Bitcoin Forum
June 22, 2024, 05:47:13 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][TOKEN]RED - AB Enerji Sağlayıcı Ticaret Platformu Ön Satış 15.01  (Read 1598 times)
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
February 20, 2018, 11:44:45 PM

Bountyler dağıtıldımı bilmiyorum ama fiyatı hala icoya kıyasla nerdeyse yarı yarıya düşük.sanki kasıtlı hype yapılarak son zamanlarda projelere hardcap yaptırılıyor ciddiyim bu konuda sadece mwat için değil son günlerde birçok projede buna şahit olduk.ico tahmini yapan tanıdık bikaç kişi paylaştı diye icolara atlayan bi güruh var artık piyasada.o yüzden kimsenin gazına gelmeden icoları iyice araştırıp girmek lazım
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 03:48:26 PM

Bountyler dağıtıldımı bilmiyorum ama fiyatı hala icoya kıyasla nerdeyse yarı yarıya düşük.sanki kasıtlı hype yapılarak son zamanlarda projelere hardcap yaptırılıyor ciddiyim bu konuda sadece mwat için değil son günlerde birçok projede buna şahit olduk.ico tahmini yapan tanıdık bikaç kişi paylaştı diye icolara atlayan bi güruh var artık piyasada.o yüzden kimsenin gazına gelmeden icoları iyice araştırıp girmek lazım

Bana da öyle geldi hocam nedense bu ara çoğu hard cap yapıyor ama sonrasında ucuzdan millet satıyor ben artık kendilerinin girdiğini düşünüyorum icoya ico sahiplerinin

SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
February 23, 2018, 12:56:30 PM

İmza bountyleri hala dağıtılmadı di mi? Bana henüz gelen giden birşey yok ta
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 23, 2018, 02:39:04 PM

İmza bountyleri hala dağıtılmadı di mi? Bana henüz gelen giden birşey yok ta
şu anda dağıtım yapılıyor hocam. muhtemelen bi kaç saate gelmiş olur sizede.
fiyatı şu anda 0.058 seviyelerinde. satmak için uygun değil bence.

SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
February 23, 2018, 02:41:05 PM

Bunun ICOsunu kaçırmıştım. Sadece imzadan gelecekler var. Uzun vadeli düşünüyorum zaten. Bountyler dağıtıldıktan sonra fiyat düşerse biraz daha takviye yapabilirim.
kekrops
Full Member

Activity: 238

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 23, 2018, 02:48:39 PM

Bunun ICOsunu kaçırmıştım. Sadece imzadan gelecekler var. Uzun vadeli düşünüyorum zaten. Bountyler dağıtıldıktan sonra fiyat düşerse biraz daha takviye yapabilirim.
ne zamandır ico fiyatının altında seyir ediyordu. icoyu kaçırdıysanız ico altı fiyattan çok daha fazlasıyla alabilirsiniz demektir bu da. fiyatı zaten düşük şu anda.

hakans
Member
**

Activity: 100
Merit: 11

View Profile
February 23, 2018, 05:08:08 PM

ne zamandır ico fiyatının altında seyir ediyordu. icoyu kaçırdıysanız ico altı fiyattan çok daha fazlasıyla alabilirsiniz demektir bu da. fiyatı zaten düşük şu anda.

biraz daha bekle Cheesy
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
February 23, 2018, 08:06:08 PM

Restart energy daha ödüller dağıtılmadan yatırımcısını %30'a kadar zarara uğratmış durumda dolayısıyla bu satış süreci boyunca kendi tokenlerini kendilerinin satın aldığını ve insanları gaza getirdiklerini kanıtlıyor.

$0,058698 USD (17,09%)
0,00000584 BTC (16,39%)
0,00006978 ETH (12,76%)

Hiçbir kriptoparanın satış sonrası bu kadar düşmesi normal değil aynısı Swissborg'de de yaşandı.
Blacknavy
Legendary
*

Merit: 1291

View Profile
February 23, 2018, 11:48:41 PM

Ödülleri dağıtmaya başlamışlar ama daha herkese dağıtılmamış parça parça dağıtıyor olabilirler bu fiyattan satılmaz diye düşünüyorum saklamakta fayda var arkadaşlar.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
February 24, 2018, 12:11:04 AM

Ödülleri dağıtmaya başlamışlar ama daha herkese dağıtılmamış parça parça dağıtıyor olabilirler bu fiyattan satılmaz diye düşünüyorum saklamakta fayda var arkadaşlar.

Hocam paylaşımlarını gerçekten beğeniyorum. Pundi X de globale posttun sonrası ve genel yüklenmeler ile yönetici düzeltme yaptı. Kendi adıma teşekkür ediyorum.

Dıw de gerçekten sağlam bir projeye benziyor. Sapienden yaktılar canımızı Dıw katılacağım bence.
Blacknavy
Legendary
*

Merit: 1291

View Profile
February 24, 2018, 12:49:26 AM

Hocam paylaşımlarını gerçekten beğeniyorum. Pundi X de globale posttun sonrası ve genel yüklenmeler ile yönetici düzeltme yaptı. Kendi adıma teşekkür ediyorum.

Dıw de gerçekten sağlam bir projeye benziyor. Sapienden yaktılar canımızı Dıw katılacağım bence.

yanlışlıkla kral olmuşum galiba xd kimde bahsettiğini bilmiyorum ama eyvvvv
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 24, 2018, 07:16:43 AM

Bountyler henuz tam olarak dagıtılmamış parça parça yollayacaklarmış, ben düşmesini bekleyecegim şu an presale fiyatında zaten. Ama wepower da binanceye giriyor herhalde tercühüm wepowerdan yana olabılır
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
February 24, 2018, 10:16:21 PM

Ödüller yollanmaya devam ediyor. Fiyat çok düşük bence satmak mantıksız şuan. Kucoin gibi bir borsaya da girmiş bir de binance patlansa tadından yenmez. Biraz holdlamaya değecek bir proje bence.
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
February 24, 2018, 10:27:14 PM

Ödüllere rağmen pek bir düşüş yaşanmadı sanırım herkes fiyatların düşük olduğunu düşündüğünden dolayı satış emri vermiyor. Eğer ben satın almış ya da ödüle katılmış olsaydım bu fiyatlardan satış yapmazdım, herkes bahar ayının olumlu geçeceğini düşünüyor Mart ve Mart sonrası yeni bir yükseliş dönemine girebiliriz.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
February 24, 2018, 10:40:19 PM

Fiyat ödül dağıtımına rağman gerçekten büyük bir dump yemedi. Bitcoin'in düşü ile doğal bir düşüş yaşıyor. Eğer tutunmaya dayanmaya devam ederse 1000 satoşiyi zorlar diye düşünüyorum.
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182

The future is your Genome

View Profile
February 24, 2018, 10:50:40 PM

Red Energy benim de yakından takip ettiğim bir kampanya bounty kampanyasına katıldım kısa süre için fena olmayan bir rakam kazanma şansına sahip olduk elimdeki tokenları bu kadar düşük fiyatlardan satmayı şimdilik düşünmüyorum.

georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
February 24, 2018, 11:20:33 PM

Hold diyorum bir şey demiyorum. Bu proje holda değer gözüküyor. en azından btc nin yükseliş dönemi ile Mwat nasıl bir fiyat görecek beklemeye değer bence.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
February 25, 2018, 09:25:04 PM

Fiyat BTC sallantısına rağmen iyi tutunuyor. Yeni projelerde bu tarz hareketler oluyor bazen DNT de Liqui de buna benzer bir performans sergilemişti. Hatta 6000 satoşilere dayanmıştı neden olmasın diyorum :d
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
February 25, 2018, 09:38:32 PM

ico fiyatı zaten çok uygundu hala daha öyle, token alan arkadaşlar zaten satmaz, herkesin kendi bileceği iş ama benim gibi bounty'sine giren arkadaşlar bence en azından bir kaç ay elde tutmalılar, ben en az 1 yıl ellememeyi düşünüyorum, bu enerji projeleri çok tutuluyor, keza PowerLedger'da öyle uçtu gitti, darısı Red Energy'ininde başına..

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
jeda2000
Full Member

Activity: 392

View Profile
February 25, 2018, 10:24:07 PM

Bende MWAT için iyi bir gelecek olacağını düşünüyorum. Binance ye de bir göz kırpsa gerçekten dehşet bir pump yaşayabilir. Bountycileride üzmediler olumlu hareketler bunlar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  

Jump to: