Bitcoin Forum
May 06, 2024, 03:52:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bittrexxte onaylama konusunda sıkıntı çekenlere bir çözüm  (Read 298 times)
mr.oz (OP)
Member
**

Activity: 229
Merit: 10

View Profile
December 13, 2017, 08:18:01 AM
Last edit: December 13, 2017, 10:20:27 AM by mr.oz

İsmimde ve soyismimde Türkçe karakterler var ve bittrexe ilk üye olurken o karakterleri noktasız yazdım. Daha önceden ufak miktarlarda transfer işlemi yaparken hiç üyeliğimi doğrulamam gerektiği uyarısı almamıştım ve de tabiki çekim limiti sıfırlanmamıştı.
Geçenlerde daha yüksek bir miktar etheriumu transfer ettikten sonra baktığım limit sıfırlandı üyelik doğrulaması istedi.
Ben de ehliyeti taradım falan gönderdim direkt. Üyelik doğrulansın diye.
Ama tabi isimde Türkçe karakter olunca "name-mismatch" hatası aldım .. beni destek birimine talep açmaya yönlendirdi. Bu olaylar 20 gün önce oluyor. Desteğe talebi açtım bir yandan da burada sorun yaşayanların yorumlarını okuyorum. Twitterden enredeyse hergün bittrexin hesabının gönderdiği mesajların altına mesaj attım. Ama bekledik işte ..

Çözümü de gene burada bir arkadaşın mesajında okumuştum. Hadi bir deneyeyim dedim.

"2fa doğrulamamı iptal ettirmek istiyorum diye talep açtım"

bana hemen 1 dk sonra otomatik bir mesaj geldi .. benden

hesaptaki toplam coin miktarları, deposit ve withdrawlar, hangi iplerden sisteme bağlandığım ve de günün tarihini yazdığım bir kağıt, kimliğimi tutarken bir sefie istedi.

bilgilerin hespini zaten bittrexin sayfasından ekran görüntüsü aldım. ve selfiyi de çektim. bütün resimleri gönderdim.

1 gün sonra mail geldi. daha önceden açtığım name mismatch talebi de bu talep de çözülmüştü.

hesap onaylanmıştı.

deneyin belki sizde de işe yarar.  Wink
1715010767
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715010767
Reply with quote  #2

1715010767
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715010767
Hero Member
*

Ignore
1715010767
Reply with quote  #2

1715010767
Report to moderator
1715010767
Hero Member
*

Ignore
1715010767
Reply with quote  #2

1715010767
Report to moderator
1715010767
Hero Member
*

Ignore
1715010767
Reply with quote  #2

1715010767
Report to moderator
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
December 14, 2017, 04:27:03 PM

Gerçekten işe yarar ise bir çok kişi rahat eder benimde ismimde türkçe karekterler vardı yaklaşık 13 gün falan sürmüştü hesabı onaylatmam, Sırada 100'lerce arkadaş var gerçekten bu çözüm işlerine yarayabilir.
Teşekkür ederim bizle paylaştığın için bunu

KafkaFR
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
December 14, 2017, 04:50:41 PM

Grin gayet mantıklı onay icin.. Bu isim uyusmazlıgı mevzuu da ; yahu kardesim madem Turkçe karakterde sıkıntı cıkıyorsa sisteme girerken izin verme , niye sonradan milleti ugrastırıyorsun bittrex efendi.
bacio2
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
December 14, 2017, 05:27:19 PM

İsmimde ve soyismimde Türkçe karakterler var ve bittrexe ilk üye olurken o karakterleri noktasız yazdım. Daha önceden ufak miktarlarda transfer işlemi yaparken hiç üyeliğimi doğrulamam gerektiği uyarısı almamıştım ve de tabiki çekim limiti sıfırlanmamıştı.
Geçenlerde daha yüksek bir miktar etheriumu transfer ettikten sonra baktığım limit sıfırlandı üyelik doğrulaması istedi.
Ben de ehliyeti taradım falan gönderdim direkt. Üyelik doğrulansın diye.
Ama tabi isimde Türkçe karakter olunca "name-mismatch" hatası aldım .. beni destek birimine talep açmaya yönlendirdi. Bu olaylar 20 gün önce oluyor. Desteğe talebi açtım bir yandan da burada sorun yaşayanların yorumlarını okuyorum. Twitterden enredeyse hergün bittrexin hesabının gönderdiği mesajların altına mesaj attım. Ama bekledik işte ..

Çözümü de gene burada bir arkadaşın mesajında okumuştum. Hadi bir deneyeyim dedim.

"2fa doğrulamamı iptal ettirmek istiyorum diye talep açtım"

bana hemen 1 dk sonra otomatik bir mesaj geldi .. benden

hesaptaki toplam coin miktarları, deposit ve withdrawlar, hangi iplerden sisteme bağlandığım ve de günün tarihini yazdığım bir kağıt, kimliğimi tutarken bir sefie istedi.

bilgilerin hespini zaten bittrexin sayfasından ekran görüntüsü aldım. ve selfiyi de çektim. bütün resimleri gönderdim.

1 gün sonra mail geldi. daha önceden açtığım name mismatch talebi de bu talep de çözülmüştü.

hesap onaylanmıştı.

deneyin belki sizde de işe yarar.  Wink

Benim de aynı isimdeki türkçe karakterler sıkıntı tıcket'a dönüş yok. Dün bu başlığı gördüm akşam aynen dediğiniz gibi yaptım 2fa iptal başvurusu ticket vs aynen eksiksiz gönderdim tüm belgeleri. 24 saat yeni doldu sayılır, bakalım bi umut. Sadece gece yarısı şu oto. mesaj geldi.

"On behalf of Bittrex I would like to apologize that your support ticket has not yet been resolved. I understand it is frustrating to have an account issue. I want to assure you personally that everyone on my team is working hard to solve this problem.

Due to an unprecedented amount of growth we are experiencing a longer than normal wait time resolving customer requests. I apologize greatly for this extended wait and would like to inform you that we are addressing this issue as quickly possible.

We are actively training new personnel and streamlining our processes to better handle the increased demand. Specifically, in the next week, Bittrex will be more than doubling our current support staff to handle the growth. The hiring of support agents will continue until we can provide the support our customers expect.

What can you do to help expedite a response from us?

• Duplicate tickets often slow down our agents and their ability to assist our customers. If you submitted two or more tickets for the same issue we kindly ask that you close the newer tickets, leaving your oldest ticket open.

• Using the proper form when submitting a support request is very important. Oftentimes the wrong form can lead to a wrong response and unfortunate delays in solving your tickets.

• If your issue has already been solved, please login to https://support.bittrex.com and delete any duplicate or outstanding tickets. Doing so will greatly enhance our ability to assist other customers.

We understand that waiting can be frustrating and we appreciate your patience and understanding while we scale our support team to handle the increased
demand.

My sincerest apologies,

Ryan Hentz
Director of Support  "
bacio2
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
December 14, 2017, 07:06:56 PM

Arkadaşlar işe yarıyormuş bu taktik!! heheyt...

Teşekkürler Mr.Oz  Grin Grin Grin
mr.oz (OP)
Member
**

Activity: 229

View Profile
December 14, 2017, 10:08:59 PM

Arkadaşlar işe yarıyormuş bu taktik!! heheyt...

Teşekkürler Mr.Oz  Grin Grin Grin

hayırlı olsun  Smiley burada bir arkadaştan okumuştum ben de ..  Cheesy

açık açık konu açtım ki en azından bizde işe yaradı başkalarında da işe yarayabilir diye ..

çünkü bu onay olayında çok fazla sıra var anladığım kadarıyla .. ama başka konu ile açılan ticketlara hemen cevap vermeye çalışıyorlar .. ee 2fa da güvenlikle ve kimliğin doğrulanması ile alakalı olunca selfiedeki kimliği incelemeden talebi gerçekleştiremiyorlar .. inceleyince zaten isimdeki Türkçe karakterlerden namemismatchi halletmek zorunda kalıyorlar  Cheesy
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
December 15, 2017, 04:32:42 AM

bende deniyip burada paylaşıcam neticeyi...

bu arada poloniex bittrex vb.. midesi bulananlara hitbtc.com şahane ve öle kimlik mimlik hak getire... bir sürü de kanka Turkler var chat bölmesinde

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
December 19, 2017, 08:26:40 PM

valla kendi hesabımı doğrulama sorunu yaşıyormuşum da şimdi kendi hesabımı doğrulayacakmışım gibi sevindim. insanların böyle konularda sıkıntı yaşamaları can sıkıcı oluyor. inşallah herkesin sorunları en kısa sürede halledilir

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
December 19, 2017, 08:30:48 PM

Bu daha fazla gas belirleyerek işlemi tekrar yapmaya benziyor.
Bravo, canı gönülden tebrik ederim Smiley
Tasmonid
Member
**

Activity: 109

Decentralized Transportation Economy

View Profile
December 19, 2017, 09:40:57 PM

Güzel yöntemmiş. Önünüzdeki 24 saatte hesabım onaylanmazsa bende deneyeceğim.

1071eko
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
December 19, 2017, 10:50:41 PM

bu konuda ciddi bir kesim mağdur oldu ve sıkıntı olmuştu.Bilgilendirme için teşekkürler.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
December 20, 2017, 11:45:32 AM

Enhanced Verification için ciddi araştırma yapıyorlar ve yetersiz çalışan olduğu için uzun sürüyor. 20. gün oldu hala cevap yok. 5gün önce enhanced istemiyorum basic bana yeter 0,4btc limit istiyorum diye ticket açtım, uyarı geldi; ekstra ticket açmanız fayda sağlamaz sadece bizim işlerimizi zorlaştırır dendi ve yeni ticketimla eski ticket birleştirildi.
Bu yöntemide deneyelim bir şey kaybetmeyiz, ondan sonra bidaha tövbe bittrex ! söverek ayrılacam.

Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
December 21, 2017, 11:14:33 AM
Last edit: December 25, 2017, 08:31:42 PM by Cyper_BLC

ben hala sövüyorum Alpçim , halay çekerek birlikte sövelim var mı daha gelen...
bu şerefsizlerin yüzünden GRC diye bi coin var onu alamadım. millet parasını 2 ye katladı ... hitbtc de de yok bu lanet olsun...

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: