Bitcoin Forum
June 25, 2024, 05:43:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: EOS ve POTANSİYELİ ! (ETHEREUM KILLER)  (Read 1118 times)
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 15, 2017, 11:28:36 PM

Biz girilcek zamanlar girmiyoruz fiyat tavan yapınca girmek istiyoruz biraz düşüyo sonra panik satışları başlıyo zarar ediyoruz ondan giriyosanız aldığın fiyatın altına satmayın bekleyin geri gelicektir elbet o fiyata böyle büyük coinler.
kaserya70
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 15, 2017, 11:36:06 PM

eos ilerde ikiye katlar diye düşünüyorum bende. dün neredeydi şimdi nerede fırsat bir kere geliyor malesef
BitPi (OP)
Full Member

Activity: 142
Merit: 100

View Profile
December 16, 2017, 10:45:04 AM

Forumda EOS ile ilgili güncel bir başlık göremedim.

EOS bithumb borsasına eklenecekmiş.

https://www.reddit.com/r/eos/comments/7jhn51/eos_on_bithumb_1218/

EOS çok ciddi yerlere gelebilir arkadaşlar. Şu anda çok ciddi manada bir talep var.

EOS hakkında siz neler düşünüyorsunuz?
Birçok potansiyel projenin başlığı forumda yok zaten, bir çoğunuz coin %100 yaptıktan sonra veya bir borsaya eklendikten sonra başlığı açıyor. Kasım ayında coin 2 usd iken bu başlığı açmadınızda 4x yapıp 8 usd olduğunda niye açıyorsunuz? Üstelik proje ile ilgili hiçbir bilgi doküman paylaşmamışsınız. bu durumu düzeltmemiz lazım artık. bilgiyi paylaşan başlıklar azalıyor her yerde hot news başlıkları görüyorum.

Bir 10x daha yapma potansiyelinden bahsediyoruz . Geç kalınmış sayılmaz.

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
BitPi (OP)
Full Member

Activity: 142

View Profile
December 16, 2017, 10:48:50 AM

kendilerini ethereum killer olarak lanse eden bir coin. hem icosu devam ediyor hem de borsada işlem görüyor ben bu tarzı pek anlayamadim ama. potansiyeli de hacmi de ulaşabileceği ethereumun bugünkü hacmi olur. steeemit ve bts ekibinin geliştirdiği söyleniyor. ethereum, cardano, tezos, ada, aeternity ve universa rakip olma hedefinde. artik yenilik getireni ve iddialı olanı bulmak da bazıları piyasaya girdikten sonra belli olacak sanırım. ekşisözlükte gayet faydali bilgiler var hakkinda. hatta hepsi hakkında zeki arkadaşlar yazmışlar.

Ethereum Killer bunu başlığa ekledim.  Cheesy

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 16, 2017, 11:19:07 AM

ethereum killer olacağını düşünmüyorum ama ilerde çok daha iyi yerlere geleceğinden şüphem yok.ether'i yerinden edecek coin şimdilik yok gibi görünüyor bence uzun süre 2.sırada kalmaya devam edecek
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
December 16, 2017, 11:20:30 AM

3 e katladım çıktım yeter
eos mu ether killer olacak Cheesy ytok daha neler...
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 16, 2017, 07:36:22 PM

o devam eden ico var ya. cok buyuk tehlike bence. sonucta son dakikalarda kendileri alim yapiyorlar ve fiyati sabitliyorlar. bu islemi bir kac defa yapmazlarsa fiyatin anasi aglar. bi de bu acidan bakin. eos evet onu acik proje ama ici ve borsada ayni anda islem yapilmasi olayina pek sicak bakmiyorum
Haklısın iconun devam ediyor olması insanı kuşkulandırıyor, neden böyle bir yol izlediler bilmiyorum ama bir sermayeye ihtiyaç duysalardı pre sale de yapabilirlerdi projeye başlangıç yapabilmek için. Şimdi bu eos u kim alıyor kim satıyor belli değil
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
December 16, 2017, 07:40:46 PM

Şimdi moda oldu ethereum killer modası oldu ethereumu bırakın dasha bakın ethereumu geçeli çok oldu arkadaşlar bence dash daha çok artacak sağlam ilerliyor
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
December 16, 2017, 07:49:50 PM

eos belli bir potansiyele sahip o kesin belli bir değerlenmede yapti ama ethereum killer felan birakalim bu işleri Smiley ethereum ayrı bir nokta bu piyasada. nasıl ki bitcoin ayri bir dünyaysa ve kimse yada bir proje bitcoin'in içinden geçecez bitirecez onu felan diye cikamiyosa  ki ciddi şekilde cikani görmedim belki tezos o kafada olmasa bile biz o şekilde yorumladık hani yapacak adamlar kendi zincirlerini vs diye fakat onlarında durumu belli mi değil mi onu da  bilmiyoz öldüler mi kaldilarmi belli değil. şimdi adam proje cikariyor misal ethereum smart contratini kullaniyorsun o şekilde yatırım topluyorsun sonra bitirecem olm seni diyosun felan komik oluyor Smiley

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
December 17, 2017, 01:21:25 AM

Ico sürecinin uzun sürmesi (her token için geçerli değil) proje üzerinde titizlikle çalışmalarından ve piyasaya sağlam bir giriş yapmak istemelerinden kaynaklanıyor muhtemelen. Pahalı bulduğumuz bu fiyatları mumla arayabilirizde bu tokende. Görmeden bilemeyiz tabi.
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
December 17, 2017, 11:10:46 PM

EOS icin kisa vadede 12$ sizce ucuk bir hedef mi?
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
December 18, 2017, 01:47:51 AM

eos guzel bir proje gercekten. ico uzun suruyor 1 yil fakat bu sure zaaafinda artislari olmaya basladi bile. ileride guzel bir seviyeye gelecegi simdiden belli aslinda dogru zamanda dogru fiyattan alanlar guzel para kazanir diye dusunuyorum
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
February 19, 2018, 10:09:46 PM

EOS holderlara IQ token dağıtılacağını haber veren bir tweet attılar

https://twitter.com/EOS_io/status/952117859215319040

EOS 1 aydır düşüş trendindeydi umarım artık bu düşüş sonlanıp yükselişe geçer.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
February 19, 2018, 10:14:16 PM

EOS'un fiyatı çok yükseldi ve kesinlikle fiyatın bu şekilde yükselişini doğru bulmuyorum. Piyasa crash yemeden önce 8 milyar dolara kadar fiyatlanmıştı, EOS 8 milyar dolar fiyatlandıysa Ethereum'un en az 80 milyar dolar fiyatlanması gerekiyordu.
EquusAsillus
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
February 19, 2018, 10:17:05 PM

Eos ile bitfinex anlaşıp eosfinex açılacağını duyunca yatırım yapılır dedim. Ötesi yok.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504

View Profile
February 19, 2018, 10:22:57 PM

Bir ethlover olarak kenara attıgım her eos’u ihanet gibi görmeye başladım  Grin Delirttiniz beni kripto paralar. Her neyse öyle çok olağanüstü bir şey beklediğim yok, tamam güzel iyi hoş, buna kimsenin diyecegi yok ama ne bileyim artacagı kadar artmış bu aralar.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672

View Profile WWW
February 19, 2018, 11:00:28 PM

EOS, coinmarketcap’ta niye hala ethereum tokeni olarak gözüküyor arkadaşlar bir bilgisi olan var mı? ethereum tokeni olarak çıkan bir coin nasıl ethereum’u geçecek onu anlamıyorum bir türlü
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
February 19, 2018, 11:53:34 PM

Eos yatırım yapılabilir iyi bir proje, fiyatının şu an alım için yüksek olduğunu düşünüyorum. Öte yandan fiyatı yüksek dediğim bir kaç kripto para daha da yükseldi. Bir miktar almak ve uzun vadeli saklamak iyi olabilir.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
February 20, 2018, 12:11:53 AM

EOS, coinmarketcap’ta niye hala ethereum tokeni olarak gözüküyor arkadaşlar bir bilgisi olan var mı? ethereum tokeni olarak çıkan bir coin nasıl ethereum’u geçecek onu anlamıyorum bir türlü

ICO'su daha bitmedi çünkü Cheesy Ethereum üzerinde halen devam ediyor. Hayvan gibi para topladılar ve hala da toplamaya devam ediyorlar. Bu kadar para topladıktan sonra değil Ethereum, Bitcoin killer olmaları lazım.

flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
February 20, 2018, 09:38:35 AM

Yahu bu milletin ethereum ile alıp veremediği ne var bi arada ripple yükselişe geçtiği vakit artık ethereum yok artık ripple var diye yazdılar çizdiler sonuç olarak 2. sırada yine eth var yine eth var. Btc nasıl yıkılmaz diyorsunuz ya bende eth için aynı şeyi söyleyebilirim. ETH yıkılmaz. 2. sırada kalacak gün gelecek ripplenin yaptığını btcye yapacak 1.sıraya geçecek kısa sürelide olsa.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: