Bitcoin Forum
July 05, 2024, 11:28:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Tek İşlemde 700 Milyon Dolarlık Ripple Alımı  (Read 807 times)
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
December 17, 2017, 06:48:09 PM

700 milyon dolar bu piyasa için küçük bir para artık eskiden olsaydı bayağı etki ederdi ama son 6 aydır piyasa 10a katladı daha birçok şirket girmiştirde girdiklerini açıklamazlar
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 17, 2017, 07:16:26 PM

Bu haber bukadar para ripplenin inanılmaz tırmanışa çıkacağını gösterir hadi bakalım günler neler gösterecek Smiley

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
December 17, 2017, 08:31:41 PM

bu ripple'da ne var ya aylar geçti yıllar geçecek hala anlayamadım olayını. ya bir projenin tokeni sadece " duydunuz mu akbank ile anlaşmiş"  yada " artık bankalar uluslararası dolaşımda ripple kullanacakmış vs" örnekler yüzünden bilinçsiz bir kitleye birşeyler yapiştirilarak ve içlerine işlenerek bu seviyelere getirilmedi heralde. gerçek anlamda bişiler olması gerek diye düşünüyorum yoksa her defasında bildigim ripple bi süre sonra çekilir yuvasına dönerdi ama artık o noktaları coktan aşmış gözüküyor olay nedir yani. gerçekten bişiler oluyor demek ki projede herşey de şişirme haber değil diye düşünüyorum.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
December 17, 2017, 10:02:38 PM

Tek adımda nasıl keriz avlanır ripple bunu göstermiş ne ümit görmüşte almış arkadaşım o kadar ripple anlamadım almadan önce 3-5 dk araştırsa vazgeçerdi

aynen 700milyon dolar parası olan adam keriz , sende dahisin. onun göremediklerini görmüşsün helal olsun. var mı başka böyle düşündüğün coin?

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
farting_shot
Full Member

Activity: 318
Merit: 100

View Profile
December 17, 2017, 11:21:29 PM

Felaket büyük rakam. 700 milyon dolar. Ripple yükseliyor bu haberler beklentiyi arttırıyor. Parametreler bunu gösteriyor. Finans piyasası neyi isterse yükseltir. İddialı projesi var, anlaşmaları ses getiriyor. Sepette yer açın.
Aragorrn
Newbie
*

Activity: 88
Merit: 0

View Profile
January 04, 2018, 09:37:19 AM

Adam boşuna almamış valla, kimbilir kaç milyar dolar kâr elde etti Smiley
Reox
Full Member

Activity: 162
Merit: 103

View Profile
January 04, 2018, 10:04:22 AM

"700 milyon dolar bu piyasa için küçük bir para " diyen var marketcap bakıp şu kadar para girdi çıktı diyen tayfa var normal

o günlerde yaklaşık 0.55$ mış ripple. bugün 4e doğru gidiyor kore borsasında bitfinex bakarak 3 olduğunu varsayalım 5,45 kat artmış 3.115 milyar dolar kAr

jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
January 04, 2018, 10:24:12 AM

Tek işlemde böyle büyük meblağlarda Bitcoin hatta diğer coinler de alınıyor.  Böyle büyük miktarda alış ve satışlar dengeleri değiştirebilir endişesi gereksiz bence. Su akar yolunu bulur
Peacee
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 04, 2018, 10:27:51 AM

Ripple ciddi anlamda ilgi görmeye başladı ama bu ne cesarettir yiğidim 700 milyonluk ripple alımı nedir. Gerçekn büyük cesaret umaruım güvendiği birşeyler vardır ona göre alım yapmıştır.

suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
January 04, 2018, 10:33:10 AM

Alan bir şey biliyor demek ki ya da büyük bir banka finans kuruluşu vs almıştır, en iyisi biz küçük balıklar balinayı takip edelim  Smiley

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
January 04, 2018, 10:33:17 AM

Ripple ciddi anlamda ilgi görmeye başladı ama bu ne cesarettir yiğidim 700 milyonluk ripple alımı nedir. Gerçekn büyük cesaret umaruım güvendiği birşeyler vardır ona göre alım yapmıştır.

ilk mesajı bir okuyun.tarihine bakın.
imzanız için mesaj sayısını doldurmak için boş mesaj yazıyorsunuz.
adam zaten ripple 50 sentken almış 700 milyon dolarlık.ripple şimdi 3 küsür dolar.

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 04, 2018, 11:16:33 AM

rippleyi adam eden o alım oldu herhalde, ondan sonra coştu ripple durdurabilene aşkolsun, azcık toto yeseydide girseydik zenginim diye dolaşıyordum şimdi ortalıkta ama her an patlatırlar diye giremedik şu lanet coine
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
January 04, 2018, 11:36:53 AM

Ripple dahada gitmez dedikçe gitti artmaz dedikçe arttı nasıl bi yükseliş şeklidir bu amk.Centralized olması nedeniyle piyasanın aykırılığına ters amk sırf bu yüzden bile bu kadar yükselmsz başını ezerler diye düşündüm ama tam ersi artmaya devam etti.kazananlar güle güle harcasın artık
Devrialemci
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 04, 2018, 12:06:25 PM

700 Milyon dolar olan adamın elinde bir o kadar da BTC ' si vardır diye tahmin edebiliyorum.  İstediği kadar da  yön verecektir Ripple ' a . Öyle boş beleş birisi yekten 700 Milyon dolar yatırmaz ..
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 04, 2018, 12:12:16 PM

Nedir bu ya . En sevmediğim kelime crypto dünyasında balon lafı gıcık oluyorum. Ama balon oldu mu oluyor mu yoksa balonun tarifini değiştirmek lazım. Yada çok büyük bir komplo nun içindeyiz. Merkeziyetsiz crypto dünyasını merkezi yapabilmek için atılmış adımlar mı yoksa bunlar.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
January 04, 2018, 01:32:51 PM

Her bir sathosi artışta  bitcoin kar eder bu aziz. Bir bildiği vardır elbet. 3 sathosi' lik bir yükselişte 765.000 USD kar edebileceği bir yatırım yapmış. Pek tabi aynı oranda düşüşlerde de aynı oranda zarar yazar. Önemli olan bu adamın nasıl güvenip girdiğinden ziyade çıktığında Ripple' e ne olacağı...

Her artış bu adam için çok değerli ancak küçük düşüşler bile adamı binlerce dolar zarara uğratabiliyor. Dediğiniz gibi bu adam piyasadan tamamını çekecek olursa elindeki yatırımın işin rengi ozaman belli olacaktır. Kıpkırmızı bir kaç ay geçebilir Smiley Bu durumda bizim gibi küçük yatırımcılar bu adamın sövülmedik yerini koymazlar.

Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
January 04, 2018, 02:08:51 PM

Manipülasyondur merak etmeyin yoksa ben kimsenin böyle bir şeye kalkışabileceğini düşünmüyorum

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
January 04, 2018, 02:21:00 PM

O parayı buraya yatıranlar önden her türlü gelişmenin haberini almışlardır zaten. Bir ripple yatırımcısı olarak ben şimdi burdan kazandıklarımı decentralize koinlere yatırmaya başladım. Yinede kenarda birazcık bıraktım, sebep ripple için 10 dolar olacak söylentileri ve bence olabilir.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
January 04, 2018, 02:35:20 PM

700 milyon dolar dile kolay resmen. Bu kadar büyük bir işin altına bilinçsiz şekilde kimse atılmaz sanırım, gelecek vaatleri ile ilgili büyük şüphe duymama rağmen şuan bende ripple karşı bir sempati duymaya başladım.

hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
January 04, 2018, 02:38:54 PM

bu riplenin arkasında bir güç var belli yani amk bu kadar totalsupply ile buralara gelmesi hakkaten kudurtuyor beni
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: