Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:29:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: TRIG gizliden geliyor gibi?  (Read 239 times)
yapa ve yalniz (OP)
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 13, 2017, 10:18:42 PM

Arkadaşlar Trig'in pump coin olduğunu hepimiz biliyoruz. Şahsi fikrim bugün yarın güzel bir pump yapabilir gibi geliyor bana. Sizce ne diyorsunuz? Bir tek yüskelmeyen coin TRIG neredeyse. Siz ne düşünüyorsunuz?

Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715016546
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715016546
Reply with quote  #2

1715016546
Report to moderator
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
December 13, 2017, 10:35:36 PM

(Yanlış hatırlıyorsam kusura bakmayın) siz geçen hafta da aynı şekilde TRIG yükselebilir demiştiniz ama sonu hüsran olmuştu sanki.
yapa ve yalniz (OP)
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 13, 2017, 10:40:38 PM

Hayır ben değildim. Bende o gaz'dan etkilenenlerdenim. YTD. tabii ki sadece düşündüklerimi paylaşıyorum. Ufak bir miktarla girilmez mi sizce?

kaserya70
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 13, 2017, 10:44:46 PM

TRIG e umut bağlamak hüsran ile biter uzak durulmasını tavsiye ederim.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
December 13, 2017, 10:46:52 PM

Hayır ben değildim. Bende o gaz'dan etkilenenlerdenim. YTD. tabii ki sadece düşündüklerimi paylaşıyorum. Ufak bir miktarla girilmez mi sizce?

Açıkçası ben btc ve eth dışındaki hiç bir coine tam anlamıyla güvenmiyorum, hatta şu ara eth'ye de güvenmiyorum. Zamanında burada wavesçiler, stratçılar vardı; son günlerde trend değişti ve iotacılar, emc2ciler ve nxtciler olarak evrimleşildi. Bir coine girmeden önce en azından son 1 ayın btc ve usd grafiğine bakılmalı ve taban-tavan kavramları az çok aklımıza yer etmeli. Ondan sonra eğer o coin tabana yaklaşmışsa sizi üzmeyecek bir miktar yatırıp ilk yükselişte satmak bence en mantıklısıdır. YTD elbette Wink
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
December 14, 2017, 01:29:59 AM

TRIG'deki problem tokenlarin hicbir ise yaramamasi. Silah endustrisi oldugunu biliyoruz ve buna yonelik urun oldugunu biliyoruz, ama TRIG'in ne ise yarayacagi ile ilgili hicbir bilgi yok.

Bunu alanlar sanki hisse senedi almis gibi hissediyorlar kendilerini ve TRIG'in yaptigi aktivitelerinden nemalaniyorlar.

Twitter'i cok seven, "pek yakinda sunu aciklicaz", "geliyor az kaldi" vs. tarzi aciklamalar yapan pumpcinin dibi serefsiz bir ekipleri var. Ama ayni zamanda kendileri de kabul ettiler TRIG satarak gemiyi yurutuyoruz diye, yani dumplicak enayi de ariyorlar.

Para kazandirdi evet, ama hic sevmedim seni sut oglan.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
December 14, 2017, 06:08:22 AM

Çok dalgalı bir grafiği var coin adet sayısı az ama pump dump coininden başka bir şey değil. Geçenlerde gözüme takıldı arkadaşın birisi trig hakkında mesaj yazmış 50K satları görmüş bir dönem. Tabi dediğimiz gibi pump dump coininden başka bir halt değil. Dikkatli girin derim ben girecektim vazgeçtim.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 14, 2017, 06:14:26 AM

Resmen pump dump coini gibi ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir coin, bunun yerine projesi net ve hareketleri stabil coinlere girmenizi tavsiye ederim.
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
December 14, 2017, 06:34:42 AM

Trig nedir arkadaşlar önerecekseniz sağlam Coin'ler önerin. LTC, BTC, ETH diyin insanlar boşuna zarar etmesin, en azından bilsinlerki düşse de bir kaç güne toplar.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 14, 2017, 06:50:35 AM

zamanında bırı boyle tenx konusu açmıştı öve öve bitirememişti şu an -10x yapmış durumda, bu tarz boktan coınlere gırmeyın gıreceksenız da mutlaka uyarı yapın arkadaşlar ınsanlar inanıp gırıyor sonu hüsran oluyor
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
December 14, 2017, 07:36:20 AM

gizliden gelen bir şey varssa o da florindir. 800 sats altinda alin. 22sinde satarsınız. başkasının lafıyla yatırım lütfen yapmayın araştırın her şeyden önce. herkes tahminini yaziyor.

Ayın 22 sinde ne var ki fiyat artacak? Fiyat olarak fene değil gibi eğer ciddi bir gelişme olacaksa ufak bir yatırım düşünülebilir.Coin hakkında bilgi verirsen sevinirim.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
December 14, 2017, 07:42:36 AM

gizliden gelen bir şey varssa o da florindir. 800 sats altinda alin. 22sinde satarsınız. başkasının lafıyla yatırım lütfen yapmayın araştırın her şeyden önce. herkes tahminini yaziyor.

Ayın 22 sinde ne var ki fiyat artacak? Fiyat olarak fene değil gibi eğer ciddi bir gelişme olacaksa ufak bir yatırım düşünülebilir.Coin hakkında bilgi verirsen sevinirim.

rebrandingleri var hocam. detaylı bilgiyi akşam hazırlayıp buraya ekleyebilirim.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 14, 2017, 08:38:53 AM

rebrandingleri var hocam. detaylı bilgiyi akşam hazırlayıp buraya ekleyebilirim.
Arkadaş forumda dikkatimi çekiyor, senin enteresan yorumların ve tespitlerin olabiliyor. Florin konusunu akşam yazabilirsen iyi olur, ben de bekliyorum, merak ettim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
oinokhoe
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
December 14, 2017, 09:14:45 AM

Grafik çok stabil değil. Her şey olabilir. Ama pump beklemiyorum.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 14, 2017, 09:44:50 AM

Trig den bende bir atak bekliyorum.Ama şu anda sağlam coinler artıyor.Daha önce belirttiğim gibi Bitcoin yükselişini tamamladı ve altcoinlere oradan gelen para ilk sağlam coinlere gidiyor.Eth,ltc,neo,waves ve diğerleri gibi.Pump dump coinlerine biraz daha zaman var.Ama şu an alım için güzel yerde trig.Alıp biraz bekletilirse güzel kazanç sağlayacak gibi duruyor.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
December 14, 2017, 11:57:06 AM

trik bende almışım ve takipindeyim ve bekliyorum bakalım
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 14, 2017, 12:58:06 PM

1 hafta önceki grafikleri çok iyiydi volume de artmaya başlıyordu yavaş yavaş çok iyi bir pump yakındı fakat btc hepsini tokatlayıp geçtiği gibi trig de nasibini aldı, öyle bir spekülasyon yayılmıştı, bu saatten sonra geçti, tekrar speküle edilene kadar artış zor.

1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
December 14, 2017, 01:03:07 PM

trig pump dump coini oldu. grafiğe bakınca sürekli in çık in çık yapıp duruyor. dipten alacaksın yüksekten satacaksın düşünce tekrar alacaksın yükselince tekrar satacaksın.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
December 14, 2017, 01:04:45 PM

Aynen tam bir dump pumpp koini alın satın başkada bırsey olmazz bunlardan tamamıyle becerıksız bır takım sıteyı bıle guncellemyı bılmıorlar bırde nasaya acılacaklrmış.
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
December 14, 2017, 05:03:40 PM

Trig'in uzun vadeli yatırım olmayacağını söylemeliyim öncelikle ardından şunu da eklemeyelim ki Trig birçok defa yüksek işlem hacimlerine ulaştı ancak bir türlü fiyatı yeteri kadar yükselmedi tek bir adamın elinde olduğunu düşünüyroum ben Trig'in.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: