Bitcoin Forum
May 10, 2024, 04:36:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: litecoin daha ne kadar yükselecek  (Read 320 times)
burak93 (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
December 12, 2017, 07:22:34 PM

Merhabalar herkese,
ay başında litecoin 80 dolardan alıp 90 dolardan satmak zorunda oldum eğer satmasaydım 6500 tl kredi ile girip katlanmasını bekliyordum ama özel sebepten dolayı satınca şimdi almaya kalkınca tam 3 katı fiyatı görünce kafamı duvarlara vurmamak için kendimi zor tutuyorum
acaba bu litecoin ne zaman düşer
grafiklere baktığımda düşmesi gerekiyor diye düşünüyorum
sizin düşünceniz nedir ona göre almıcam beklicem veya dahada zam olmadan alıyım diyorum

Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 12, 2017, 09:13:42 PM

ltc daha ne kadar yükseleceğinin sinyalini xmrden ben anladım unutma ki büyükler art arda birbirini takip eder mesela zec şuan biraz geeride kalır bir baktın zec eth yi geçmiş ki bence büyük pumpu yakındır

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
December 12, 2017, 10:10:37 PM

btc/ltc oranı gttkce yükseliyordu ltc şimdi bu oranı düşürüyor tekrardan altın gümüş benzetmesi yaparlarken haklılarmış altın yavaş yavaş gidiyor gümüş ise birden o yükselişe katılıyor ama düşüsü de sert oluyor bakalım yaşayıp görcez
integrap
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 12, 2017, 10:28:40 PM

Litecoin 60 dolar seviyesinde iken alım yaptım dedim ki 1 sene bozmam. Arkadaş çıktıkça çıktı ben de 160 dolar seviyesinde bozdum ama %25lik kısmını bozmadım. Düşer bir daha alırım dedim ama öyle çıkmaya devam etti ki durmuyor resmen. Ne zaman durulacak ben de merak ediyorum açıkçası.

carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
December 12, 2017, 10:32:27 PM

En az Dash kadar fiyat yapması lazım bence tabi Ethereum da hepsinden önde olmalı. Biraz durulsa da Litecoin için daha uzun bir yol olduğunu düşünüyorum.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 12, 2017, 10:32:43 PM

Ilk bu islere basladigimda litecoin aldim cunkü bitcoin teknolojisine sahip hatta daha iyi oldugunu dusunuyordum ama cabuk sattim elimdede cok para olmadigindan tutmadim, suan geldigi noktayi gorunce uzuluyorum, suan aldigimiz coinlerde ileride yukselecek oyuzden hodl. artik elime para gectikce yatirim yapacagim baska caresi kalmadi.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
December 12, 2017, 10:34:52 PM

Hiç bir sebep yokken niye bu kadar yukseliyorlar.

ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
December 12, 2017, 10:45:21 PM

Litecoinin yükselişinde kat edeceği daha çok yol var bana kalırsa, Bitcoin sistemi sıkıştıkça Litecoin yardımcı oluyor ve yatırımcısına çok güzel kazandırıyor. Litecoinin reklama ihtiyacı yok adı sayfalar dolusu geçmedi, ama değerini bilenler kazandı.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
December 12, 2017, 11:35:34 PM

500 Doları yakın zamanda geçeceğini düşünüyorum. 2018 de toplu bir yükseliş beklentisindeyim. Bu durumda Litecoin'in çok daha fazla sıçrama yapabileceğini umuyorum.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 13, 2017, 08:51:30 AM

Ana tabir edilebilecek tüm alt coinler iyi yükseldi Litecoini xrp de takip ediiyor. Litecoin 300$ civarında biraz soluklanacak galiba.

HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 13, 2017, 09:01:18 AM

Diğer altcoinler gibi altcoinde yükselişte hem de ciddi şekilde yükseliyor bitcoin bazında elimden çıkarmıştım birkaç hafta öncesine kadar şuan pişmanım keşke tutsaymisim
Pages: [1]
  Print  

Jump to: