Bitcoin Forum
June 21, 2024, 08:59:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Hirozaki Faraday twitter ve telegramda  (Read 937 times)
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
December 18, 2017, 08:10:10 PM

Araştırmalarına güveniyorum ben de hiro, takipteyiz bakalım, güzel yatırımlık projeler buldukça sebepleriyle beraber yazabilirsen bizler de faydalanmak isteriz, umarım güzel kazançlar elde eder herkes.

https://twitter.com/orygrn/status/942827085784956928 Şuan grupta araştırma ve sebeplerle coinler hakkında bilgilendiriyoruz o coini alıp almamak kişiye kalıyor. Biz o anki durum için coini değerlendiriyoruz fikrimizi söylüyoruz gerisi yatırımcıya kalıyor. Mesela bu bıraktığım linkte $gvt'yi tweet altında flood halinde inceledik nedir ne değildir baktık. 23 Aralıkta Neo'nun konferansı var mesela şuan fiyat olarak 0.004000 btc olduğunu konferansın neoyu fiyatlandırabileceğini söyledik.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 18, 2017, 08:38:22 PM

Hirozaki hocam bende takibe aldım, forumda faydalı paylaşım yapan arkadaşlardan birisiniz bol kazançlar dilerim.

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 19, 2017, 08:37:55 AM

Grup bu haliyle cok guzel, az ve öz. Okadar insana para kazandirdi hiro, bikere bile artist artist konustugunu gormedim, alcakgonullu gayet iyi araştırmacı. Soyledigi 6 7 coin oldu bu forumda, ilk 2sini kacirmistim digerlerinden hep guzel paralar kazandim. Enjin yatirim yapan varsa bilir son zamanlarda ne kazanildigini, hironun soyledigi coinlerden biriydi. Her seyde bi hayir vardir, belki boylesi daha iyi oldu zamanla kazandikca burda bilgilendirme yapariz her ay. Hiroyu takip edenler bilir, kimseye bisey kanitlamasina gerek yok, soyler alan alir almayan almaz, hiro soyledi diye arastirma yapmadan da girmicez herkes kendi arastirmasini da yapicak sonucta, fikir alisverisi burda temel amac.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
December 19, 2017, 08:57:38 AM

Baştan bu yana post oluşturmak ve kampanyalardan getiri beklemek için yazmayan nadir forum üyelerinden biridir kendileri. Ben de uzun süredir okurum yazdıklarını. Takdir ettiğim bir üye. Şu an Telegram hesabımın bağlı olduğu hattımla alakalı bir sıkıntı yaşıyorum. Çözümler çözümlemez içindeyim inşallah.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 19, 2017, 10:40:51 AM

Aynen öyle, milletin yaptığı gibi sırf post atayım diye atmaz hiro, bişeyi yazıyorsa öneriyorsa hakkını vererek araştırmıştır. Kendi grup kurması çok daha iyi olucaktır diye düşünüyorum, kendi kafası da rahat olur ne diye okadar insanla uğraşıyordu bilmiyorum ama böylesi daha rahat olur, grup daha güzel ben de girdim bakalım.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
December 19, 2017, 03:05:56 PM

Hirozaki Faraday'ı herkes çok övüyor.Demekki şuana kadar başarılı tahminlerde bulunmuş bir kişi.Ben de telegram grubuna en kısa sürede katılmayı planlıyorum.Umarım kripto paralar hakkındaki bilgilerini,araştırmalarını bizimle paylaşmaya devam eder.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
December 19, 2017, 06:26:16 PM

Arkadaşın idealist biri olduğun cümlelerinden belli, alt metinli konuşuyor ve boş cümleler değil söyledikleri.

Kendi adıma konuşmak gerekirse, yeni olduğum bu dünyada benden tecrübeli birini rehber alacaksam, hakkında yazılanlara bakılırsa tam rehber alınacak bir profil çizmiş arkadaş. Takipteyim, bu faydalı olacağına inandığım girişimin için teşekkürler Hiro.
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
December 19, 2017, 10:01:17 PM

Söylediklerine aynen katılıyorum.Bahsi geçen yerde basit bir tavsiyeyi yanlış anladılar ve telegram kanalından attılar.Orada egosu tavan yapmış ezik birisi var.Çekici yere vurarak gülerek seni atıyor ve sonrada mutlu oluyor.1000 kişi olunca gtleri kalktı..Bence gereksiz bir yer bir kaç iyi olan var tabiki..Onlarıda zaten forumdan takip edebiliyoruz.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
December 20, 2017, 01:18:46 PM

Söylediklerine aynen katılıyorum.Bahsi geçen yerde basit bir tavsiyeyi yanlış anladılar ve telegram kanalından attılar.Orada egosu tavan yapmış ezik birisi var.Çekici yere vurarak gülerek seni atıyor ve sonrada mutlu oluyor.1000 kişi olunca gtleri kalktı..Bence gereksiz bir yer bir kaç iyi olan var tabiki..Onlarıda zaten forumdan takip edebiliyoruz.

Tavsiye wabiydi haberi paylaştım arkadaş attığım postları siliyordu amacı sebebi neydi bilmiyorum. Grupta yazdığım coinler binanceta en çok kazandıran coinler oldu. Sebep kesinlikle o şahsın bu olaylardan sonra rencide olması. Birde bana kendi coinini pazarlamaya çalışıyor gibi iğrenç bir yakıştırma yapmış küfürü boşuna etmedim yaptığımda hoş değildi ayrı ama herkesin sabrı var. Kaldı ki bana yaptığı yakıştırmanın muhattabı kendisi gece gündüz waves va nav'dan başka birşey konuşmaz. O kişiye dikkat edin diğer adminler için birşey söyleyemem iyi insanlar.

Ayrıca grubumuzda olmayan arkadaşlar için burdanda yazıyorum. $mana coin 24 Aralık'ta coin burn yapacak. Haberin kaynağını twitter ve telegramdan verdik. Bu arada grupta ban atma kesinlikle yok extreme durumlar hariç. Belli bir üye sayısından sonra 40-50 kişiyi admin yapıp diğer sohbete grubu kapıycam. Duyduğunuz herhangi bir coini haberi adminlere gönderirsiniz. Günlük bazı saatlerde sohbeti tekrar açıcaz bir denge şart.
fatih.ilgaz
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
December 24, 2017, 02:35:59 AM

ilk mesajım da bu grup için olsun, başarılar diliyorum.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
December 24, 2017, 06:38:59 AM
Merited by baskanx (5)

Tavsiye wabiydi haberi paylaştım arkadaş attığım postları siliyordu amacı sebebi neydi bilmiyorum. Grupta yazdığım coinler binanceta en çok kazandıran coinler oldu. Sebep kesinlikle o şahsın bu olaylardan sonra rencide olması. Birde bana kendi coinini pazarlamaya çalışıyor gibi iğrenç bir yakıştırma yapmış küfürü boşuna etmedim yaptığımda hoş değildi ayrı ama herkesin sabrı var. Kaldı ki bana yaptığı yakıştırmanın muhattabı kendisi gece gündüz waves va nav'dan başka birşey konuşmaz. O kişiye dikkat edin diğer adminler için birşey söyleyemem iyi insanlar.

Ayrıca grubumuzda olmayan arkadaşlar için burdanda yazıyorum. $mana coin 24 Aralık'ta coin burn yapacak. Haberin kaynağını twitter ve telegramdan verdik. Bu arada grupta ban atma kesinlikle yok extreme durumlar hariç. Belli bir üye sayısından sonra 40-50 kişiyi admin yapıp diğer sohbete grubu kapıycam. Duyduğunuz herhangi bir coini haberi adminlere gönderirsiniz. Günlük bazı saatlerde sohbeti tekrar açıcaz bir denge şart.
Herkes kendinden daha iyisini kıskanır hocam, bu türk insanında fazlasıyla olan bişey zaten, ufacık çocuk benden daha iyi araştırıyor ediyor, sözü daha çok geçiyor olayı olunca sonuç da bu olur. Sıkıntı yapma sorun sende değil, biz böyle daha iyi kazanırız, önceki grupta da vardım ama bin kişi olduğundan ne konuşulanı anlıyordum ne bişey, herkes gündüz çalışıyor nasıl takip edelim günde binlerce mesajı. Şimdi daha az mesaj oluyor bikaç saatte bir girip neler konuşulmuş okuyabiliyoruz. Bunun böyle devam etmesi lazım, aynı durum burda da yaşanmaması için.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
December 24, 2017, 12:17:37 PM

araştırıp insanlarla paylaşman çok güzel ben işten güçten herşeye bakamıyorum birazda hazır bilgi lazım değil mi Cheesy kolay gelsin hocam yaptığınız çok güzel birşey

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
gvnsrbtc
Sr. Member

Activity: 523
Merit: 285

View Profile
December 24, 2017, 01:33:15 PM

Telegram grubunuza katıldım lakin her kafadan farklı bir ses çıktığı için çok faydalı olduğunu şahsen düşünmüyorum.Benim önerim telegram grubunu sohbete kapatıp sadece sizin yazmanız ya da diğer grupta sohbeti kapatmadan ikinci bir grup açmanız.
byzodiac
Full Member

Merit: 100

View Profile
December 24, 2017, 04:20:34 PM

Daha az kişi var şimdilik, fakat zamanla artışı kontrol etmek gerek 200 250 kişiyi geçtikten sonra grup amacından şaşmaya başlıyor, daha doğrusu sadece insanların konuştuğu ve tavsiyelerin aralarda kaybolduğu biyer haline geliyor.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 24, 2017, 04:29:02 PM

Takibe alıyorum üstad başarılarının devamını dilerim

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
December 24, 2017, 04:59:57 PM

Grupta bazı yetkilerin gelmesi için kişi sayısının belli bir sayıyı geçmesi gerekiyor ve şuan gruptaki arkadaşlardan tecrübeli olanları admin yapmaya başladım forumdaki sağlam kişileride admin yaprıktan sonra grubu sohbete kapatıcam ondan şüpheniz olmasın ve grupta çok elit bir kitle oluştu çok sağlam traderlar ve twitter kriptopara üstüne hesap açan bazı kişilerde katıldı hiç beklememiştim demekki onlarda takip ediyormuş. Bakalım herşey güzel olacak.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
December 25, 2017, 09:40:40 AM

Gruba yeni üye alımını durdurdum sadece adminler istediği kişileri ekleyebilecek. Forumdaki bilgili araştırmacı kişileri artık gruba davet etmeye başlayıp bu şekildede 30-40 kişi eklemeyi düşünüyorum. Sonra gruba çok nadir alım yapılacak.
byzodiac
Full Member

Merit: 100

View Profile
December 25, 2017, 09:54:02 AM

Gruba yeni üye alımını durdurdum sadece adminler istediği kişileri ekleyebilecek. Forumdaki bilgili araştırmacı kişileri artık gruba davet etmeye başlayıp bu şekildede 30-40 kişi eklemeyi düşünüyorum. Sonra gruba çok nadir alım yapılacak.
Çok iyi düşünmüşsün yöntemi, bu şekilde yapılmalı önüne gelen giriyor ve bin kişi oluyor ondan sonra grup bikaç ay içinde, orda konuşulanları zaten yazıyorsun örneğin wabi gibi, takibin kolaylığı için kişi sayısının az olması lazım telegramda.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
December 25, 2017, 10:11:36 AM
Last edit: December 25, 2017, 11:09:32 AM by coinbergh

Hirozaki hocam selamlar. Grupta üst tarafta çıkan “report spam” uyarısını kapatayım derken yanlışlıkla gruptan çıktım, zahmet olmazsa ekleyebilir misin?

Edit: Gruba tekrar katılım sağladım.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
December 25, 2017, 10:31:46 AM

Dostum teşekkür ederim bilgilendirme için. Bitcointalk senin gibi yazarlarla daha güzel. Bilgimiz oluyor, araştırıyoruz belki alıyoruz ve sonrasında kazanıyoruz. Eksilmeyin siz.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: