Bitcoin Forum
July 20, 2024, 02:29:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: POLO DA HESABINI DONANLAR NE YAPMALI?  (Read 374 times)
rasputincoin (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
December 14, 2017, 11:35:36 AM

Merhabalar;

Dün her zaman kullandığım yerin dışında başka bir ip adresinden btc transferi yaptım yetkilendirme maili geldi bende onayladım ve transferi tamamladım, sonrasında mail adresime 2. yetkilendirme maili geldi ( demek iki kez basmışım onay için) neyse işlemim bittiği için yetkilendirme mailine red verdim, vermez olaydım meğersem Poloda'ki hesabı dondurmuşum istemeden. Hesaba girebiliyorum 2fa aktif ama gönder-al ve al-sat yapamıyorum

Support ta ticket açtım gerekli ekran görüntülerini ekleyip kısa özet geçtim.

Bu durumu daha önce yaşayan arkadaşlar ne kadar süre beklediklerini yazabilirler mi?

Support dışında başka bir yol izlenebilir mi?

Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
December 14, 2017, 11:39:40 AM

Geçmiş olsun kardeşim çok uzun zamandır poloneix kullanmıyorum bence sende paranı kurtardıktan sonra poloniexi bırakmalısın iyicenecek sapıttı zaten
bobita
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1333

View Profile
December 14, 2017, 11:48:24 AM

Borsalarda genellikle böyle durumlarda twitter, telegram vb. kanallardan da ulaşmak işlemi hızlandırıyor, polonun böyle hesapları var mı bilmiyorum. Asla yapmamanız gereken ise yeni ticket açmak olsun, çoklu ticketleri (yine genellikle) en sona atıyorlar.
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
December 14, 2017, 11:56:08 AM

Poloniex hakkında pek bir bilgi sahibi değilim kullanmışlığım yok poloyu. Eğerki varsa özellikle Telegram kanallarından yazarsan daha hızlı ve net cevaplar alabilirsin. Twitter için birşey diyemem ama telegram gerçekten çoğu işi hızlandıran bir program. Umarım kurtulur paran.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
rasputincoin (OP)
Full Member

View Profile
December 15, 2017, 05:08:30 AM

işiniz zor açıkçası. tickedlara uzun sürede anca dönüyorlar. hatta hiç dönmüyorlar. mart ayından beri hesabımı onaylatmaya çalışıyorum ama dçnüş yok.

Benim Hesap onayı benim 2 hafta sürdü, çok değildi yani, evrakta veya bilgi girişinde bir hata yapmış olma ihtimaliniz yüksek konu ile ilgili youtube da veya forumda bilgiler vardı oradan giriş yaptığınız bilgileri tekrar bir gözden geçirip ve ticket ınızı güncelleyin bence

Daha önce hesabını donduran ve açtıran yokmu acaba? yazarsa sevinirim
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
December 15, 2017, 05:12:01 AM

Hesap onayı konusunda birşey diyemem ama 2factor konusunda sıkıntı yaşamıştım. Ticket açtığım hafta içersinde dönüş yapıp ek belgeler istediler ardından hallettiler.
Ama bu aylar aylar önce gerçekleşti. O zamanlar polo çok modaydı

Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
December 15, 2017, 05:30:33 AM

Büyük bir dikkatsizlik yapmışsınız mail adresine gelen mailleri okumuyoruz okumamızda fayda var. Ama ticket konularında borsalar da sıkıntı var. Umarım kısa zamanda açtırabilirsiniz. İçinde borsa da çok paranız var mıydı ?
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 15, 2017, 06:07:12 AM

poloda boyle bırseye yenımı basladılar eskıden sadece transferden once onay maılı gelırdı, sımdı bu hesap dondurma olayı cok kişinin başını yakar
rasputincoin (OP)
Full Member

View Profile
December 15, 2017, 06:57:29 AM

Büyük bir dikkatsizlik yapmışsınız mail adresine gelen mailleri okumuyoruz okumamızda fayda var. Ama ticket konularında borsalar da sıkıntı var. Umarım kısa zamanda açtırabilirsiniz. İçinde borsa da çok paranız var mıydı ?

Hocam boşuna dememişler bir musibet bin nasihatten iyidir diye bizde bunu yaşadık, bundan sonra daha detaylı okuruz mailleri yapacak bir şey yok bu konuda oldu bir kere. İçinde hatırı sayılı bir sermaye olmasa bu kadar uğraşmazdım. bu konuda deneyimi olan kimse yok mu? hesabı donan ve bunu çözen
cryptographer954
Jr. Member
*

Activity: 51
Merit: 10

View Profile WWW
December 15, 2017, 08:42:24 AM

Geçmiş olsun. Daha çok emek verip okumak lazım dokümanları.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
December 15, 2017, 09:10:33 AM

Yapacak bir şey yok ticket aç bekle sonuçta hack, coinlerin gitmesi gibi kötü bir durum yok daha kötüsü de olabilirdi.
rasputincoin (OP)
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 09:47:01 AM

Yapacak bir şey yok ticket aç bekle sonuçta hack, coinlerin gitmesi gibi kötü bir durum yok daha kötüsü de olabilirdi.

Daha kötüsü de olabilirdi haklısın, ama bu sorunu yaşayıp çözen biri daha denk gelmedi, dönüş süreleri çok ama çok geç 6 aydan bahs ediliyor. Bu kadar beklemek yerine yapılabilecek bir şey varsa denemek daha iyi olur diye düşünüyorum.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 16, 2017, 09:57:33 AM

Bende ilk kez duydum bunu bittrex farkli ip girislerinde mail ile dogrulama aliyor ama polodami bunu yapiyor yoksa transferler icin dogrulamadan sonra baska bir islemmi yapiyor tam anlamadim durumu, gerci artik polo kullanmiyorum ama ilerde kullanmayacagim demek degil bu
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1876
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
December 16, 2017, 10:19:46 AM

Poloniex yazık etti kendine hemde çok. Bir zamanlar dünyanın en önde gelen en hacimli borsası iken şimdi düştüğü duruma bak herkes pılını pırtını topluyor ordan. Bende sene başında çıktım. Müşteri hizmetlerine sanki ödenek ayrılmamış. Kimseye dönüş yapamıyorlar.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
December 16, 2017, 10:28:49 AM

Daha kötüsü de olabilirdi haklısın, ama bu sorunu yaşayıp çözen biri daha denk gelmedi, dönüş süreleri çok ama çok geç 6 aydan bahs ediliyor. Bu kadar beklemek yerine yapılabilecek bir şey varsa denemek daha iyi olur diye düşünüyorum.

Twitter, kendi mail adresleri falan her yere yazı yaz belki daha hızlı davranırlar, problem kendileri ile alakalı olmadığı için işi hızlandırmak daha zor yoksa daha çabuk çözüyorlar.
rasputincoin (OP)
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 10:46:21 AM

Twitter, kendi mail adresleri falan her yere yazı yaz belki daha hızlı davranırlar, problem kendileri ile alakalı olmadığı için işi hızlandırmak daha zor yoksa daha çabuk çözüyorlar.

Kendi mail adresleri yok her yol tıkalı bir tek support var bide twitter hesabı, reddit ten falan da yazdım ama orası genel tabi burası gibi. Hata benim hatamda olsa bu kadar bekletmek normal değil, hesaba girebiliyorum mailim aktif 2fa aktif yani benim bu sorunu bi şekilde onlara ihtiyaç duymadan çözebilmem gerek. Polo gibi işlem hacmi milyar dolarları bulan bir firmanın support ekibi bu kadar az olmamalı.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
December 16, 2017, 11:13:54 AM

Sen o mailde bu işlem benim değil hesabı dondurun benzeri gibi bir işlem yapmışsın farkında olmadan birdaha böyle bir şey yaşarsan ikinci emaile hiç dokunma bile bir email aktivasyonundan aktif et ben hiç böyle bir şey yaşamadım olayı anlattıysan çözerler durumunu hep öyle kalmaz merak etme.
rasputincoin (OP)
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 11:24:30 AM

Sen o mailde bu işlem benim değil hesabı dondurun benzeri gibi bir işlem yapmışsın farkında olmadan birdaha böyle bir şey yaşarsan ikinci emaile hiç dokunma bile bir email aktivasyonundan aktif et ben hiç böyle bir şey yaşamadım olayı anlattıysan çözerler durumunu hep öyle kalmaz merak etme.
inşallah çözerler, zaten bu olayı paylaşmamda ki amaç hem sesimi duyurabilmek hemde bu tür olası hataların başkası tarafından yapılmaması,
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 16, 2017, 12:40:16 PM

Polonun ticketlara cevap verme süresi bayağı uzun. Dünyanın parasını kazanıyorlar. Şu cevap olayını cozemediler bir türlü.Bekleyeceksin kardeşim yapacak birşey yok.

CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
December 16, 2017, 12:59:43 PM

Poloniex'e sosyal medyadan ulaşıp sorununu daha kısa bir yoldan halledebilirsin yalnız kendi düşen ağlamaz gelmişiz 2018'e hala Poloniex kullanan kaldığına ben pek inanmıyorum. Bizden kullanan var mı? Yok.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: