Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:34:03 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Küçük Bir Meblağ ile Büyük Kazanç: Günlük Al-Sat'a Son Verin!  (Read 977 times)
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
December 15, 2017, 10:47:29 PM

Aslına bakarsan bu insanların kendi kararı evet sen alıp beklediğinde güzel bir kar etmiş olabilirsin ama uzun süre kar da etmeye bilirsin. Herhangi bir geliri olmayan insan parası ile al sat yaparak günlük kar payı o harcamaya ayırabilir ama değer artışını beklemek tamamen pasif gelir olacaktır..
OziTuSan
Member
**

Activity: 110
Merit: 10

View Profile WWW
December 15, 2017, 10:54:07 PM

Karşı olanda var daytrading yapanda, herkes kendi yolunu bulsun.
kripto para
Hero Member

Activity: 644
Merit: 501

View Profile
December 16, 2017, 02:12:50 AM

yükseliş trendinde ne alsanız para kazanırsınız. sonra bunu başarı sanarsanız çok büyük yanılırsınız. çünkü her zaman yükseliş trendi olmayacak. adı üstünde trend bu, zamanı gelince trend değişecek. bu sene birçok coin 15-20-50x yaptı, kazanmayan kimse yoktur.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
December 16, 2017, 03:01:24 AM

Günlük al-sat dan kar eden bir çok örnek veriliyor, bakın arkadaşlar bunlar kar değil.ilk başta tl ile girip elinize tl yi alana kadar etmiş olmazsınız. paranızı btc de usdt tutunca kar edilmiş olmuyor, çünkü hala sistemde tutuluyor para.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 16, 2017, 03:06:39 AM

Günlük al sat candır gerisi heyecandır Cheesy Cidden öyle arkadaşlar günlük al satta ne paralar dönüyor bir bilseler arkadaşlar beklemekle zengin olunmaz
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
December 16, 2017, 03:08:14 AM

Bugüne kadar fazla yapmıyordum bu ara yükselince sat düşünce al yapıyorum genelde %10-20 aşağısından alım emri veriyorum iniyorda ama her zaman geçerli olmuyor misal Komodo'yu sattım daha da arttı şimdi almak için ufak bir düşüş bekliyorum zor iş kısacası.
alitekinsoy58
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
December 16, 2017, 03:21:28 AM

Yorumları okuyunca iki tip insan var gibi gibi geldi bi kısmı genç heyecanlı diğerleride emekliliği gelmiş amcalar gibi  iki tarafta kazanıyor anladığım kadarıyla gençler heyecanlarıyla diğerleride sabırlarıyla.
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
December 16, 2017, 03:25:28 AM

Al sat genelde zarardır..geçen sene aldığım 5 btc al sat yapa yapa 0.76 btc kaldı.Yaşadığım stress de cabası. Ailene bile vakit ayıramıyorsun..5 btcem şimdi dursaydı kraldım.Hep bu daha fazla kazanma isteği yüzünden..
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
December 16, 2017, 03:41:03 AM

Al sat genelde zarardır..geçen sene aldığım 5 btc al sat yapa yapa 0.76 btc kaldı.Yaşadığım stress de cabası. Ailene bile vakit ayıramıyorsun..5 btcem şimdi dursaydı kraldım.Hep bu daha fazla kazanma isteği yüzünden..

Çok aci bir tablo ama elinizdeki bitcoini yine düzgün değerlendirirseniz 5 btc ve hatta fazlasını yapma ihtimaliniz yüksek. gece yatmadan alayım sabah kalkınca x5 olsun hayallerini bırakarak sağlam projelere yönelin ve yol haritalarına bakarak forumdan destek ve bilgi alarak bekleyin. yerinizde olsam 0.60 btclik kısmını bu şekilde değerlendirir geri kalan 0.16 btc yi de yine günlük olarak al sat yaparak çoğaltmaya bakardım..

Genel olarak günlük al-sat konusunda şunları söyleyebilirim..
Günlük al-sat yapmak çok çok riskli daha dün akşam mesela 700 dolar kaybettim ama çok önemsemiyorum çünkü 1 gün önce yine 700 dolar civarı kazanmıştım. bu açıdan bakarsak ne kar ne zarar oluyorum ama yine stress oluyor. günlük olarak al-sat gerçekten çok riskli. btc düşerken birden altcoinlere geçiyorsunuz btc birden 1000 dolar artıyor(dün gece olduğu gibi) aldığınız coinden %20 zarar ediyorsunuz.. sonra panik havası ani çıkılmalar derken ister istemez elinizden çıkmak istiyorsunuz. bu yazacaklarım genel.. ufak bir kazançtan sonra günlük al sattan çıkamıyorsanız hep daha fazlasını istiyorsanız ciddi problemleriniz var demektir.. mesela bende var Smiley 10000 tane 20000 tane aldığınız coinden 1 saat içerisinde 100 satoshi kar ettiğiniz an kaçın.. 0.02 btc eder ki şu zamanın parasına göre 350 doalr ediyor
Pa1n
Member
**

Activity: 294

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
December 16, 2017, 10:21:57 AM

Bu günlük iddaa oynamaya benziyor. Heyacan istiyorsanız . Kazanmakta var kaybetmekte.Ama risk almayan zaten hiç kazanamaz

turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
December 16, 2017, 10:26:21 AM

Uzun vadeli işlemler yapmak için elinde biraz yüklü para olması gerekiyor ve nihayetinde hepimizde öyle bir para yok malesef. Ayrıca günlük al-sat işlemlerinin ne kadar tehlikeli olduğunun bende farkındayım fakat bazen doğru yatırımlar doğru analizler çok güzel getiriler sunuyor umarım herkes'in işi rast gider.

markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
December 16, 2017, 10:45:48 AM

TL yada USD ye geçmek cazip gelmiyor ama altlar çok farklı. durduramıyoruz kendimizi illaki bir coine girmek istiyorum. e kimi zaman faydalı da olmuyor değil

[/center]
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
December 16, 2017, 12:45:06 PM

Aylar sonra yeniden giriş yaptın digital paraya. Uzun vade ihtiyacım olmayacak parayla girdim . 3 günde 10k tl kazandım . 10. gün sonu ana paradan 7k tl zarardayım. Hiç hareket yapmasam 5k tl kardaydım.
Tecrübe hayatta yenilmiş kazıkların bütünüdür. Anlık alsat sıkıntı.
Birde tavsiye küçük borsalardan uzak durun manüpüle olayları daha cok oluyor. Büyük borsalardan şaşmayın.
akm3535
Full Member

Activity: 252

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
December 16, 2017, 12:45:58 PM

Cok zor ya bende bi ara düşündüm yapılcak iş degil elinde beklet coinleri daha iyi kar edersin işi bilenler götürür tabide bizim için hiç gerek yok al bekle

The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
December 16, 2017, 12:53:22 PM

Aslında bence günlük al-sat en temizidir. Mesela haftada bir girersin alırsın %10 kar çıkarsın. Bir daha 3-5 gün açmazsın bile btc de bekletirsin. Sonra yine aynı şekilde alırsın çıkarsın.
Ha ama ben yapabiliyor muyum ? hayır. Çünkü batıyo  Grin
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
December 16, 2017, 02:10:31 PM

Tam kullanabilecek coini kullanırsan haftalık %20-30 arası değer kazandırabilirsin. Doğru coini bulmak gerekli.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
December 16, 2017, 02:39:56 PM

Bende al sat yerine uzun vade taraftarıyım ama koindeki pumpu dumbları yakalayarak daha fazla katlama yapılabilir her gun veya her haftadan bahsetmiyorum iyi bir pump geldiginde satıp dumb sonrası geri alıp gene uzun vade beklemek gibi
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
December 16, 2017, 04:01:26 PM

kesinlikle katiliyorum. gunluk al sat yapmakla bu piyasada ancak sansliysaniz kar edebilirsiniz. hicbir reel kriter kazanmanizi saglayamaz. arbitraj firsati varsa degerlendirin. onun disinda tek borsada gunluk al sata karsiyim
9di23
Member
**

Activity: 74

View Profile
December 16, 2017, 04:35:22 PM

Altcoinler beni tırsıttırıyor. Geçmişten gelen tecrübelerden dolayı tabii ki. Epeydir uzak duruyorum. Zamanında Doge u 120 den, Bytecoin'i 150 den almışlığım, sonrada mecburen zararına satmışlığım var. Uzak durmanın faydasını gördüm mü? Evet gördüm. Bazen btc/dolar al-sat yapayım diyorum. Bu seferde terste kalmaktan tırsıyorum. İlk başladığım zaman herşeye atlardım. Artık fazla cesaretli değilim.
Ceisus
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
December 16, 2017, 05:56:49 PM

Finaller geldi daha ders çalışamadım borsayı takip etmekten bu nedir ya uzun vadeliye geçiyorum buna ne zaman dayanır ne de uyku
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: