Bitcoin Forum
June 21, 2024, 08:24:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Çıkış yaptığınız coinleri takip etmeyi bırakın. Verge (XVG)  (Read 647 times)
BitPi (OP)
Full Member

Activity: 142
Merit: 100

View Profile
December 17, 2017, 03:19:25 PM

Zamanında  aldığım 350 K XVG yi yaklaşık 1 ay önce çıkış yaptım. Şu an 0,06 $ olmuş. Blockfolio uygulamasında yaklaşık 21000 $ profit gösteriyor. Yine bir fırsatı kaçırdım kafayı yememek elde değil. Forumda hatırladığım 1 M XVG tutanlar vardı eğer halen ellerinde ise tebrik ediyorum çok iyi kazandılar.

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
December 17, 2017, 03:20:49 PM

21 bin dolar ne ki bizim sattıktan sonra 21 milyon dolar eden coinlerimiz oldu. şaka değil icodan alınan ethler wavesler daha neler neler var. sattıktan sonra üzülecekseniz satmayın tutun. yoksa bu şekilde düşünmeye devam ederseniz kafayı yersiniz.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
December 17, 2017, 03:32:31 PM

Aksine,
takip edin. Kafanızı duvarlara vurun ve hatalarınızı tekrarlamayın.
borsa fiyat hareketine değil projeye yatırım yapmaya başladığınız zaman kazanca ulaşacaksınız.
Ben kendi adıma bu al-sat macerasını bitirdim. Takibimde belli projeler var. bunlara kendimce dolar fiyatını baz alarak yatırım yaptım ve artık yatırımlarımı btc bazında değil dolar bazında takip ediyorum.

Bir sepet yapın ve unutun. ala-sata paramızı piç ediyoruz. Milyon dolarlarımız olmadığına göre biz ancak bir projeye bir kaç yıllık vadelerle gücümüz kadar yatırım yapıp unutmalıyız.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
December 17, 2017, 03:39:05 PM

bende de emc2 vardı en son aldığımı vermeyeydim 200 bin dolarım olacaktı sadece 1 ayda, daha neler neler, mayıs'taki furyayı da sayacak olursak arkadaşların dediği gibi milyon dolarlar işten bile değildi.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
December 17, 2017, 03:42:15 PM

arkadaşlar bu piyasa fırsat asla bitmez balinalar daldan dala atlıyorlar kimi yalan haberlerle iyi pump yaptırıyor kripto parada altların yükselişi şuan iyi gidiyor ama saçma sapan coinlerdende uzak durun bence yoksa pişman olursunuz sağlam projeli ekibi iyi olanlardan şüpheniz olmasın o gider bir gün

designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
December 17, 2017, 03:44:54 PM

Aksine,
takip edin. Kafanızı duvarlara vurun ve hatalarınızı tekrarlamayın.
borsa fiyat hareketine değil projeye yatırım yapmaya başladığınız zaman kazanca ulaşacaksınız.
Ben kendi adıma bu al-sat macerasını bitirdim. Takibimde belli projeler var. bunlara kendimce dolar fiyatını baz alarak yatırım yaptım ve artık yatırımlarımı btc bazında değil dolar bazında takip ediyorum.

Bir sepet yapın ve unutun. ala-sata paramızı piç ediyoruz. Milyon dolarlarımız olmadığına göre biz ancak bir projeye bir kaç yıllık vadelerle gücümüz kadar yatırım yapıp unutmalıyız.

mhanbostanci hocam a katılıyorum. Bu geçmişteki yaptıklarımız bize ders vermeli. En basitinden geçmişte 1 btc ye 2000 Ether alıp, bunu 3 btc edince satmayı bilmenin acısını yazarken tekrar yaşıyorum. Günlük al sat yada kısa vade de al sat diyelim bizi buz dagının görünmeyen tarafından mahrum bırakıyor.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
December 17, 2017, 05:01:02 PM

Bende cok fazla yapıyorum bun. Bu bir hastalık. Üzülüyorum sonra.
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
December 17, 2017, 05:11:42 PM

Katılmıyorum. Brnim de çok kaçırdığım fırsat oldu, tuttuğum da. Fakat geçmişe dönüp bakmanın tecrübe açısından büyük faydası var. Zamanında bundan bişey olmaz dediğimiz coinler konusunda yanılarak ders alıyoruz.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
December 17, 2017, 05:31:07 PM

bence de günlük al sat yerine projelere yatırım yapmak daha karlı...teknoloji yatırımı olarak düşünün.eylül ayında 1000 adet verge alıp unutmayı planlıyordum..salladım kaldı öyle..keşke alsaydım  Undecided
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 17, 2017, 05:49:36 PM

Yüklü miktarda yatırım yaptığı herhangibir şeyin sattıktan sonra fiyatını takip etmeyecek birini tanımıyorum. Heleki yükselişteyse 😀
Hakan sabit
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
December 17, 2017, 05:52:40 PM

takip etmeyin arkadaşlar. ben zamanında 7 dolarken ethden çıktım. var mı daha kötüsü.
paladium
Sr. Member

Activity: 448

CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR

View Profile
December 17, 2017, 05:56:41 PM

coinmarketcap ' de öyle bir şecenek olması lazım . Görmek istemediğimiz coinleri yok edecek .

▄▄
          ▄▄████▄▄
       ▄▄████▀▀████▄▄
    ▄▄████▀      ▀████▄▄
 ▄▄████▀            ▀███▀
████▀                  ▀  ▄▄
███                      ▄██
███                      ███
███   ███▄        ▄███   ███
███   █████▄    ▄█████   ███
███   ███▀███▄▄███▀███   ███
███   ███  ▀████▀  ███   ███
███   ███    ▀▀    ███   ███
███▄  ███          ███  ▄███
 ▀███▄███          ███▄███▀
   ▀█████          █████▀
     ▀███          ███▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████████████████▀▀▀███
███████████▀▀▀      ███
█████▀▀▀       ▄    ███
██▄         ▄█▀    ████
█████▄    ▄█▀      ████
████████▄█▀       █████
██████████  ▄     █████
██████████ ███▄  ██████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
██████████████▀▀▀██████
████ ▀███████     ▀▄███
████   ▀▀█▀▀      ▄████
█████              ████
██████             ████
███████▄          █████
███████▀        ▄██████
███▀▀        ▄▄████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████▀▀▀▀███████
██████████▀     ███████
██████████   ██████████
████████▀▀   ▀▀████████
████████       ████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
█████▀▀         ▀▀█████
███    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ███
██   ████▀▀▀▀▀██▀▀   ██
██  ███▀       ▀  █  ██
██  ██▀  █████  ▀██  ██
██  ██  ███████  ██  ██
██  ██▄  █████  ▄██  ██
██  ███▄       ▄███  ██
██   ████▄▄▄▄▄████   ██
███    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ███
█████▄▄         ▄▄█████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
██████████████▀████████
████████████▀ ▄ ▀  ▀███
███████████ ▄███▄  ▄███
███████████ ███████████
██▀  ▀█▀▀     ▀▀█▀  ▀██
██     ▄▄     ▄▄     ██
███▄  ████   ████  ▄███
████   ▀▀     ▀▀   ████
█████  ▀▄▄   ▄▄▀  █████
███████▄▄ ▀▀▀ ▄▄███████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████████▄
███████████████████████████
████▀▀▀▀███████████████████
███      ██████████████████
████▄▄▄▄███████████████████
████    ██    █▀    ▀██████
████    ██            █████
████    ██    ▄███▄    ████
████    ██    █████    ████
▀█████████████████████████▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 17, 2017, 06:01:25 PM

Katılıyorum aslında arkaya dönüp bakmamak lazım ama yapabilene. Tabi olaya birde öbür tarafından bakmakta fayda var. Takip ederek verdiğimiz kararın ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğunu gormekte faydalı olabilir.

HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
December 17, 2017, 06:02:26 PM

Hepimizin yaşadığı bir durum. Bazen çıktığımız için bazen de yükselmişken neden satmadım, dibi gördü diye hayıflanırsak bununla başa çıkamayız. Kripto para piyasası epey aksiyonlu ve alırkende satarkende iyi zamanlama diye bir şey yok. Bakmamak ve kısmet bu kadarmış diye düşünmek en iyisi.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
December 17, 2017, 06:04:57 PM

Iste bu yuzdendir ki bu piyasada kisa donemde alim satim yapmayin arkadaslar. Aldığınız coinleri gerekirse unutun. Evet aldiginiz coinleri unutun ve 1 sene sonra kontrol edin. Bu biraz zor da olsa bu sekilde ilerlemek lazim.

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
December 17, 2017, 06:10:14 PM

Xvg, sia ve ripple. Bu üç coini epey bir süre önce aldım ve cüzdanlarına kaldırdım; iki yıl satmayacağıma da söz verdim. Daha birinci yıl dolmadı. Zaten aldığım dönemde pek maliyetli değildiler. Bu tip bir hatayı litecoin ve neo'da yapmıştım, ufak bir karla satıp sonra kafayı duvarlara vurdum; o gün bugündür dersimi aldım. Yeni başlayanlarda gözlemlediğim bir durum, 0.10 dolarlık hareketlerde heyecanlanıyorlar, böyle yapmayın kaybedersiniz dediğimde de bir küfür yemediğim kaldı. Herkes bu piyasada zamanla pişer.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
December 17, 2017, 06:13:44 PM

Alım satımını yaptığım her ucuz coinden acaba bir gün ne kadara çıkacak diyerek çok az sayıda bırakıyorum ben, cüzdanda yer işgal ediyor fakat dursun bugün elinde 100 ETH olsa mesela göbek atardım ama 2 yıl önce çok önemli değildi bu adet, benimde kendime çıkardığım derslerden biri bu oldu, hangi koin nereye çıkacak bilemiyoruz bari bu şekilde ilerisi için bir fırsat yaratayım diyorum.
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
December 17, 2017, 06:58:21 PM

Arkadaşlar, burda 2 tane yol var. Birini seçmeniz gerekiyor, ya anlık kazançlarda güzel de olsa vazgeçip tamamen holder pozisyonuna geçeceksiniz potansiyel gördüğünüz projelerde ya da diyeceksiniz ben risk alamam güzel kazanç gördün mü satıp çıkarım ve arkasından üzülmem 100 kat bile artış yapsa.
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
December 17, 2017, 07:14:30 PM

proje güvendiğiniz bir projeyse ilk artışta satmak saçma geliyor bana. zaten güvendiğiniz bir proje değilse hiç girmemek lazım.
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
December 17, 2017, 08:01:54 PM

coinmarketcap ' de öyle bir şecenek olması lazım . Görmek istemediğimiz coinleri yok edecek .

bende hergün ayni sekilde öyle bir secenek ariyorum ama maalesef yok galiba coinmarketcap'ta. bende tüm elimde tuttugum coinlari ve tokenlari moneva uygulamasi ile takip ediyorum... biraz reklam oldu ama:)

elimde 2-3 coin var uzun vade düsündügüm, digerlerini satacagim. sattiktan sonra da ucsa umrumda olmaz. yapacak birsey yok.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: