Bitcoin Forum
May 13, 2024, 06:09:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Sağlam ICO'lar Neden Forumda Konuşulmuyor ?  (Read 340 times)
kirkcoin (OP)
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
December 15, 2017, 09:50:41 PM

Herkese merhaba,

Son dönemde sizde farketmişsinizdir. Sağlam projelerin forumda adı bile duyulmadan icoları bitiyor hatta borsalarda 2-3x yapıyorlar forumda konuşulmaya

başlayana kadar. Forum neden böyle bir çöp coin cennetine döndü, sizinde fikirlerinizi almak istedim.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715623775
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715623775
Reply with quote  #2

1715623775
Report to moderator
1715623775
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715623775
Reply with quote  #2

1715623775
Report to moderator
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
December 15, 2017, 09:52:19 PM

Forumda konuşulmayanlar genellikle Çin ICO ları oluyor hocam . Mesela bugün Deepbrainchain vardı 3 saate Hard cap yaptı . Ama neo ico olduğu için pek forumda ilgi görmemiş olabilir.

truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
December 15, 2017, 09:56:12 PM

daha çok bountysi olan coinleri konuşuyoruz. ama sağlam olanlar bounty dağıtmıyor. bu nedenle de biz onları hiç konuşmuyoruz Smiley
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
December 15, 2017, 09:59:48 PM

daha çok bountysi olan coinleri konuşuyoruz. ama sağlam olanlar bounty dağıtmıyor. bu nedenle de biz onları hiç konuşmuyoruz Smiley

Katılıyorum. Anca 4-5 kat yapınca biri bu sekmeye ....... bu kadar katladı takibe alın vb. konular açıyor ama o zamanda zaten iş işten geçmiş oluyor. Artık ico bulma olayı zorlaştı ciddi mesai istiyor.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
December 15, 2017, 10:01:04 PM

Aslında bountysi olmayan icoları konuşmamız lazım bence önemli olan o icolar gerisi hikaye gibi bence bounty icolarına girilmez bountysi dışında
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
December 15, 2017, 10:05:50 PM

Aslında bountysi olmayan icoları konuşmamız lazım bence önemli olan o icolar gerisi hikaye gibi bence bounty icolarına girilmez bountysi dışında

bende öyle yapıyorum zaten. bountysi olan icoların bountysine giriyorum. bountysi olmayanlarda da gözüme kestirdiğimin icosuna giriyorum.
OziTuSan
Member
**

Activity: 110
Merit: 10

View Profile WWW
December 15, 2017, 10:17:18 PM

Deepbrainchain 3 saatte hard cap yapması ilginç.
okan
Full Member

Activity: 644

View Profile
December 15, 2017, 10:30:11 PM

bende öyle yapıyorum zaten. bountysi olan icoların bountysine giriyorum. bountysi olmayanlarda da gözüme kestirdiğimin icosuna giriyorum.

bountysi olmayan icoları nereden takip ediyorsunuz?

ann başlığında her gün onlarca ico çıkıyor.

oturup tek tek incelemek olmaz. başka bir yer mi var takip ettiğiniz.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 16, 2017, 06:36:22 AM

Icodrops ve tokenmarket'ten takip edebilirsiniz arkadaşlar. Neden konuşulmuyor derseniz insanlar neyi okuyor ki hocam, kimse araştırmadığı için de konuşulmuyor. Burda çok tecrübeli iyi para kazananlar da var, onlar da kendine müslüman, sen ben birbirimize yardımcı olcaz kendimiz araştırıp konu açıcaz yoksa kimseden hayır yok burda:)

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 16, 2017, 06:49:10 AM

hardcap yapsada borsada yarıya dusuyor o fıyatlar merak etmeyın ılla bountysız olmasına gerek yok yanı
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
December 16, 2017, 07:18:45 AM

sadece local turk e özgü bir konu değil bu bence.

bi filecoin vakası var mesela. globalde bile hiç konuşulmadı. adamlar en büyük icoyu gerçekleştirdi.

biraz da şans işi bu icolar. sonm bancor mth falan projeler iyi, ekipler iyi. hepsi şu anda ico fiyatının kat kat altında. sabretmek lazım.

bakalım tezos ne yapacak.

ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
December 16, 2017, 07:30:50 AM

Sağlam ICO'ların konusu açıldığında genellikle çok geç kalınmış oluyor. Çok nadir rastlıyorum sağlam projelerin konularına. Bountyi dağıtan projelerde dediğiniz gibi pek tutmuyor ama INS ciddi anlamda beni şaşırttı %90.3 gibi bir yatırım aldı şu anda.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 16, 2017, 07:33:40 AM

Sağlam Icolarla alakalı yeterli bilgiler forumda paylaşılmadığı için bu konu hakkında bir tartışma yapılamıyor.Icoları takip eden arkadaşlar az olduğundan olabilir.Kaliteli sağlam bilgiler geldiğinde bizde sağlam ıcoları yakalayabiliriz.Bol kazançlar herkese
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
December 16, 2017, 07:36:54 AM

sağlam olduğu anlaşılana kadar çoktan yolu yarılamış oluyo sanki.
aynı şey  vurguncular içinde geçerli çok yükseliyor. coşacak diye çıkıyor. ertesi gün bakıyoruz adamlar tükkanı kapatıp kaçmışlar Smiley
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 16, 2017, 08:24:53 AM

hardcap yapsada borsada yarıya dusuyor o fıyatlar merak etmeyın ılla bountysız olmasına gerek yok yanı
Hocam genellemeniz baya yanlış, birara tüm icolar öyle oldu ama benim girdiğim icoların hiçbiri ico değerinin altına düşmedi. En son qash icosuna girdim bonusla beraber 0.25 dolar gibi bişeydi, 1.5 dolara kadar çıkıp geri 0.75lere geldi, En düşük noktası 0.58 dolar civarları oldu. Genellemeler yapcaksanız tüm piyasada ne oluyor bilmeniz lazım. Şuan da mesela electronum 0.01 dolardan icosu yapıldı, en düşük geldiği nokta 0.06 bakalım dumpla gitse bile 0.01i görmücektir. Her proje iconun altına düşmüyor oyüzden.

cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
December 16, 2017, 08:30:37 AM

Bountysi olsada olmasada sağlam proje iş yapıyor kardeşim
Electroneum bounty vardı şu an 6x yapmış durumda ki çok daha fazlasını gördü, aynı şekilde GVT de öyle.Aklıma gelmeyenlerde var daha.kimisi bounty olmasada düşüyor ama
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 16, 2017, 08:34:16 AM

kimsenin paylaşmaması demek bizsiz yapıyorlar Smiley şuan yüzlerce ico var ve zaten icoyu yapanlar etrafındakilerine veya çin gibi bize ulaşana kadar bilgiler çekikler kayıt yapıp katılmamıza izin vermiyorlar bile yani o fırsat kalmıyor

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 16, 2017, 08:37:52 AM

Olayın çok bounty ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. Bounty'nin tek etkisi ilk borsaya girdiğinde satanlar yüzünden fiyatın biraz düşmesi yoksa başka negatif yönde bir etkisi olmaz. Bir proje iyiyse, zaten hak ettiği değeri buluyor.
emrullah2305
Member
**

Activity: 83

View Profile
December 16, 2017, 08:42:08 AM

arkadaşlar çin icolarını takip etmenizi öneririm, özellikle neo platformu kullanan.
mesela
red pulse: çin finans sektörünü hedef alan bir ico, ico dan ziyade bir şirket. siz rpx alarak , hong kong merkezli red pulse şirketinin hissesini alırsınız. transfer ettiğiniz coin 3 saniyede cüzdanınıza yansır.
peeratlas: çin medikal sektörünü hedef alan, ilerleyen zamanlarda ico satışı yapacak bir coin.

neo ? bundan bahsetmeme zaten gerek yok. dijital kimlik, 4-5 programlama dili destekleyen bir platform. ethereum 1 dil neo 6 dil destekliyor.
ethereum saniyede 15 işlem, neo saniyede 15.000 (bin) işlem gerçekleştiriyor.

bence para kazanmaktan ziyade artık teknolojiye yatırım yapmayı tercih etmelisiniz. eth ağ sıkıntılarıyla boğuşurken, neo fiyatı henüz ucuzken neo platformunu destekleyip yatırım yapın.
zenfon6
Member
**

Activity: 148

View Profile WWW
December 16, 2017, 01:17:05 PM

konu başlığının cevabı vizyonsuzluk bence...bilenlerinde konu açmaması paylaşımcı olmadığımız için...ne de olsa bencil ve kıskanç bir milletiz. emrullah arkadaşın söyledikleri bence çok önemli..bizi bilgilendirdiği için çok teşekkürler

neo nun bu özelliklerini bilmiyordum...ethereum karşısında ciddi bir tehdit olabilir o zaman

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: