Bitcoin Forum
June 20, 2024, 12:48:17 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Hirozaki Faraday twitter ve telegramda  (Read 937 times)
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
December 25, 2017, 12:05:40 PM

Gruba yeni üye alımını durdurdum sadece adminler istediği kişileri ekleyebilecek. Forumdaki bilgili araştırmacı kişileri artık gruba davet etmeye başlayıp bu şekildede 30-40 kişi eklemeyi düşünüyorum. Sonra gruba çok nadir alım yapılacak.

Hirozaki hocam selamlar. Grupta üst tarafta çıkan “report spam” uyarısını kapatayım derken yanlışlıkla gruptan çıktım, zahmet olmazsa ekleyebilir misin?

Edit: Gruba tekrar katılım sağladım.

Hirozaki hocam benimde aynı şey başıma geldi yaklaşık 5 dakika önce. Kusura bakmayın lütfen benide ekleyebilir misiniz tekrar ?

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 25, 2017, 12:39:46 PM

Telegrama çok fazla katılamıyorum ama forumdan katıldığım ikinci grup oldu. Diğeri de piti pawn ın grubu.
Herkese bol kazanç dilerim.
Devrialemci
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 25, 2017, 12:50:06 PM

Telegram grubunuza kayıt oldum gerçekten tecrübeli arkadaşlar var . Emeğinize sağlık ..

Telegrama çok fazla katılamıyorum ama forumdan katıldığım ikinci grup oldu. Diğeri de piti pawn ın grubu.
Herkese bol kazanç dilerim.

pitipawn ' ın adını çok gördüm.  Bir kaç sağlam proje paylaştı artık aktif olarak göremiyorum forumda . Telegram grubunda aktif midir ? Bir de oranın telegram grubunu atabilme şansınız var mı ?
mew1
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
December 25, 2017, 12:59:49 PM

Hiro takipteyiz tebrikler hayırlı olsun. Twitter olayı iyi olmuş telegram'da boş muhabbet çok oluyor.
FinancierNt
Newbie
*

Activity: 100
Merit: 0

View Profile
December 25, 2017, 02:15:56 PM

İki meradan da katıldım. Bakalım hummalı bir sohbet var. Heyecan verici Smiley John McAfee amcayı konuşuyoruz.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
January 17, 2018, 05:03:14 PM

https://t.me/joinchat/GNc_DhJaR-EuiOPVni4yyw
https://t.me/joinchat/AAAAAEirZLz2NiOwG7AzeA (önemli şeylerin kaybolmaması için sadece adminlerin yazdığı bir grup)

Telegram grubuna katılmanız için grubu tekrar açtım bu süre zarfında grupta kaliteli hoca denebilecek kişiler katıldı ilk paylaştığım gruptaki adminler kısmında bunu görebilirsiniz. Ayrıca grupta bir karar alınacağı zaman oylama yapılıyor bir banlama aşırılık olmadıkça yok, çok sesliliği esas kılmaya çalıştım. Grubu kapatıp belli bir süre sonra tekrar açmam ara ara olacak düzenli bir büyüme hedefledim şuan 265 kişi var 325 kişide tekrar grubu kapatmayı düşünüyorum diğer bir ricamda internetten kolayca ulaşılacak bir bilgiyi grupta sormazsak iyi olur bu sizin içinde daha iyi internetten en doğrusunu en kısa sürede öğrenebilirsiniz sorarsanızda sıkıntı değil. Bekliyoruz herşeye yetişmek inanın mümkün değil herkese ihtiyacımız oluyor.
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 17, 2018, 05:08:52 PM

her iki telegram grubunuza da katıldım coinlerde seçim yaparken daha önce yazılarınıza denk geldim isabetli kararlar almıştınız umarım devamı gelir saygılar
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
January 17, 2018, 05:42:21 PM

ico konusunda çok başarılı buluyorum sizi. takip
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
January 17, 2018, 05:45:35 PM

Hocam teşekkür ederim gerçekten güzel ve kimsenin yapamayacağı bir davranış. Bende kendi çapımda takip ediyorum piyasayı sağlamasını sizin paylaşımlarınızdan yapacağım artık Smiley
iamugur
Member
**

Activity: 152
Merit: 12

View Profile
January 17, 2018, 05:52:51 PM

Wabi 1 ay öncesinde benimde sıkı bir inceleme yaparak aldığım bir coin. x3 yaptığında nakit ihtiyacımdan dolayı çıkmak durumunda kaldım, pişman oldum. İlk fırsatta tekrar Wabi alacağım. Size de önerim projeyi inceleyin. Ytd.

I'm interesting all Turkish translations for bounty programs. Give me your original text and get your Turkish translation. | Contact: celik.play@gmail.com
Atabey
Full Member

Activity: 224
Merit: 119

#Root

View Profile
January 17, 2018, 06:00:16 PM

Takipteyim hiro seni teşekkürler.
TheFiendishOne
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
January 17, 2018, 06:39:38 PM

Teknik analiz. grafik okuma vs. yaparak coin önerisi yapman bazen faydalı olabilir. Sonuçta yatırım yapan kendisi inceleme yaparak karar versin ama buradaki önerilere dikkat etsin. Şuan verilecek bir öneri sanırım yok.

hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 17, 2018, 09:58:44 PM

ico konusunda çok başarılı buluyorum sizi. takip

İco için bir ekip var tamamen gönüllü olarak bilgilendirme ve çeviri yapıyorlar değerlendirme yapıyorlar. Artık güzel icoları kaçırmak yok beraber kazanıcaz 👊🏼
msahin35
Member
**

Activity: 99
Merit: 10

View Profile
January 18, 2018, 05:27:45 AM

Bu konuda en fazla araştırma yapanlardan birisin faraday tebrik ederim tekrardan duuyumlarla değil araştırmalarla hareket ediyorsun
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 18, 2018, 03:41:39 PM

Teknik analiz. grafik okuma vs. yaparak coin önerisi yapman bazen faydalı olabilir. Sonuçta yatırım yapan kendisi inceleme yaparak karar versin ama buradaki önerilere dikkat etsin. Şuan verilecek bir öneri sanırım yok.

Bir coini önerirken zaten onu fiyatlandıracak haber ve etkinlikleri paylaşıyoruz. Teknik analiz yapan arkadaşlarda var genel olarak. Anlık haber değerlendirme alanı gibi.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: