Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:31:20 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin kazanmaya çalışmak için çok mu geç??  (Read 2657 times)
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
December 18, 2018, 11:37:13 PM

Kazanmaktan kastınızı anlamadım kazım falan düşünüyorsanız geç değil hala. Satın almak için de geç değil ama tıklayarak kazanmalar falan onlar geçti artık.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
distorsiyon
Member
**

Merit: 15

View Profile
December 19, 2018, 12:55:58 AM

Geç değil elbette. Sabır, şans ve tok gözlü işi.

Sabır; yerine göre belirlediğiniz sınırlara kadar bekleyebilmek, gerekirse belli bir süre hold edebilmek (hold, unutulabilecek meblağlarda kalması temennisiyle)

Şans; istediğiniz kadar teknik analiz yapın, nice analizler çöp oldu, seviyeler bilinebilir olsa zaten kimse zarar etmez, herkes de kâr.

Tok gözlü; yeteri kadar kâr ettiğinde durmasını bileceksin, sonrasında kendine birşeyler ısmarlayacaksın. Zaten aşağı doğru elbet düşüş oluyor, alttan toplamasını da bileceksin.

Ayrıca geç değil, bu kadar hareketliliğin olduğu sistemlerde kâr da daimidir zarar da. Düşerken bile kâr edebilirsin, başaşağı hamle herzaman yok, ara yükselişlerde vur-kaç yapabilirsin.

Ve söylediklerim zenginlik için değil, kazanç için. Yani tok gözlü olmak lazım biraz. Zengin olan oldu çoktan, bu bakımdan btc için çok geç.
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
December 19, 2018, 12:09:31 PM

Kimsenin gec veya erken oldugunu soyleyecek bir durumu yoktur heralde. Son birkac ayda yasananlarda bunu kanitliyor gibi. Eger imkaniniz ve sabriniz varsa hersey olabilir.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
December 27, 2018, 05:10:46 PM

geç değil aksine bizlere fırsat veriyor şu aralarda. 2-3 yıl sonra buralardan bitcoin alabilmek hayal olacaktır. tabii ben yaşanan olumlu gelişmeler üzerine konuşuyorum.

Silica NeXus                 
brsaltun
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile WWW
December 28, 2018, 07:44:46 AM

Hiçbir şey için geç değil diye düşünüyorum yeter ki bi girişimde bulunulsun ama herkeste bi hazır beklemek var o olduğu sürece zor tabiki istemek ve takip edip gayretmek önemli.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
December 28, 2018, 04:20:11 PM

20k çok oldu artık alınmaz diyenler 3k dan almıyorlar çok ilginç Cheesy Daha düşmesini bekliyorlar.Hadi bakalım düşecek mi uçacak mı hep beraber göreceğiz.Umarım iyi şeyler olur.hepimizin için !!

yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
December 28, 2018, 05:00:56 PM

çok geç olmaktan ziyade fırsat gibi görünüyor bu durum. ama dikkatli olmakta fayda var buradan bin dolarlık düşüş yüzde 30 zarar demek olacaktır.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
srknzk
Jr. Member
*

Activity: 119

View Profile
December 29, 2018, 02:40:42 AM

Kazanmak derken yatırım yapmak için uygun bir dönem olduğunu düşünüyorum. Tabi benimkisi bir fikir sadece tavsiye değil. Ama bounty airdrop vs gibi şeylerden bahsediliyorsa artık bu yöntemlerle kazanmak için çok daha fazla uğraşmak gerekiyor eskisi kadar verimli değil
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
December 29, 2018, 09:22:46 AM

Bitcoin yada altcoinler şimdi alınmayacaksa ne zaman alınacak merak ediyorum ?

2017 kasımda aldım 1 yıl boyunca hep zarar ettim düşdükçe aldım aldıkça düşdü.

Şimdi kafamı taşlara vuruyorum toplam yatırdıgım para şimdi elimde olsa şuanki altcoin miktarımın 10 katı kadar toplamış olurdum.

Olası bi boğada da çayımı keyifle yudumlar syerederdim.

Çok büyük pişmanlıkdır benimkisi.

Elimde toplu para olsa yine alırdım.

Bu benim inancım.

100-150    dolardan  Etherium
6-8           dolardan  Neo
150-200 dolardan     Bitcoincash

Şaka gibi

Geçen sene market cap aralıkdakı boğada 900 milyar doları gördü

Etherium     1500 dolar
Neo            200 dolar
Bitcoincash  4500 dolar

fiyatları gördüler.

Bu sefer çıkacak bir boğada 1-1,5 trilyon dolar olduğunu düşünün market cap in ki bu kadar ağa babalar yatırım yaptığı için çok olası

Bu coinler bu gördükleri ATH leri aşmamaları için sebep yok bence.

Sadece zaman meselesi.

Borç almadan unutulacak parayla alıp bekleyenler kazanır bence.

Yatırım tavsiyesi değildir.

sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
December 29, 2018, 03:36:11 PM

Para kazanmak için kripto borsasına çok geç girdik bence. Ama kazanan insanlar hala borsalarda bulunuyor. Bence biz de devam etmeliyiz.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
ynclksnr321
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
December 29, 2018, 04:59:38 PM

ben hala kripto piyasasının dutluk olduğunu düşünüyorum. biz içerisindekiler geç kaldık gibi düşünsekde dünyadaki oran çok çok düşük durumda. olası değerlenmesi durumunda piyasanın ucundan bile girmiş olanlar büyük kazançlar sağlayacaktır.
iskendercnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 29, 2018, 07:22:29 PM

dutluk olduğu durumu kesin gibi bir şey zaten. doğrulanmış gerçek kişi olan 35 milyon kullanıcı var henüz. 8 milyarda 35 milyon devede kulak bile değildir.

Silica NeXus                 
memhak1105
Jr. Member
*

Activity: 84

i love cryptocurrency

View Profile
December 29, 2018, 09:20:28 PM

hiçbirşey için geç değil. bende arkadaşlara katılıyorum. çok para kazanmak için çok risk almak gerek ama riskin (r) si bile bütün akil melekeni koruman için engeldir.

yapman gereken en önemli şey bu piyasaya girmeden önce incele oku araştır. sonra gir. gem denilen şuan piyasanın çok altında herkes tarafından henüz bilinmeyen ve bilinmediği içinde yok pahasına olan ürünleri bul. mutlaka ama mutlaka ekipleri ve roadmapleri olsun. whitepaperi incele ve karar ver. uzun vadede illaki kazanırsın. tabiki doğru projeye denk gelmek için dua et Smiley

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]  All
  Print  

Jump to: