konuları barındırıyor başlık
candanbit
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
December 24, 2017, 10:47:20 AM

Valla 2 3 hafta önce tam bitcoin satın alıp altcoinlerle oynamaya başladım.Bitcoin tarihinin en büyük düşüşünü yaşadı,o yüzden sabırlı olmak en önemlisi.Panik yaparsanız tamamen zarara uğrarsnınız arkadaşlar.Şu an moralim bozuk değil,satış da yapmadım,elimde tutuyorum çünkü inanıyorum ki ilerleyen zamanlarda tekrar fırlama yapacak.
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
December 24, 2017, 08:29:30 PM

Sabır et ve Hedefin olsun Gerisi basit. Cool
daviedbecker
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
December 24, 2017, 10:21:18 PM

Merhaba ilgili konuyu bulamadığım için buraya yazıyorum. Daha önce hesaptan hesaba aktarım yaparken pc ye bitkoin virüsü bulaşası sebebi ile muhtemelen farklı bir hesaba bir miktar btc aktarmış oldum. Acaba bu btc leri tekrar geri almak mümkün mü? Çünkü btclerin gittiği heap bariz bir dolandırıcı hacker. Fikir ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
December 25, 2017, 05:55:42 AM

az miktarla başlayıp tecrube kazanmak gerekir öncelikle kurları takıp edeceksınız sonra dusukten al yüksekten sat yukseldıgı zaman satacaksınız bekleyeyım bıraz dha cıkar dersenız cakılırsınız. onun için iyi kontrol etmek gerekir
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
December 25, 2017, 06:29:30 AM

Bitcoin bu saatten sonra kime ne kadar para kaznadırabilir ki zaten çok fazla miktar da yatırım yapamdıkça ciddi anlamda bir karlılığa geçilmez ben projesi sağlam altcoinlere yatırım yapmanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum  Roll Eyes

Aynen öyle . Birde 500 tl param var . Yatırım yapsam ne olur . Godoman olurmuyum falan . Düşük bütçeliler alt coine hucum ediniz. Dipten yakalayıp bekleyin 2x arayın.
AcemiCoinci (OP)
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
December 25, 2017, 08:38:44 AM

Az parayla girip ucuz coin alip para kazanmayi hedefleyenler :

lutfen sadece fiyatina bakip aa bu cok ucuz yatirayim 10x 100x yaparim diyerek her coine atlamayin

Oncelikle coincap web sayfasina girin orda her coinin piyasa degeri ve islem hacmi vs var.

1-islem hacmi en az en az 40-50 milyonun altindaki coinler cok risklidir ondan saglam tuyonuz yok ise uzak durun

2-islem hacmi yuksek fiyati uygun olan bir coin buldunuz

a=Ayni sitedeki gecmisine bakin eger coinin fiyati son birkac gunde firlamis ise dikkat edin cakilabilir bekleyin dussun oyle alin.Dun mcafe nin yaptigi
         paylasim sonrasi x coini 196 sts alanlar oldu 4 dk sonra coin fiyati 120sts ye dustu

b; buldugunuz coini bu sitede aratip veya web sayfasina girip arkasi dolumu bos mu amaclari ne projeleri saglam mi

bu dediklerime dikkat ederseniz olasi zarari min dusurursunuz karinizi maksimuma cikarirsiniz
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 26, 2017, 07:41:10 PM

en önemlisi de boş hayallere kapılmamak gerek herhangi bir coin o gün pump yaptı diye siz aldıktan sonra da bu yükselişine devam edecek diye bir şart sürekli bir yükseliş beklentisi içinde olmamak zaten sizi mantıklı karalar almaya sevk eder

kolinasnum
Newbie
*

View Profile
December 26, 2017, 09:13:47 PM

bilgiler için teşekkür ederim. konuda gerçekten güzel öneriler var. özellikle anapara katlandıkça çekme olayı çok mantıklıymış Smiley
AcemiCoinci (OP)
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
December 26, 2017, 10:22:08 PM

Ricaederim ben ilk girdigimde bayagi para kaybettim . Baskalarida kaybetmesin diye kendi edindigim tecrubeleri yaziyorum
cabiremre
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 1

View Profile
January 27, 2018, 08:19:38 PM

3 aylık süre belirleyip küçük ya da büyük miktar illa ki kar edilir düşüncesindeyim.takip edebildiğim çoğu coinler için söylüyorum.tabi  "alırken" piyasaya hakim olabilmekte gerekiyor.
kutsal_money
Member
**

View Profile
January 28, 2018, 08:33:36 PM

Çok teşekkür ediyorum bu paylaşım için henüz forumu ciddi manada yeni gezmeye başladım ve iyiki denk geldim dediğim bir başlık oldu
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
January 28, 2018, 08:36:16 PM

Altın kural Yem olma yemleyen ol.Sağlam icoları araştır analiz et yatırım yap.ROİ 5x almadan çıkma...

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
Pusher_59
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
January 30, 2018, 07:33:02 PM

Biz aptal gibi hep bitcoinle gidiyoruz, bir cesaret edemedim altcoinlere deli olucam  Angry Angry
Soslumisir
Newbie
*

View Profile
March 05, 2018, 07:34:19 PM

Biz aptal gibi hep bitcoinle gidiyoruz, bir cesaret edemedim altcoinlere deli olucam  Angry Angry

Biz altcoinlere dağıldık da noldu hocam, dağıldığımızla kaldık öyle Cheesy
Ephermo
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
March 06, 2018, 08:00:08 PM

Şans herkese aynı şekilde gülmüyor ama. Tabi sorarsanız şans değil emek diyen de oluyor ama iş kripto paralarsa hakikaten şansın yeri büyük bence.
mick42
Member
**

Activity: 182

View Profile
March 06, 2018, 10:09:35 PM

yukarı da bahsedilen paranın bir kısmını bir coin de sabit tutma konusu belki de bir çok aceminin yapamadığı bir nokta yani adam yeni alacağı coinin patlama hayalini kurduğu için ne var ne yok o coine geçiyor
cemaluzan
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
March 06, 2018, 10:10:47 PM

Bu iste şans faktörü de çok fazla etkili ama her ne olursa olsun araştırmak öğrenip de bu işe girmek çok önemli. Birşey bilmeden girersek kaybetmeyi göze alıyoruz demek oluyor
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
March 07, 2018, 11:59:04 PM

en büyük altın kural HODL dur hocam, yabancıların oluşturduğu çok da sıkı takipçisi olduğu bir kuraldır, yani al tut, + al tut bu şekilde.  al-sat, al-sat mantıksız oluyor.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: