Bitcoin Forum
June 24, 2024, 11:46:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][TOKEN]RED - AB Enerji Sağlayıcı Ticaret Platformu Ön Satış 15.01  (Read 1598 times)
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 21, 2018, 12:33:52 PM

Ico baslamadan belkide presale uzerinden hardcap yapacaklar adamlar, red ve wepower ikiside cok iyi giden projeler ama 10bin dolar yerine 3-4 bin dolar olaymis bende katilirdim presale satisina
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
January 21, 2018, 03:24:27 PM

imzaya girdim ama 1 ay geçmiş bakalım. bişeyler düşerse güzel olacak. bu ara energy sektörü çok da popüler oldu. fiziksel yatırım imkanına sahip icolar da oldukça güzel paralar topluyor bakalım hayırlısı..

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
January 21, 2018, 03:34:10 PM

presalede 16m falan toplamışlar sanırım. güzel bence. bountysine giren arkadaşlar güzel kazanacaklar gibi.

Ben de RED projesinin bounty kampanyasına katıldım.Umarım güzel bir para kazanabiliriz ayrıca icosuna katılıp katılmama konusunda şuan kararsızım proje hoşuma gitmiş ve hoşuna giden kişi sayısı baya fazla olmalıki ön satışta güzel bir yatırım toplamayı başarmışlar.

kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
January 21, 2018, 06:24:40 PM

presalede 16m falan toplamışlar sanırım. güzel bence. bountysine giren arkadaşlar güzel kazanacaklar gibi.

Ben de RED projesinin bounty kampanyasına katıldım.Umarım güzel bir para kazanabiliriz ayrıca icosuna katılıp katılmama konusunda şuan kararsızım proje hoşuma gitmiş ve hoşuna giden kişi sayısı baya fazla olmalıki ön satışta güzel bir yatırım toplamayı başarmışlar.
bende bountysine girdim.güzel toplamışlar gibi görünüyor. sağğlam proje ama icoya girmeyi düşünmüyorum. bountyden gelenleri saklarım o bana yeter.
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
January 21, 2018, 06:26:56 PM

Ben bountysine katılmadığım için icoya bir miktar parayla katılmayı düşünüyorum.Bu aralar enerji konulu icolar popüler olmaya başladı ve iyi yatırım topluyorlar tahminimce Wepower da hardcap için gerekli olan parayı kısa bir süre içinde toplayacaktır.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 21, 2018, 06:43:54 PM

Presale uzerinden hardcap yapabilirler daha suresi var ve 10.000$ limit var. Cok guzel bir proje belkide WePower'in yaptigi reklamin 3 de 1 i yapilsa simdiye hardcap yaparlardi
flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
January 22, 2018, 10:57:00 AM

proje ciddi ilgi görmüş burası aşikar. inşallah borsalara dahil olduktan sonra ico fiyatı altından satılmaya başlamaz. bancor network örneğinde olduğu gibi bir durum yaşanabilir diye bir his var bu projeyle ilgili bende ama tabiki sadece his.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Atademir
Jr. Member
*

Activity: 87
Merit: 1

View Profile
January 22, 2018, 12:01:12 PM

İlk defa bir icoya katılmayı düşünüyorum. We power ile buna aynı anda girmek istedim ancak olmadı.Diğer projede whitelist muhabbeti var. Bilgili arkadaşlardan bir şey öğrenmek istiyorum yarın bu projede yer bulmak mümkün olur mu? Kyc yaptım myetherde hesapta oluşturdum. Bu tarz enerji projeleri güzel gelecek vaad ediyor.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
January 22, 2018, 01:42:26 PM

Pre-sale`de minimun katilimin 10 eth. olmasina ragmen neredeyse hard cap yapiyorlardi ve gelen yogun talep uzerine bugun ICO`ya ara verip min. katilim tutarini kaldirmaya karar verdiler zaten toplamda 4-5 milyon dolarlik bir katilim miktari kaldi yarin ICO tekrardan acildiginda o kalan tutarda bitecektir diye dusunuyorum. Bende ICO`ya katilimimi gerceklestirdim guzel kazandiracagini tahmin ediyorum.

gokhan17
Sr. Member

View Profile
January 22, 2018, 08:19:02 PM

Kırıp geçtiler gerçekten son günlerde bir çok ico hardcap yapıyor bunlarda %87 i geçtikten sonra presale kapatma kararı aldılar. Gerçekten doğru bir karar stk ya katılmak istemiştim ama presale ile hardcap yapmışlardı.
aliyagiz207 (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 22, 2018, 08:38:27 PM

POPÜLER TALEP OLDUĞUNDAN ÖN SATIŞ KAPATILDI ARKADAŞLAR
23 OCAK SABAH 13:00DE ICO OLACAK VE MINIMUM KATILIM YOK

skip60
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
January 22, 2018, 08:55:53 PM

Çok güzel bir haber bu hemen yatırım yapmam lazım çünkü çok hızlı tükenecek gibi duruyor çok az bir kısım kalmış. Neyseki durdurmuşlar presale kısmını keşke presale e katılsaydım dedirtiyor proje
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
January 22, 2018, 09:10:21 PM

kyc doldurdum biz size dönücez dediler, yetişirse 1-2 ether sallarız, tutarsa.
bu aralar hep hard cap yapıyor icolar, bi yerde duvara toslıycaz ama bakalım nerede
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
January 23, 2018, 05:40:14 AM

kyc doldurdum biz size dönücez dediler, yetişirse 1-2 ether sallarız, tutarsa.
bu aralar hep hard cap yapıyor icolar, bi yerde duvara toslıycaz ama bakalım nerede
Aynen çatır çatır hardcap yapıyorlar bende şaşırıyorum ama trade tatsız artık süreli düşüş var bari insanlar ethereumlarını ico'ya atayım nasıl olsa durduğu yerde kaybediyor diye düşünüyor herhalde yada en azından ben öyle düşünüyorum
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 23, 2018, 09:44:23 AM

saat 10 diyor bize göre 13:00 oluyor degilmi 15 dakıka sonra başlayacak gerçi katılamayacağım ama böyle enerji projeleri çok hoşuma gidiyor ben wepowera katılacagım nasip olursa
gokhan17
Sr. Member

View Profile
January 23, 2018, 10:44:07 AM

Adamlar hiç reklam c art curt yapmadan anında bitirdiler helal olsun vallahi, WePower daha bir türlü icoyu başlatamadan RED bitirdi kapak olsun diyecem ama oda çok hızlı hardcap yapacaktır.
skip60
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
January 23, 2018, 12:01:00 PM

İlk imza kampanyam ve hardcap yaptı proje gerçi ben yeni girmiştim 1 haftalık stake aldım sadece ama benden sonrada deli gibi katılım olmuş projeye. Umarım güzel birşeyler verir gerçi ödül fena durmuyor %3 güzel bir ödül oranı
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 23, 2018, 04:31:09 PM

Cok fazla turk forumundan arkadasin uye oldugu bir bounty bitti gozunuz aydin umarim istediginiz kazanci saglarsiniz. Proje guzele benziyor borsadan alinir mi ne dersiniz
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
January 23, 2018, 04:47:45 PM

Bütün tokenler satıldı arkadaşlar herkese hayırlı olsun
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
January 23, 2018, 05:07:54 PM

Çok güzel harika bir şekilde hardcap yaptılar en azından icoyada birileri katılabildi %87 de durdurmaları yinede güzel oldu ben denemedim whiteliste girmiştim ama nasip olmadı
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: