Bitcoin Forum
May 21, 2024, 04:34:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum alacağım güvenilir yer ?  (Read 382 times)
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 18, 2017, 06:02:46 PM

koineks işini görebilir. direk türk lirası ile ethereum alabilirsiniz. başka bi borsa ile uğraşmayarak fee de ödemezsiniz.
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 19, 2017, 09:33:45 PM

koineks ve btcturk kullanıyorum sıkıntısız borsalar ikiside bunlaradn birini tercih edebilirsin. Digilira var yeni açılan fee ücreti gerçtekn düşük deiliyor inceleme fırsatım olmadı henüz.
skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
December 19, 2017, 09:48:01 PM

Koineks kullanıyorum ben de şuana kadar ethereum alım/satımında herhangi bir problemle karşılaşmadım lakin tek korkum servis bölümünde bu borsalar hakkında açılan şikayetlerin sayısının fazla olması.
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
December 19, 2017, 11:26:13 PM

Bugun Koineksten ethereum satın aldım bi sıkıntı yaşamadım işlemlerde hızlı sadece şeyi anlamadım koinenksten başka walleta yolladım 8 saattir beklemede biraz saçma geldi

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 20, 2017, 12:41:14 AM

turk siteleri icinde btcturk disinda ether olan yok benim bildigim bende buraya kullanıyorum. turk olmayan siteler arasında ise yüzlerce seçenek var aslında ben binince gdax coinbase kullanıyorum. daha oncede bittrex ve bitfinex kullandım bunlarda güvenilir sitelerdir. poloniex ekleyebilirsin

Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
December 20, 2017, 10:24:37 AM

btcturk diyorlarr yurtdısındakı borsalardanda swift yaparakta alabılırsın tabıkı.. amma velakin bu aralar ethde pendingde kalan cok gwei 50 lerde olupta gönderemeyenler oluyor o yüzdden dıkkat etmenı onerırım
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
March 06, 2018, 09:43:19 PM

Size tavsiye edebileceğim en güvenilir olanlar btcturk ve koineks  bu ikisinden sorunsuzca alım satım yapabilirsiniz ama sitelerin gerçek siteleri olduğundan emin olun yoksa dolandirilirsiniz bütün cabaniz boşa gider

edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
March 06, 2018, 09:49:53 PM

Turk lirasi ile etherum almanin en kolay ve hizli yolu tabiki btcturk tur. ama onay islemlerini falan yapmaniz lazim. zaten fazla uUn surmuyor hemen onayliyorlar hesabi gerekli proseduru tamamladiginizda. para cekmekte bir o kadar kolay. talepyen sonra genelde 10 dakika surmuyor banka hesabiniza yansimasi. 
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 06, 2018, 09:53:12 PM

paribu dun ve bugun toplamda 10 dk. tavsiye ederim
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 06, 2018, 11:39:36 PM

Artık seçenek çok türkiyede 3-5 türk borsasında işlem görüyor ethereum oralardan rahatlıkla alabilirsin ben aldım btcturkden hiç bi sıkıntı olmadı
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
March 07, 2018, 06:22:46 AM

Artık seçenek çok türkiyede 3-5 türk borsasında işlem görüyor ethereum oralardan rahatlıkla alabilirsin ben aldım btcturkden hiç bi sıkıntı olmadı

Btctürk dışında hangi borsada eth al sat yapılıyor acaba cidden hiç bilmiyorum örnek vermeniz mümkün mü?
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
March 07, 2018, 06:25:25 AM

Ben ethereum alım ve satımda btctürkü tercih ediyorum, onun haricinde btc işlemlerinde ise paribuyu tercih ediyorum. BTC bazında paribu ve btctürk arasında bazen 1000tl uzerınde fark oluyor alırken paribu satarken btcturk tercih edılebılır
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
March 07, 2018, 06:29:53 AM

Btctürk hariç büyük bir Türk borsasında Ethereum yanılmıyorsam yok, oradan alınabilir.
Bunun haricinde bitcoin alınıp binance veya bittrex üzerindem ethereum a dönülebilir.
(Komisyondan korkmuyorsanız)
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 07, 2018, 06:47:57 AM

bence coinler arasında btc den sonra  en güvenilir coinlerden ilki  eth tır. Şimdiye kadar btc ile paralel yükselip btc 19000 dolarlardan 6000 dolarlara düşmesine rağmen 1400 dolarladan 860 dolarlarda direrenen coin oldu daha da istikrarını koruyor.

kulis0
Member
**

Activity: 132

"One Token to Move Anything Anywhere"

View Profile
March 07, 2018, 07:00:09 AM

Koineks var birde btcturk var.50-70 dolar daha pahalı satıyorlar..Buna razı isen bu 2 borsadan birinden alabilirsin..

ya gerçekten çok alıyolar bence komisyonu 50, 70 dolar komisyon nedir biraz daha az alsalar daha iyi olucak ama naparsın peki sizce güvenilirler diye değermi bu iki borsadanmı almalıyız bende biraz yatırım yapmayı düşünüyorumda karar veremiyorum

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 07, 2018, 07:04:58 AM

BTCtürk ethereum için tek sanıyorum ama kimlik bilğilerini hangi borsa sızdırmıştı arkadaşlar, milletin kimliğiyle hat çıkartıp girdiler 2fa sız borsalarda işlem yapmak riskli bu yüzden, paribuda 2fa yok btctürkte var
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
March 07, 2018, 09:46:09 AM

Koineks ya da btcturk üzerinden alabilirsiniz. İkisini de komisyon oranlarına bakarak alırsanız daha iyi olur. Ancak btcturk kimlik onayı istiyor üyelik sırasında

sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
March 07, 2018, 10:15:41 AM

ben her zaman koineksten aliyorum. baya guvenilir bence. btcturke bulasma derim. ilk alimlarda baya bi sikinti cikariyorlar. zaten el degistirdi. ben eskisi kadar guvenmiyorum.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
March 07, 2018, 01:01:54 PM

Türkiyedeki borsalardan alabilirsin yalnız kimlik onayı isteyenler var. hepsinde ethereum satılmıyor. küçük miktar ethereum lazımsa borsa haricinde forumdaki ticaret puanı yüksek olanları tercih edebilirsin. İstersen parça parça alarak riski azaltırsın, iki alıcından tamamlarsın sana kalmış.

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 07, 2018, 01:17:51 PM

Al hocam btcturkten çek myetherwalletına dursun orda privatekeyini de yaz bir kağıda koy yastık altına. Sana en güvenilir yolu söyledim ledger dışında. Eth nasıl alıcam diyorsan zaten ledger olması imkansız  Grin

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: