Bitcoin Forum
June 24, 2024, 06:29:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Digibyte top 10'da olacak  (Read 1487 times)
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 04, 2018, 05:59:31 PM

Digibyte aslında uzun süre fırsat verdi diye düşünüyorum ben.2018 dgb açısından fırsat yılı olabilir ama yinede ilk 10 a girebilirmi zor bir ihtimal

erendmr
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
January 04, 2018, 06:11:45 PM

Bana kalırsa ilk 10'a girmesi biraz zor ama sağlam bir yükseliş yapabilir.Yine de 1500 -2000 bandına filan gelince sağlam satış baskısı yer.O fiyatlardan alıp elinde kalanlar topuklarlar.Yanlış hatırlamıyorsam baya kişinin elinde kalmıştı.

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 04, 2018, 06:32:38 PM

Tron girdiyse listeye bütün coinler girer artik hele digibyte gibi buyuk hayran kitlesi olan kendi zinciri uzerinde yuruyen bir coin.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 04, 2018, 06:40:02 PM

dgb bende aldım ve bekliyorum hedefim 2000 ve uzeridir ve 2000 bulacaktır
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
January 04, 2018, 08:16:13 PM

Bugün sağlam yükseldi ilk 10 hayal bence toplam marketcap olmuş 760milyar dolar ama kendi yerini korur diye düşünüyorum
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
January 04, 2018, 10:10:06 PM

bunu yapan arkadasın kafası guzel heralde ripple 1000$ olursa marketcap i 38 trilyon dolara ulasır bole sacma bi rakam olamaz

katılmakla beraber ripple ile ilgili şu komplo teorisini buraya ekliyorum. frege isimli ekşisözlük yazarindan. girip bulabilirsiniz. ayrıca tahmin sanirim wall street'e ait.

orjinali de sanirim şu.o günkü sayiya gidip bakmak lazim.

Ripple:

yükselişi ile kripto para piyasasında çok büyük bir paradigma shift yaşanacağının işaretini veren altcoin.

ripple'ın kripto para dünyasında anahtar rolü olduğunu aylar önce söylemiştim. bu para normalde bitcoin veya ethereum gibi, kendi kendine yükselebilecek bir para birimi değil. piyasada ripple kıtlığı yok. piyasada ripple'a talep yok. piyasada 100 milyar adet ripple var. 38 milyarı dolaşımda. kalanları da önümüzdeki 100 yıl içinde piyasaya girecek.

peki ripple neden yükseliyor?

bakın bu sorunun cevabı, çok kritik bir detayın ipucunu veriyor.

öncelikle şu meseleyi iyi anlayalım. ripple, gayrıresmi olarak fed'in bitcoin ve diğer de-centralized para birimlerine karşı savaşmak için yarattığı bir kripto para birimidir. bu konuda elimizde resmi bir açıklama yok. ama ripple'ın arkasında fed'in olduğunu insanlar "götünden" uydurmuyor.

ripple 2011 yılında ortaya çıktı ve o ortaya çıktıktan sonra bitcoin'de çok acayip ve saçma bir şekilde balon oluşmaya başladı. bu sırada ripple, cücük kadar fiyatı ve toplam hacmi ile kimsenin ciddiye almayacağı bir para birimi olmasına rağmen, çok garip bir şekilde dünyanın dev finans kurumlarının dahil olduğu organizasyonlar ve anlaşmalar yapmaya başladılar.

gün geliyor, ripple'ın kurucuları fed'in bilmemne yöneticisi ve dünyanın en büyük bankalarının taşaklı yöneticileri ile dünyanın en lüks otellerinde blockchain zirvesi düzenliyor, gün geliyor fed'in kurmayları medyaya ripple'ı öven beyanlar veriyordu.

şimdi bu öyle bir şey ki... yani sen ben, götümüzde donumuz yok, gidip bir kripto para çıkarıp sonra sağdan soldan bulduğumuz parayla blockchain zirvesi düzenlesek ve dünyanın en büyük finansçılarını konuşmaları için bu zirvelere çağırsak, bu adamlar bize öyle bir siktir çekerler ki, karakterimiz ezilir, psikolojimiz bozulur, depresyona gireriz, elden ayaktan çekiliriz, madara oluruz. bize sen kimsin lan çekerler.

ama o dev bankacılar, yüzlerce trilyon dolar büyüklüğündeki dünya finans sektörünü kontrol eden dev finansçılar, ripple'a siktir çekmediler. hatta koşa koşa gittiler. neredeyse her ay başka bir yerde ripple sponsorluğunda dev finansçıların katıldığı toplantılar gördüm.

yani lafın özünü söyleyeceğim: ripple, bitcoin ve alternatiflerine karşı savaş vermesi için dünya finans lordlarının yarattığı gayet centralize bir kripto para birimidir. diğer bir deyişle, finans dünyasını yıkarak kendi alternatif finans sistemini yaratmak isteyen fakirlere karşı oluşturulmuş bir silahtır. ve bitcoin'i düşürüp, bitcoin'e para yatıranları batırıp insanları korkutup regüle edilen kripto paralara (ripple) dönemlerini sağlamak için kullanılacağını düşünüyoruz.

bu meseleyi aylardır hatırlatıyorum, yazıyorum

bunu her dile getirdiğimde ne yazık ki, ergenin teki gelip, "sinin bitciinin yik, bizim piri kizinmimizi kiskiniyirsin, kizlir sini imcik virmidikliri için bitcini kitiliyisin, riiplli ni imini kiyim, itizsikiz milyir iditli piri mi ilir, girizikili, ilini sikin ibizi, kiizlir sini imcik virmicik işti, kiskiiiiin, bitciiin bin milyir dilir iliciiik, girizikiliiiii" yorumları yapmadan rahat duramadı.

ama gerçek dünya, ergenlerin hayal ettiği dünya değil yavrularım.

şimdi, uzun zamandır, bitcoin'in 2018'de acımasızca çökertileceğine dair söylentiler vardı. dev yatırım bankaları geçmiş yıllarda onlarca-yüzlerce milyon dolar serveti olan müşterilerine, bitcoin alabilirsiniz, bitcoin bu sene yükselecek diyordu... ama bu sene yatırım bankaları yatırımclarına "bitcoin'den kaçın" uyarıları göndermeye başladı.

işte ripple daha üç dört gün öncesine kadar "çöp" diye nitelendirilirken, bugün büyük paraların ripple'a akmasının nedeni olarak bitcoin'i kasten şişiren balinaların (fed) düğmeye basıp bitcoin'i batırma operasyonu başlatmalarını görüyorum.

rakamlara bakalım:

-sadece birkaç gün önce ripple'ın günlük işlem hacmi: 500 milyon dolar
-son birkaç gündür ripple'ın işlem hacmi: 5-6 milyar dolar (10 kat artış)

-birkaç gün önceye kadar ripple'ın toplam değeri: 8 milyar dolar.
-şu anda ripple'ın toplam değeri: 30+ milyar dolar.

peki bu ne demek olabilir?

balinaların ellerindeki bitcoin'i ufak ufak satmaya başlayıp 20 milyar doları ripple'a gömmüş ve ardından insanları ripple'a çekip kendi planladıkları "dijital para devriminin" düğmesine basmış olmaları ihtimali çok yüksek görünüyor.

bu sürecin 2018 içinde de devam ettiğini görürsek de şaşırmayalım.

ne yapabilirler?

bana göre en olası "insanları bitcoin'le vurmak ve korkutmak senaryosu" şöyle olabilir:

bitcoin küçük zıplamalarla insanları umutlandırıp yine paralar çekecek ama her küçük yükselişin ardından hızlı bir düşüşle "sanki alım fırsatı" yaratmış görüntüsü verecek ve bu sırada güvenip para yatıranlar yine batacak. bitcoin dibe giderken bitcoin'e tapan ergenler çılgınlar gibi zarar ederken, ripple'a para yatıranların kazançlı çıktığı bir tiyatro yaratılacak ve sonunda da dünyanın finans lordları medyaya çıkıp "ripple güvenilir bir liman, ripple hızlı, ripple süper, biz ripple'a destek vermeye karar verdik, bankalar ripple kullanacak" dediklerini görmeye başlayacağız. ki bunun denemelerini son 5 yılda yaptılar ve çok önemli/dev bankalar ripple kullanmaya başladı.

götünde donu olmayan, çöp kripto para yaratmış bir ekibe, dünyanın en büyük bankaları neden "test sürücüsü" olmayı kabul edip daha kendini kanıtlamamış bir siteme dahil olup isimlerini, güvenilirliklerini riske atsınlar ki? değil mi? ripple'a herkesin götüyle güldüğü geçmiş yıllarda nedense dev bankalar "test" ortamı sunmak için birbiriyle yarıştı.

ve sanırım şimdi o test bitiyor.

tüm bunlar komplo teorisi mi?

evet.

yıllardır takip ettiğim kripto para dünyasından anladığım sonuç budur. ortada hiçbir mantığa sığmayan komplo teorisi gibi dev bir balon var ve bunun en mantıklı açıklamasını ancak yine komplo teorisi ile yapabiliriz.

2018'de kripto para dünyasını sikip atmayı ve fed kontrolü dışındaki tüm kripto paralara yatırım yapmış insanların canını çok sağlam yakmayı planladıklarını düşünüyorum.

yatırım tavsiyesi vermiyorum. tarihe not düştüm, altı ay sonra buradan referans verip kezban kukişkosu sikmek, komşunun gerizekalı kezban kızına düğün yapmak için hayatındaki tüm birikimi hiç sorugulamadan bitcoin'e bağlayan gerizekalı oğlanlara bir çift lafım olacak.

Arkadaş bu ne güzel bi resim böyle resmen huzur doldum Cheesy bence komplo teorisi değil hep uzak kaldık ripple dan ama zamanı geldi bence.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
January 04, 2018, 11:42:30 PM

bunu yapan arkadasın kafası guzel heralde ripple 1000$ olursa marketcap i 38 trilyon dolara ulasır bole sacma bi rakam olamaz

katılmakla beraber ripple ile ilgili şu komplo teorisini buraya ekliyorum. frege isimli ekşisözlük yazarindan. girip bulabilirsiniz. ayrıca tahmin sanirim wall street'e ait.

orjinali de sanirim şu.o günkü sayiya gidip bakmak lazim.

Ripple:

yükselişi ile kripto para piyasasında çok büyük bir paradigma shift yaşanacağının işaretini veren altcoin.

ripple'ın kripto para dünyasında anahtar rolü olduğunu aylar önce söylemiştim. bu para normalde bitcoin veya ethereum gibi, kendi kendine yükselebilecek bir para birimi değil. piyasada ripple kıtlığı yok. piyasada ripple'a talep yok. piyasada 100 milyar adet ripple var. 38 milyarı dolaşımda. kalanları da önümüzdeki 100 yıl içinde piyasaya girecek.

peki ripple neden yükseliyor?

bakın bu sorunun cevabı, çok kritik bir detayın ipucunu veriyor.

öncelikle şu meseleyi iyi anlayalım. ripple, gayrıresmi olarak fed'in bitcoin ve diğer de-centralized para birimlerine karşı savaşmak için yarattığı bir kripto para birimidir. bu konuda elimizde resmi bir açıklama yok. ama ripple'ın arkasında fed'in olduğunu insanlar "götünden" uydurmuyor.

ripple 2011 yılında ortaya çıktı ve o ortaya çıktıktan sonra bitcoin'de çok acayip ve saçma bir şekilde balon oluşmaya başladı. bu sırada ripple, cücük kadar fiyatı ve toplam hacmi ile kimsenin ciddiye almayacağı bir para birimi olmasına rağmen, çok garip bir şekilde dünyanın dev finans kurumlarının dahil olduğu organizasyonlar ve anlaşmalar yapmaya başladılar.

gün geliyor, ripple'ın kurucuları fed'in bilmemne yöneticisi ve dünyanın en büyük bankalarının taşaklı yöneticileri ile dünyanın en lüks otellerinde blockchain zirvesi düzenliyor, gün geliyor fed'in kurmayları medyaya ripple'ı öven beyanlar veriyordu.

şimdi bu öyle bir şey ki... yani sen ben, götümüzde donumuz yok, gidip bir kripto para çıkarıp sonra sağdan soldan bulduğumuz parayla blockchain zirvesi düzenlesek ve dünyanın en büyük finansçılarını konuşmaları için bu zirvelere çağırsak, bu adamlar bize öyle bir siktir çekerler ki, karakterimiz ezilir, psikolojimiz bozulur, depresyona gireriz, elden ayaktan çekiliriz, madara oluruz. bize sen kimsin lan çekerler.

ama o dev bankacılar, yüzlerce trilyon dolar büyüklüğündeki dünya finans sektörünü kontrol eden dev finansçılar, ripple'a siktir çekmediler. hatta koşa koşa gittiler. neredeyse her ay başka bir yerde ripple sponsorluğunda dev finansçıların katıldığı toplantılar gördüm.

yani lafın özünü söyleyeceğim: ripple, bitcoin ve alternatiflerine karşı savaş vermesi için dünya finans lordlarının yarattığı gayet centralize bir kripto para birimidir. diğer bir deyişle, finans dünyasını yıkarak kendi alternatif finans sistemini yaratmak isteyen fakirlere karşı oluşturulmuş bir silahtır. ve bitcoin'i düşürüp, bitcoin'e para yatıranları batırıp insanları korkutup regüle edilen kripto paralara (ripple) dönemlerini sağlamak için kullanılacağını düşünüyoruz.

bu meseleyi aylardır hatırlatıyorum, yazıyorum

bunu her dile getirdiğimde ne yazık ki, ergenin teki gelip, "sinin bitciinin yik, bizim piri kizinmimizi kiskiniyirsin, kizlir sini imcik virmidikliri için bitcini kitiliyisin, riiplli ni imini kiyim, itizsikiz milyir iditli piri mi ilir, girizikili, ilini sikin ibizi, kiizlir sini imcik virmicik işti, kiskiiiiin, bitciiin bin milyir dilir iliciiik, girizikiliiiii" yorumları yapmadan rahat duramadı.

ama gerçek dünya, ergenlerin hayal ettiği dünya değil yavrularım.

şimdi, uzun zamandır, bitcoin'in 2018'de acımasızca çökertileceğine dair söylentiler vardı. dev yatırım bankaları geçmiş yıllarda onlarca-yüzlerce milyon dolar serveti olan müşterilerine, bitcoin alabilirsiniz, bitcoin bu sene yükselecek diyordu... ama bu sene yatırım bankaları yatırımclarına "bitcoin'den kaçın" uyarıları göndermeye başladı.

işte ripple daha üç dört gün öncesine kadar "çöp" diye nitelendirilirken, bugün büyük paraların ripple'a akmasının nedeni olarak bitcoin'i kasten şişiren balinaların (fed) düğmeye basıp bitcoin'i batırma operasyonu başlatmalarını görüyorum.

rakamlara bakalım:

-sadece birkaç gün önce ripple'ın günlük işlem hacmi: 500 milyon dolar
-son birkaç gündür ripple'ın işlem hacmi: 5-6 milyar dolar (10 kat artış)

-birkaç gün önceye kadar ripple'ın toplam değeri: 8 milyar dolar.
-şu anda ripple'ın toplam değeri: 30+ milyar dolar.

peki bu ne demek olabilir?

balinaların ellerindeki bitcoin'i ufak ufak satmaya başlayıp 20 milyar doları ripple'a gömmüş ve ardından insanları ripple'a çekip kendi planladıkları "dijital para devriminin" düğmesine basmış olmaları ihtimali çok yüksek görünüyor.

bu sürecin 2018 içinde de devam ettiğini görürsek de şaşırmayalım.

ne yapabilirler?

bana göre en olası "insanları bitcoin'le vurmak ve korkutmak senaryosu" şöyle olabilir:

bitcoin küçük zıplamalarla insanları umutlandırıp yine paralar çekecek ama her küçük yükselişin ardından hızlı bir düşüşle "sanki alım fırsatı" yaratmış görüntüsü verecek ve bu sırada güvenip para yatıranlar yine batacak. bitcoin dibe giderken bitcoin'e tapan ergenler çılgınlar gibi zarar ederken, ripple'a para yatıranların kazançlı çıktığı bir tiyatro yaratılacak ve sonunda da dünyanın finans lordları medyaya çıkıp "ripple güvenilir bir liman, ripple hızlı, ripple süper, biz ripple'a destek vermeye karar verdik, bankalar ripple kullanacak" dediklerini görmeye başlayacağız. ki bunun denemelerini son 5 yılda yaptılar ve çok önemli/dev bankalar ripple kullanmaya başladı.

götünde donu olmayan, çöp kripto para yaratmış bir ekibe, dünyanın en büyük bankaları neden "test sürücüsü" olmayı kabul edip daha kendini kanıtlamamış bir siteme dahil olup isimlerini, güvenilirliklerini riske atsınlar ki? değil mi? ripple'a herkesin götüyle güldüğü geçmiş yıllarda nedense dev bankalar "test" ortamı sunmak için birbiriyle yarıştı.

ve sanırım şimdi o test bitiyor.

tüm bunlar komplo teorisi mi?

evet.

yıllardır takip ettiğim kripto para dünyasından anladığım sonuç budur. ortada hiçbir mantığa sığmayan komplo teorisi gibi dev bir balon var ve bunun en mantıklı açıklamasını ancak yine komplo teorisi ile yapabiliriz.

2018'de kripto para dünyasını sikip atmayı ve fed kontrolü dışındaki tüm kripto paralara yatırım yapmış insanların canını çok sağlam yakmayı planladıklarını düşünüyorum.

yatırım tavsiyesi vermiyorum. tarihe not düştüm, altı ay sonra buradan referans verip kezban kukişkosu sikmek, komşunun gerizekalı kezban kızına düğün yapmak için hayatındaki tüm birikimi hiç sorugulamadan bitcoin'e bağlayan gerizekalı oğlanlara bir çift lafım olacak.

Güzel tesbitlerle iyi bir yazı olmuş emeğin için ayrıca teşekkürler. Merakla beklenen  2018 geldi çattı. Bu sene son derece civcivli bir yıl olacak gözüküyor.
Digibyte te dahi herkes kendini zarar etmeyecek posizyona getirip öyle bişeylere kalkışmalı yoksa herşey beklenildiğinin aksi bir şekilde gelişerek altta kalma durumları oluşabilir.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 05, 2018, 12:41:48 AM

Geleceği olan bi proje hayırlısı bakalım nolucak görücez.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
January 05, 2018, 10:35:57 PM

Beklentisi olanda olmayanda öyle noktalara değinmiş ki ne desem bilemedim Grin Benim elimee digibyte yok, canı yanan arkadaşlardan dolayı bi önyargım kaldı hep. Bakalım ne olacak son hali.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
January 05, 2018, 10:43:26 PM

Bu coine cok guvenip tepelerden almayin aylar once yazin baslarinda 2000lerden alipta 200leri gorenler oldu. Arada pumplanir.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
January 05, 2018, 11:49:38 PM

Bitcoinin işlem yoğunluğu digibyte veya başka bir coinde olsa bu hızdan eser kalır mı sizce? biraz farklı açılardan bakmak lazım
Ayrıca bitcoin'in alternatifi olacak çok daha kaliteli projeler var örneğin waves ethereum ağındaki yavaşlıklar waves'te yaşanmıyor genelde ileride bitcoin düşecekse yerine geçecek coin waves olmalı bence
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
January 05, 2018, 11:50:55 PM

Vay bee digibyte hakkında  bunları konuşmak cidden piyasa nerelere gidiyor ama olabilir neden olmasın çoğu boş coinden daha sağlamdır digibyte bence olsa süper olur
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 06, 2018, 12:11:22 AM

ben hala ripple'in 1k dolar olacak resmini görünce gülme krizine giriyorum. 100 milyar supply var ripple'da . 1k dolar olursa 100 trilyon dolar dolarlık bir hacim yapmıs oluyor , cok kasmayın . 100 trilyon dolarla güney amerika kıtasını komple alabilirsiniz
gedor (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
July 23, 2018, 05:49:25 PM

Bu konuyu açtığım tarihte toplam 1325 coin vardı ve digibyte 51. sıradaydı şuan toplam 1664 coin var ve digibyte 31. sırada
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 23, 2018, 06:13:47 PM

Bu konuyu açtığım tarihte toplam 1325 coin vardı ve digibyte 51. sıradaydı şuan toplam 1664 coin var ve digibyte 31. sırada

Benimde güvendiğim coinlerden birisi ve hala elimde tutuyorum. Alım yerim 126 Satoshi olduğu halde. İhtiyaç harici satmiyorum. Bir türlü gereken zıplamaya yapamadı. 1 dolar olsa bile yeter 426 doları geçtim ben. Ama nedense gitmedi. Şu sıralar çok sıkı tutunuyor. Hobi borsasına da girdi galiba. Umarım en kotu beklenen boğa piyasasında 3000 satoshilerde gorse yeter bana.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 23, 2018, 06:14:25 PM

Digibyte ilk 10'da olmasını zor.Bunu daha fazla hakeden gerçekten çok sağlam coinler var.Dıgıbyte ancak dump pump coini olur başka da bir şey olmaz.Fazla kasmamak lazım bence.Duygusal değil objektif bakmalıyız.Belki ilk 50'de yer almaya devam eder ama fazla bir yükseliş gösteremez.
chemist35
Member
**

Activity: 924
Merit: 36

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
July 23, 2018, 06:16:31 PM

Dgb ilk 10 da olması tek kelime ile im kan sız dgb önce bir 2k satları gördüğü o eski Aralık’lara gelsin de ondan sonra ilk 10 a girsin. Çok çok zor bir iddia bu

yenerbatmaz
Full Member

Activity: 545
Merit: 124

View Profile
July 23, 2018, 07:09:53 PM

DGB nin yanına yaklaşamayacak coinler bile ondan daha fazla pumplandı. Dgb içi boş bir coin değil, ancak geçen yıl bir takım manipüle hareketlere maruz bırakıldı. Ben asla çöp olacağına inanmıyorum. Alt yapısı kuvvetli. İnanıyorum birgün 1$ ı geçecek
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
July 23, 2018, 07:34:57 PM

Digibyte top 10 değil birinci olsa bile yüzüne bakmam eskiden çok çektirdi bir daha asla bulaşmam istediği kadar çalışma yapsın yenilik yapsın asla girmem tekrar.
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
July 23, 2018, 07:49:52 PM

peki litecoinin mi piyasada alicisi daha fazla digibyteninmi? Ayrica ikiside ayni seye hizmet edeken neden milyalaca dolar market cap sahibi olsunlar? bence zor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: