Bitcoin Forum
June 15, 2024, 11:04:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: JEEP® RENEGADE 1.6 Multijet Dizel MT 4x2 Limited (Düz Vites)  (Read 90 times)
Lydian (OP)
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
December 15, 2017, 09:29:13 AM

JEEP® RENEGADE 1.6 Multijet Dizel MT 4x2 Limited (Düz Vites) almayi düsünüyorum.

Var mi bilen? Kullanan? Tavsiye eden? Veya "sakin alma" diyen? Bilgilendirebilir misiniz?
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
December 15, 2017, 10:34:28 AM

Arkadaşımın var bir tane bu aradadan fakat yaşını bilmiyorum diyeceğim tek şey efsane konforlu bir araba ve yerden baya yüksek jipe bindiğinizi anlıyorsunuz arabaya binince.
Arkadaşımın arabası biraz yaşlı sanırsam yakıtı içiyor bildiğin eğer sende yaşlı bir araba alacaksan hiç bulaşma derim çok fazla yakıyor fakat modellileri çok yakmaz diye düşünüyorum. Birde bu arabanın en can alıcı noktası ön tarafın dizaynı. Beni benden alıyor resmen Arkadaşım bende kendime araba almayı düşünüyorum önümüzdeki sene KIA'nın 2017 sportagelerini çok beğendim onları inceleyebilirsin istersen 2. elleri 110 milyar civarı alacağın arabayla aynı neredeyse

Lydian (OP)
Hero Member

View Profile
December 15, 2017, 11:02:36 AM

ben bu arabanin tipini begendim... yakitida az yakiyormus diye okuyorum sagda solda... ama hic kullanan tanidik yok ki sorabilecegim...
bakalim, olursa bunu alip gecerim heralde... gözümde tek eksigi 4x4 olmamasi
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
December 15, 2017, 04:45:27 PM

Hiçbir yönü ile beğenmediğim tek Jeep modeli desem yanlış olmaz. Kendisine biçilmiş fiyatı hak etmemesi, arazi üzerindeki kabiliyetinin sıfır olması, SUV adı altında ufacık bir araba olması gibi birçok itici nedeni mevcut. Bu aracı eğer çok beğenerek almayacaksanız aynı fiyat segmentinde onlarca güzel seçeneğinizin olduğunu da unutmamanız gerekli.
Lydian (OP)
Hero Member

View Profile
December 15, 2017, 08:40:29 PM

Hiçbir yönü ile beğenmediğim tek Jeep modeli desem yanlış olmaz. Kendisine biçilmiş fiyatı hak etmemesi, arazi üzerindeki kabiliyetinin sıfır olması, SUV adı altında ufacık bir araba olması gibi birçok itici nedeni mevcut. Bu aracı eğer çok beğenerek almayacaksanız aynı fiyat segmentinde onlarca güzel seçeneğinizin olduğunu da unutmamanız gerekli.

Tipini begendim, daha icini canli görmedim, oturmadim, kullanmadim... Yarin bi deneyecegim gibi...
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
December 15, 2017, 10:46:22 PM

Valla renegate i bilmiom ama rubicon ici cok dar ve basık, rahatsiz edici, baska bi marka baksana, oldum olasi isinamadim su jeep lere, dodge nitroya da sakin girme, o da cok agir, frene basinca durus mesafesi cok uzun, land dicem ama pahali diceksin, yine de baska marka bak bence

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
darkmoon07
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
December 16, 2017, 05:11:02 AM

Bence güzel duruyor dışarıdan gösterişli.
leprakon
Member
**

Activity: 680
Merit: 10

View Profile
December 16, 2017, 01:39:13 PM

Kesinlikle hayallerimin arabasi fiyati cok yuksek bitcoinin artmasi ve bountylerden kazanirsam alacagim ilerde 😅
asena
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
December 26, 2017, 08:37:29 PM

Ne yaptınız aldınız mı?
Tasarım olarak benim de çok hoşuma giden bir model. Ayrıca marka değeri çok yüksek. Sadece jip gibi olmadığı söyleniyor, biraz daha şehiriçi kullanıma uygun. Nissan Juke gibi Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: