Bitcoin Forum
May 09, 2024, 07:56:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: COSS exchange  (Read 535 times)
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
January 03, 2018, 10:47:45 PM

Neo, Coss hakkında konu açtığınız için teşekkür ederim. Sıkı bir TaaS müdavimi olarak ikinci bir konu açmayayım diye ne zamandan beri bekliyorum. Hareket sizden geldi.

Ben kar payı dağıtan tokenlerle özel ilgileniyorum, forumda tanıyan bilir. Aynı zamanda ciddi bir Coss (ICO) yatırımcısı olduğumu da belirtmekten çekinmiyorum.

Coss, ico'su esnasında az tutarda parayla çok pay alınabilecek fırsatlar sunan güzel bir borsa ortaklığı örneğiydi.

Projeye çok güveniyor ve sabırla bekliyorum. Örnek vermek gerekirse; Ekip bir pazarlama stratejisi belirleyebilmeyi başarırsa, Liqui' nin yarı oranında hacim performansı gösterebilir diyorum ve buna inancım tam.

Bu ön görüm gerçekleşirse burada üzgün ve bitap cümleler içeren çok postlar görürüz. Coss bana göre patlamaya hazır bir bombadır ki son 1 haftada görülen fiyat artışı bunun minicik bir ön kanıtıdır.

Kimseyi etkilemek istemem. Projeyi tepeden tırnağa incelemeden yatırım yapmayınız.
1715241397
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715241397
Reply with quote  #2

1715241397
Report to moderator
1715241397
Hero Member
*

Ignore
1715241397
Reply with quote  #2

1715241397
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715241397
Hero Member
*

Ignore
1715241397
Reply with quote  #2

1715241397
Report to moderator
1715241397
Hero Member
*

Ignore
1715241397
Reply with quote  #2

1715241397
Report to moderator
1715241397
Hero Member
*

Ignore
1715241397
Reply with quote  #2

1715241397
Report to moderator
Neo-- (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
January 03, 2018, 11:13:03 PM

Neo, Coss hakkında konu açtığınız için teşekkür ederim. Sıkı bir TaaS müdavimi olarak ikinci bir konu açmayayım diye ne zamandan beri bekliyorum. Hareket sizden geldi.

Ben kar payı dağıtan tokenlerle özel ilgileniyorum, forumda tanıyan bilir. Aynı zamanda ciddi bir Coss (ICO) yatırımcısı olduğumu da belirtmekten çekinmiyorum.

Coss, ico'su esnasında az tutarda parayla çok pay alınabilecek fırsatlar sunan güzel bir borsa ortaklığı örneğiydi.

Projeye çok güveniyor ve sabırla bekliyorum. Örnek vermek gerekirse; Ekip bir pazarlama stratejisi belirleyebilmeyi başarırsa, Liqui' nin yarı oranında hacim performansı gösterebilir diyorum ve buna inancım tam.

Bu ön görüm gerçekleşirse burada üzgün ve bitap cümleler içeren çok postlar görürüz. Coss bana göre patlamaya hazır bir bombadır ki son 1 haftada görülen fiyat artışı bunun minicik bir ön kanıtıdır.

Kimseyi etkilemek istemem. Projeyi tepeden tırnağa incelemeden yatırım yapmayınız.

Aynen hocam önce Kucoin, ki geri dönüsü ortada simdide COSS kar payi dagitan projeler cok iyi degerleniyor. Bende sizin konunuz sayesinde taasa girdim ondanda cok umutluyum ne yazikki centlerden suanki yükselmesinde taas almamistim ama daha gidecek yolumuz uzun Smiley
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
January 06, 2018, 09:33:14 PM

Frene basmadan devam ediyor COSS 1 dolarıda aştı.Piyasa girdiğinde 0.09$ da sürünüyordu.Keşke alsaydık.En azından elimde bountyden gelenler var onları tutuyorum.İyi kazandırdı.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
January 06, 2018, 09:37:49 PM

valla almadığım için hiç pişman değilim. bunun yerine IOTA topladım ben tabiki kendi görüşüm yatırım tavsiyesi değildir.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
January 06, 2018, 10:18:53 PM

borsa tokenlerine kar paylarına özel bir ilgim var benimde Cheesy örnek olarak bnb pek bulaşmadım ama kcs ve biboxa yatırım yaptım cossuda gözüme kestiriyorum uzun zamandır borsa hacim artışı bekliyorum cosstan atak geldiğinde bu fiyatın 2 katına bile alabilirirm önemli olan ataklar Cheesy
Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
January 06, 2018, 10:19:55 PM

Günlük volume 6M olmus!! bu coss icin cok buyuk bir rakam 10 kati demek 2 gün öncesine göre.. Henüz daha baslangic bu.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
January 06, 2018, 10:24:11 PM

Günlük volume 6M olmus!! bu coss icin cok buyuk bir rakam 10 kati demek 2 gün öncesine göre.. Henüz daha baslangic bu.
ah ah 20cente satılırken burun kıvırdığımı hatırlıyorum lakin şuan üyeliği aktiv ettim dalıyorum kendimce ufaktan.bu sürede tüm piyasa yeşillendi önemli olan işlev sunanlar ve onlardan birisi olacak umarım cossta ve uzun vadede güzel yerlere ulaşmış olacak.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
January 06, 2018, 10:35:00 PM

binance ve kucoinin geldigi noktalari gordunuz sanirim. ayni buyuk piyasayi ve isleme hacmini coss ta yakalarsa hic sasirmam. bnb fiyatini gordukten sonra borsa tokenlarinin degerini anladim
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 07, 2018, 12:36:29 AM

ne artmis be coss bende bi ara alim diyordum yeni borsa gelmeden ama nerdeee gitmis bile sans.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
January 07, 2018, 01:25:21 AM

Bu borsasınan tam sürümü gelsin bakalım neler olucak şuan beta sürümünde her şey tam sürümünün işleyişine bakar buda asyalı borsa.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
January 07, 2018, 06:33:46 AM

Bu exchangelerin coinlerine bir şeyler oldu arkadaşlar. Deli gibi kar getirmeye başladı. Bazen paranoyak düşünüyorum. Zaten kendi borsasında bunda borsanın manipülasyonu olabilir mi diye düşünmüyor değilim. Fiyatı kendileri şişiriyor olabilirlerde - olmayabilirlerde. Yinede total supplye bakıyorum ekibin icraatlarına bakıyor gelecek vaadediyor. Elimde çok yok bu coss tan ama bekletmeye değer sanki..
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
January 07, 2018, 07:45:48 AM

Bu exchangelerin coinlerine bir şeyler oldu arkadaşlar. Deli gibi kar getirmeye başladı. Bazen paranoyak düşünüyorum. Zaten kendi borsasında bunda borsanın manipülasyonu olabilir mi diye düşünmüyor değilim. Fiyatı kendileri şişiriyor olabilirlerde - olmayabilirlerde. Yinede total supplye bakıyorum ekibin icraatlarına bakıyor gelecek vaadediyor. Elimde çok yok bu coss tan ama bekletmeye değer sanki..

Her gelişmeye felaket senaryosuna ait bir sahne izliyormuş gibi yaklaşmayın arkadaşlar. ICO' dan 1000 adet Coss' u 60 USD' ye alan bir yatırımcının şu an 1200 USD parası var. Ekip kendi tokenini kendi çabasıyla şişiriyor olsa kardan nemalanan yatırımcının ettireceği zararın yükünü taşıyamaz. O kadar güçlü bir ekip değil. O kadar da uzun boylu değil.

Bu arada Coss' un ulaştığı bu rakam henüz benim için bir şey ifade etmiyor. Coss token, gerçek değerine ulaştığında yatırımcısını hayretden hayrete düşürecektir. Kolay kolay böyle kesin konuşmam. Yine de kimsenin araştırmadan yatırım yapmasını tavsiye etmiyorum.
Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
January 07, 2018, 10:04:32 AM

Her gelişmeye felaket senaryosuna ait bir sahne izliyormuş gibi yaklaşmayın arkadaşlar. ICO' dan 1000 adet Coss' u 60 USD' ye alan bir yatırımcının şu an 1200 USD parası var. Ekip kendi tokenini kendi çabasıyla şişiriyor olsa kardan nemalanan yatırımcının ettireceği zararın yükünü taşıyamaz. O kadar güçlü bir ekip değil. O kadar da uzun boylu değil.

Bu arada Coss' un ulaştığı bu rakam henüz benim için bir şey ifade etmiyor. Coss token, gerçek değerine ulaştığında yatırımcısını hayretden hayrete düşürecektir. Kolay kolay böyle kesin konuşmam. Yine de kimsenin araştırmadan yatırım yapmasını tavsiye etmiyorum.

Kar payi dagitan projeleri bu adama sorun diyorum bende baska bise demiyorum. Smiley
Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
January 14, 2018, 04:13:56 PM

Son günlerde bu %200 artti burada hic dillendirmedik. Az önce twitterdan yeni UI nin bitmek üzere oldugu ve dakikalar icerisinde aktiflesririlecegi yazildi bi kulanal deneyelim olmadi elimdeki coss miktarini arttirabilirim sizede izlemede kalmanizi öneririm muhteme bir cikisa baslayabilir gene coss, tabi cokuste olabilir Smiley
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 14, 2018, 04:16:38 PM

En büyük pişmanlığım olarak tarihe geçti COSS . ICO sürecinde oldukça iyi takip ettiğim halde katılamama gafletinde bulundum . Şu an ki fiyatlarını gördükçe iç çekiyorum resmen . COSS daha iyi yerlere geleceği kesin ..
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
January 14, 2018, 04:25:04 PM

Elimde 4500 adet vardı.Bu kar payı dağıttıkları dönemde para ihtiyacından dolayı satmak zorunda kalmıştım çok zarar ettim

grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
January 14, 2018, 04:33:50 PM

Elimde 4500 adet vardı.Bu kar payı dağıttıkları dönemde para ihtiyacından dolayı satmak zorunda kalmıştım çok zarar ettim

Kötü olmuş gerçekten işlem hacmini 1 sene sonrasında arttırdıklarında bu fiyatların kaç katı olacak düşünmek dahi istemiyorum. Halen alım fırsatı gibi duruyor . Kaçırmış sayılmayız ne dersiniz ?
ermannn35
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 04:40:59 PM

bende 500 satoşilerdeyken 2000 civarı alıp x4 ü görünce çıkmıştım elimde hala bir miktar var. Yalnız bu siteyle alakalı globalde scam yazıları dolaşıyor. Bende deposit yaparken sıkıntı yaşamıştım. Blockchainden bakıyorum para ellerine ulaşmış hatta başka hesaba transfer etmişler benim hesaba geçmediler. Bende supporta yazmak durumunda kaldım 2-3 saat sonra işlediler hesaba. Yoğunluk var ayağı yaptılar Smiley
WillBeOk
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 14, 2018, 05:14:18 PM

Sabah uyandıp Coss'a baktığımda 3$ yakındaşimdi düştü geri. Coss daha tam anlamıyla reklamını yapmadı yaparsa ve yeni arayüzüyle birlikte sitelerini hızlandırırsa çok güzel aratacağı düşüncesindeyim
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
January 14, 2018, 06:42:41 PM

bu piyasada sabrın ne kadar önemli olduğunun göstergesi oldu coss benim için. 10 cent civarlarındayken biraz alıp 2-3x yapınca çıkarmıştım elden. eğer projesi güzelse ne olursa olsun sabretmek lazım. eninde sonunda değerini buluyor.

,........
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: