Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:28:06 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Merhaba Arkadaşlar 12 Adet GTX 1080 Ti Cihazlar ile ne Kazmamı öneriyorsunuz ?  (Read 317 times)
andream334 (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
December 18, 2017, 12:30:38 AM

Arkadaşlar şuanda 12 adet var fakat 30 adet daha ekletmeyi düşünüyorum fakat hergeçen gün analizlere yeni yeni coinler çıkıyor ve hangi coin'i kazmakta şaşırıyorum sizce bunu sabit bir coin'demi bırakmalıyım yoksa her geçen gün farklı coinler'mi kazmasını sağlamalıyım bu konuda uzman bir kişi'den yardım almak istiyorum Hak Neyse ödenecektir. Yaklaşık 200 bin tl yatırım yaptık boşuna gitmesin yaptıklarımız Bilgili Birinden Mail bekliyorum teşekkürler.

Tel:0539 dörtyüzseksenbeş 91 55

İstediğim şu Teknik anlamda destek ve kazım konusunda yönlendirme yeteneği olan biri şimdiden teşekkürler.
apollonx
Member
**

Activity: 82
Merit: 10

View Profile
December 25, 2017, 08:18:53 AM

Yerinde olsam Bitcoin Gold kazardım, şuan 300$ civarı ama pump yeme ihtimali yüksek. Kazdıklarını bozdurmazsan kazancını pump ile katlamış olursun.
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
December 25, 2017, 05:19:10 PM

Arkadaşlar şuanda 12 adet var fakat 30 adet daha ekletmeyi düşünüyorum fakat hergeçen gün analizlere yeni yeni coinler çıkıyor ve hangi coin'i kazmakta şaşırıyorum sizce bunu sabit bir coin'demi bırakmalıyım yoksa her geçen gün farklı coinler'mi kazmasını sağlamalıyım bu konuda uzman bir kişi'den yardım almak istiyorum Hak Neyse ödenecektir. Yaklaşık 200 bin tl yatırım yaptık boşuna gitmesin yaptıklarımız Bilgili Birinden Mail bekliyorum teşekkürler.

İstediğim şu Teknik anlamda destek ve kazım konusunda yönlendirme yeteneği olan biri şimdiden teşekkürler.

Telefon numaranizi sayi ile yazarsaniz kâle alinmaniz daha kolay olur sahsen bu sekilde dalga geçiliyor gibi duruyor.. İkinci olarak da 1080ti ye o kadar para yatirmaniz ciddi derecede bu isi bilmediğinizi gösteriyor ki hem elektrik hem roi suresi bakimindan çok zarar ziyan bir kart.. Herneyse olan olmuş madem şimdi ne yapabiliriz ona bakmak lazim...
Oda şu ki;

1080 ti equihash algoritmasina bağli coinlerde çok güzel değerler veriyor gerçi nvidia nin hepsi öyle o ayrı olarak sizin şuan en mantikli yapacağınız sey 6 adet ekran kartiyla btg diğer 6 ekran kartiyla ise zec kazmaniz.. Hemen bozdurmaz birirktirirseniz 2 -3 ay kadar sonra kazdığınız btg ve zec coinlerini ciddi bir kârla satabilirsiniz..
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
December 25, 2017, 06:45:02 PM

Bence de Zec kazmanız daha iyi olur. BTG sanki o ilk zamanlar da verdiği karlılığı biraz düştü. Yada BTX denenebilir mi.? BTX'de şöyle bir artı var. Cüzdan da tutup Airdrop kaydı yaptığınız coinler, %4 haftalık ve ayda bir %1 gelir elde ediyor.

@seje

Önerdiğiniz Bir marka/model var mı 1070 için.?
Exael
Member
**

Activity: 70

View Profile
December 26, 2017, 05:15:34 AM

Bence de Zec kazmanız daha iyi olur. BTG sanki o ilk zamanlar da verdiği karlılığı biraz düştü. Yada BTX denenebilir mi.? BTX'de şöyle bir artı var. Cüzdan da tutup Airdrop kaydı yaptığınız coinler, %4 haftalık ve ayda bir %1 gelir elde ediyor.

@seje

O kartlarla arkadaşların da önerdiği gibi Bitcoin Gold kazımalı bencede uzun süre elde tutarsanız çok güzel kar yaptırabilir hatta.
seje
Sr. Member

View Profile
December 26, 2017, 06:17:28 AM

@seje

Hocam 1070 yeterli marka olarak msı şahsen tercihim zira fanları çok sağlam yapılmış ve toza v.s ye karşı dirençli..
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
December 26, 2017, 08:37:51 PM

kendiniz biraz araştırıp okuyup, tavsiye alacağınız kişiden kat ve kat daha mantıklı seçimler yapabilirsiniz. karşılaştırma siteleri var. oraya kartınızın marka modelini yazıyorsunuz anlık günlük aylık kazanç tabloları veriyor.
coindad
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
December 26, 2017, 09:12:24 PM

kendiniz biraz araştırıp okuyup, tavsiye alacağınız kişiden kat ve kat daha mantıklı seçimler yapabilirsiniz. karşılaştırma siteleri var. oraya kartınızın marka modelini yazıyorsunuz anlık günlük aylık kazanç tabloları veriyor.

Electroneum (ETN) kazabilirsin istersen borsaya çıkalı 1 ay olmasına rağmen şuan coinmarketcap sıralaması 51.
Coinin kullanım amacı bildiğim kadarıyla mobil ödemelerde kullanılması oyun vb. ödemelerde..
Bu kadar kısa zamanda nanapool gibi bir havuza girmeside benim bu coinin değerleneceğine olan inancımı destekliyor gibi..
Benim ki sadece bir tahmin sonuçta bundan bir çıkarım yok isterseniz kendiniz araştırmanızı yapabilirsiniz.
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
December 26, 2017, 09:29:27 PM

Electroneum (ETN) kazabilirsin istersen borsaya çıkalı 1 ay olmasına rağmen şuan coinmarketcap sıralaması 51.
Coinin kullanım amacı bildiğim kadarıyla mobil ödemelerde kullanılması oyun vb. ödemelerde..
Bu kadar kısa zamanda nanapool gibi bir havuza girmeside benim bu coinin değerleneceğine olan inancımı destekliyor gibi..
Benim ki sadece bir tahmin sonuçta bundan bir çıkarım yok isterseniz kendiniz araştırmanızı yapabilirsiniz.

ETN bence de harika bir coin ama Nvidia ile istenilen verim alınamaz. Eğer bu coine yönelecekseniz tercihiniz Amd olmalı.

@seje

Çok Teşekkürler hocam. Msi ve Zotac mini versiyonları arasında idim.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
December 27, 2017, 12:46:49 AM

Böyle bir ilana dikkat edin, böyle bir ilanda ya ilanı açan dolandırlır ya da ilana yazan telefonu arayan dolandırılır. %90 böyle olur.
bacardi34
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
December 29, 2017, 12:37:38 AM

gtx 1080 ti piyasada yok görünüyor, kartları nereden alıyorsunuz ?
sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
December 29, 2017, 09:12:52 AM

Bazı toptancılarda mevcut hocam. Ayrıca bilindik firmalarda da bulabilirsiniz ancak fiyatı çok pahalı. 2018'de yeni üretim olacağı için bir süre bekleyin.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
December 29, 2017, 05:29:50 PM

insan 200k para verir ne yaptığını bilmezmi ? Sırf boş gürültü

Bir zahmet tıklayıver
yelkovan
Member
**

Activity: 234

View Profile
December 29, 2017, 05:40:07 PM

cidden ha biz elimizdeki 1060 ile ne kazacağımızı bilerek yola çıkıyoruz adam 12 tane gtx 1080 ti diyor ne kazacağını bilmiyor şaka gibi.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
December 30, 2017, 01:36:06 AM

Vay şerefsiz yunus ve  sedat aydın . Bu zevat büyük bir dolandırıcı arkadaşlar. Büyük forumlarda birçok kişiyi dolandırdı. Çaldığı paralarla sistem toplamış.Yorum bile yapmaya değmez .

yobit.net is banned from signatures
sergen34
Sr. Member

Activity: 449

View Profile
December 30, 2017, 07:31:49 AM

Vay şerefsiz yunus ve  sedat aydın . Bu zevat büyük bir dolandırıcı arkadaşlar. Büyük forumlarda birçok kişiyi dolandırdı. Çaldığı paralarla sistem toplamış.Yorum bile yapmaya değmez .

Hayır işin garip tarafı, aynı telefon numarasını kullanmaları üzerine bir de paylaşmaları Smiley) . Yorum yapmaya değmez arkadaşlar boşuna yormayın kendinizi, hatta numarayı arayıp yeni bir hayal ümit ile sıkıntıya düşmeyin.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
December 30, 2017, 08:30:35 AM

Hayır işin garip tarafı, aynı telefon numarasını kullanmaları üzerine bir de paylaşmaları Smiley) . Yorum yapmaya değmez arkadaşlar boşuna yormayın kendinizi, hatta numarayı arayıp yeni bir hayal ümit ile sıkıntıya düşmeyin.
Yüzsüz adam hocam . Hayır bu adam hala nasıl dışarda onu anlamıyorum.

yobit.net is banned from signatures
seje
Sr. Member

View Profile
December 30, 2017, 06:57:35 PM

Arkadaşlar şuanda 12 adet var fakat 30 adet daha ekletmeyi düşünüyorum fakat hergeçen gün analizlere yeni yeni coinler çıkıyor

12+30 kere 1080ti biyerinize girsin hirsiz pislik karaktersizler…
sahinkod
Member
**

Activity: 119

View Profile
December 30, 2017, 09:25:32 PM

güzel yalancı he Cheesy ya şöyle insanlara lütfen cevap vermeyin.  http://www.letmegooglethat.com/?q=05394859155  bakın.
bacardi34
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
December 31, 2017, 09:37:19 PM

Bazı toptancılarda mevcut hocam. Ayrıca bilindik firmalarda da bulabilirsiniz ancak fiyatı çok pahalı. 2018'de yeni üretim olacağı için bir süre bekleyin.

birincisi; 2018 in hangi döneminde çıkar tahminince ?
ikinci olarak ; bu bazı toptancıların stoğunda mı mevcut, yoksa sipariş üzerine getiriyorlar mı ? hangi toptancılar bunlar ?

teşekkürler.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: