Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:20:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Litecoin yanlışlıkla Bitcoin adresine yolladım.  (Read 186 times)
turkishstriker (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
December 14, 2017, 12:11:16 AM

arkadaşlar daha önce bitfinexden bitstampa yolladığım litecoinim gelmedi diye başlık açmıştım sağolsun herkes yardımcı oldu. ilgili başlık https://bitcointalk.org/index.php?topic=2572942.0

lakin sorun benim litecoini bitcoin adresine yollamammış. bu sorunun çözümünü bilen varmıdır. redditte bazı çözümler var ama kendimize ait cüzdandan kurtarma yöntemleri. benim yolladığım bitcoin adresi borsanın adresi. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
1715332822
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715332822
Reply with quote  #2

1715332822
Report to moderator
1715332822
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715332822
Reply with quote  #2

1715332822
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 14, 2017, 06:01:26 AM

arkadaşlar daha önce bitfinexden bitstampa yolladığım litecoinim gelmedi diye başlık açmıştım sağolsun herkes yardımcı oldu. ilgili başlık https://bitcointalk.org/index.php?topic=2572942.0

lakin sorun benim litecoini bitcoin adresine yollamammış. bu sorunun çözümünü bilen varmıdır. redditte bazı çözümler var ama kendimize ait cüzdandan kurtarma yöntemleri. benim yolladığım bitcoin adresi borsanın adresi. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Gçmiş olsun kardeşim ama bıldıgım kadarıyla kurtarma yolu yok, sadece bazı borsalar ucret krsılıgında kurtarma yoluna gıdıyorlar ama epry bır uzun suruyor benım bıldıgım.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 14, 2017, 06:05:10 AM

Benim bildiğim coin çöp oldu geçmiş olsun çünkü ortada bi adress yok yada var ama sahibi belli değil belli olsa bile adam geri göndermez niye göndersin  para uçtu gitti.
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
December 14, 2017, 06:25:03 AM

hocam ltclerini tuttuğun borsa ile iletişime geç. geçenlerde bi arkadaşın başına gelmişti. koinimdeki ltc leri bittrexe yolluyor fakat bittrex btc adresine yolluyor. aslında bu işlemi onaylamamsı lazım olmayan bi adrese gönderemez sonuçta. 4-5 gün içinde iiade edilmişti ltcler umarım sende kurtarırsın
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 14, 2017, 06:31:18 AM

Tek çare coini gönderdiğiniz borsa ile iletişime geçerek, bu parayı almak için ne yapmanız gerektiğini sormak.
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
December 14, 2017, 06:53:30 AM

En ufak bir hatayı bile kaldırmayan bir sistem söz konusu ne yazık ki, defalarca kez söyleniyor işlemleri yaparken ince eleyip sık dokuyun diye. Kaybınız telafi edilir umarım   Sad

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
Segomo
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
December 14, 2017, 07:31:28 AM

İşlem tamamlandıysa muhtemelen çok geç. Support ile şahsını zorlayabilirsin ama genelde çözüm olmuyor.

turkishstriker (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
December 14, 2017, 08:04:20 AM

bakalım support ile iletişime geçeyim bir sonuç çıkarsa buraya yazarım başkalarıda faydalansın. hepinize teşekkürler.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 14, 2017, 08:13:56 AM

Arkadaşlar sureklı bunlarla karşılaşıyoruz gözünüzü seveyim 3 kere kontrol edin bir işlem yaparken geçenlerde bizim bir abimizde geç saatte yaptığı ve dalgınlıgına gelen bir işlemle 3 eth kaybetti, çok dikkat etmek gerekiyor
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 14, 2017, 11:38:54 AM

Ya bunun gibi saçmalığa coinlerin kendisinin engel olması gerek sonuç adam başka bir LTC adresibe göndermemiş BTC adresine gönderdim diyor.otomatikmen bu işlemin gerçekleşmemesi lazım zaten.Yani aynı zincirdeki hatalar kabul edilebilir eth-eth, btc-btc, ltc-ltc gibi. ama farklı bi zincire gönderilen eth-btc, ltc-btc gibi işlemlerin error vererek hiç gerçekleşmemesi lazım.
Geçmiş olsun hocam geri dönüşü zor görünüyot
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
December 14, 2017, 01:04:08 PM

Ya bunun gibi saçmalığa coinlerin kendisinin engel olması gerek sonuç adam başka bir LTC adresibe göndermemiş BTC adresine gönderdim diyor.otomatikmen bu işlemin gerçekleşmemesi lazım zaten.Yani aynı zincirdeki hatalar kabul edilebilir eth-eth, btc-btc, ltc-ltc gibi. ama farklı bi zincire gönderilen eth-btc, ltc-btc gibi işlemlerin error vererek hiç gerçekleşmemesi lazım.
Geçmiş olsun hocam geri dönüşü zor görünüyot
hocam cüzdan algoritması aynıysa sistem nasıl hata versin. litecoin bildiğiniz gibi bitcoinin kopyası şeklinde oluşturuldu ve aynı özellikleri taşıyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: