Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:16:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3  All
  Print  
Author Topic: Bounty ödülleri için grup kuralım  (Read 419 times)
risinqsun (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
December 16, 2017, 05:04:32 PM
Last edit: December 17, 2017, 05:21:42 PM by risinqsun

Merhaba,

Malumunuz bounty imza ödülleri oluyor fikrim şudur bir whatsapp gurubu kurup kendi aramızda vaat edebilicek düzgün para kazandırabilicek bir paylaşma grubu olsun istiyorum hepimiz için böylece hem yardımlaşmış oluruz hem bilgi paylaşmış oluruz.

Nedersiniz ne düşünürsünüz fikirlerinizi alayım ?

Güncelleme telefram Gurubu kuruldu. Kurallar Belirlindikten sonra Paylaşılacak sizde yardımcı olmak istiyorsanız gurup için fikirlerinizi ve kurallarınzı paylaşabilirsiniz.

Şuana kadar düşünülmüş Kurallar.  Fikri olanlar lütfen paylaşsın.

<<<------Önemli Kurallar------->>>
1)Member Altı Üyeler Üye Olamaz.
2)Grupta Satış Reklam Gibi Konular Yasak.
3)Gruba Üye olmanız için pm atmanız gerekmektedir sayfa link gönderilecektir.
4)Grupta Hakaret küfür argo vb kelimeler yasaktır saygı çerçevesi içinde kullanılım.
5)Armut Piş Azıma Düş Yok ! Her üye Belirtilen tarihte bir bounty gruba tanıtması gerekmekte beyin fırtınası yapılıp karar verilicek.
6)Grubta Pasif kişilere yer malesef yok. Aktif Gülebiliceğimiz fikir alışveriş yapabilicek kişiler abiler kardeşler içindir.

Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714878980
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714878980
Reply with quote  #2

1714878980
Report to moderator
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
December 16, 2017, 05:14:55 PM

Fena olmaz aslında ama insanlar girdikleri bountyleri paylaşıp stakelerini düşürmek isterler mi bilemiyorum  Grin Bu işin şaka kısmı tabikide yardımlaşma açısından güzel olur.
risinqsun (OP)
Sr. Member

-

View Profile
December 16, 2017, 05:18:23 PM

Fena olmaz aslında ama insanlar girdikleri bountyleri paylaşıp stakelerini düşürmek isterler mi bilemiyorum  Grin Bu işin şaka kısmı tabikide yardımlaşma açısından güzel olur.

Biz girmessek başkası girecek zaten en azından paylaşmış oluruz parayı Cheesy 

Dediğim gibi eğer böyle gurup kurulması istenirse yapalım ocak ayı geliyor Smiley
sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
December 16, 2017, 05:23:30 PM

Bende yeni keşfeden birisi olarak destekliyorum bu konuyu. Yapabileceğim birşey varsa da yapabilirim.
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 05:25:17 PM

Dediğim gibi eğer böyle gurup kurulması istenirse yapalım ocak ayı geliyor Smiley
Yapalım hocam.Bounty hunterlık meslek haline geldi  Cheesy Aylık işçi gibi para alıyor insanlar.Düzenli gelir sağlayanlar var sadece bounty hunterlık yaparak  Cheesy
risinqsun (OP)
Sr. Member

-

View Profile
December 16, 2017, 05:31:44 PM

Yapalım hocam.Bounty hunterlık meslek haline geldi  Cheesy Aylık işçi gibi para alıyor insanlar.Düzenli gelir sağlayanlar var sadece bounty hunterlık yaparak  Cheesy

Bir rus vardı ofis açmıştı Cheesy sonumuz öyle olmasında Smiley
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 05:36:05 PM

Bir rus vardı ofis açmıştı Cheesy sonumuz öyle olmasında Smiley
Yok hocam ne ofisi  Cheesy Doğru projelerin bountylerine girilirse düzenli bir gelirimiz olur.
dogaatac
Sr. Member

Merit: 306

View Profile
December 16, 2017, 05:38:59 PM

forumda imza listesi diye bir konu var exortis'in açtığı , ben hep yeni bounty ararken önce oraya bakıyorum , dikkatimi çeken bir şey bulamazsam sylon'un kampanyalarını inceliyorum. Size de öneririm
risinqsun (OP)
Sr. Member

-

View Profile
December 16, 2017, 05:44:17 PM

forumda imza listesi diye bir konu var exortis'in açtığı , ben hep yeni bounty ararken önce oraya bakıyorum , dikkatimi çeken bir şey bulamazsam sylon'un kampanyalarını inceliyorum. Size de öneririm

Amaçta bu işte bunları konuşabiliceğimiz bir grup olsa iyi olmazmıydı ?
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 16, 2017, 05:48:01 PM

Usta guncellemiyor artik onu hesabi yasaklandigindan beri. Artik kendimiz arastiyoruz daha iyi anlayan arkadaslara soruyoruz birde zaman gectikce insan da daha iyi secmeyi cozuyor zaten.
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
December 16, 2017, 05:51:26 PM

Türkiye'de pek paylaşmayı sevmiyor malesef insanlar.Yabancı forumlarda Bounty olayı daha paylaşımcı ve daha etkin devam ediyor.Eğer bir oluşum düşünülecekse ben varım...
desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 16, 2017, 06:23:00 PM

Her bounty kampanyasını ayrı ayrı takip edip emek ve zaman kaybetmektense böyle bir grup herkes için işlevsel olabilir

Haymac
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 16, 2017, 06:24:16 PM

telegram grubu olsa daha iyi olmazmı ?
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 06:29:32 PM

telegram grubu olsa daha iyi olmazmı ?
Büyük ihtimalle telegram grubu kurulacaktır.Whatsapp mantıklı gelmiyor bana da.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
December 16, 2017, 06:55:16 PM

Exortis çok güzel bir paylaşım yapmıştı, emeğine sağlık ama kendisi yasaklanınca artık güncelleyemedi. Böyle bir grup faydalı olur, örneğin insanlar çıkan projeleri paylaşır ve araştırır sonrada birbirlerine bilgi verirler..

frtmr
Full Member

Activity: 616

View Profile WWW
December 16, 2017, 07:10:52 PM

Bende birebir aynısını yapıyorum. Önce imza listesinde bitmeyen bounty var mı bakıyorum. Daha sonra sylonlara göz gözdiriyorum. Çok gündemde olan bir şey varsa ona giriyorum.
Balmain
Hero Member

Activity: 2100
Merit: 682

View Profile
December 16, 2017, 07:11:34 PM

Whatsapp grupları iş yapmaz. Private Slack ve Telegram gruplarında dönüyor bu muhabbetler. Ya birine davet edileceksiniz ya kendiniz kuracaksınız.
dogaatac
Sr. Member

Merit: 306

View Profile
December 16, 2017, 07:14:19 PM

exortis hala foruma bakıyor , kendisi ile ara sıra telegram'dan konusuyoruz . buradan ona selam yollayalım , listeyi ara sıra güncellemesini rica edelim Smiley
goodb
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
December 16, 2017, 07:19:35 PM

Arkadaslar, Bountry olayindan ne kazaniyosunuz , yani kayde deger para alan oluyormu hic ?.. Anladigim kadari ile , proje icin ufak promosyon , tweet, paylasim vs  yapiyorsunuz degilmi ?.bilinmeyen coinlerden 300 500 mü veriyorlar daha ilk ICO asamasinda?  biraz acacak biri varmi yada tecrübesini üstü kapali paylasacak Smiley
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
December 16, 2017, 07:22:06 PM

Bence çok güzel ve olumlu bir girişim olur .Bu forumda bir çoğumuzn hedefi zaten bu bounty ve airdroplar.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: [1] 2 3  All
  Print  

Jump to: