Bitcoin Forum
May 21, 2024, 06:13:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum alacağım güvenilir yer ?  (Read 382 times)
Bitcoinsturk (OP)
Jr. Member
*

Activity: 109
Merit: 5

View Profile
December 18, 2017, 03:07:20 AM

arkadaşlar etherum alacağım ancak yeniyim güvenilir ve hızlı olan yer neresi var?
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
December 18, 2017, 03:26:14 AM

Koineks var birde btcturk var.50-70 dolar daha pahalı satıyorlar..Buna razı isen bu 2 borsadan birinden alabilirsin..
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 18, 2017, 03:33:11 AM

Ben BTCTurk ten alıyorum fazla gibi gözükebilir ama satarkende fazlaya satıyosun onları arada fark olmuyo anlıyacağın. Sıkıntıda çıkmadı şuana kadar.
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
December 18, 2017, 06:35:35 AM
Last edit: December 18, 2017, 06:01:17 PM by seje

arkadaşlar etherum alacağım ancak yeniyim güvenilir ve hızlı olan yer neresi var?

Şahsen tr borsaları dururken yurtdışındaki borsalardan almak kimseyi suçlamiyorum ama vatan evladima ihanet gibi geliyor.. Tabiki işini düzgün yapanları kastediyorum yoksa dolandirici olsun bizim olsun zirvaligindan uzağım Smiley
Kisacasi btcturk den eth alabilirsiniz arkadasin da dedigi gibi pahali satiyor gorunebilir ama bozdururkende yuksekten bozduruyorsunuz.. Şahsen ben eth madenciliği yapiyorum ve btcturk eth al sat yaptiğindan beri btcturk.com a yatiriorum kazdiklarimi ve yurtdisindaki mesela bittrexden poloniexden daha yuksege bozduruyorum arada en az 100 tl fark oluyor.. Yani işim kebap Cheesy
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
December 18, 2017, 06:38:12 AM

Koineks var hacim az banka transferi ile alabilirsiniz, cex.io var swift ve kredi kartı ile alabilirsiniz.

social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
December 18, 2017, 07:13:37 AM

BTCturk iyidir ether konusunda bıraz yuksek gıbı gorunsede yukarıdakı arkadaşın dedıgı gıbı satışıda ordan yaparsan aynı sekılde yukse satacagından fark olmuyor
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 18, 2017, 08:17:57 AM

4 yıldır btcturk kullanırım türk borsası olarak. bir sıkıntım olmadı.
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
December 18, 2017, 08:20:53 AM

İyi hesaplaman lazım. BTC alıp binance den veya bittrex den ETH cevirmen de olasılık dahilinde.

flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
December 18, 2017, 08:25:51 AM

BTCTurk'e bi hesap aç sonrasında hesabını onaylat al ETH veya BTC artık ne istiyorsun sıkıntısız borsa.  Hesap oyanı için gerekli bilgiler Hesap Onayı kısmında yazıyor.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 18, 2017, 01:32:36 PM

Ben BTCTürk kullanıyorum sorunsuz şekilde işlem gerçekleştiriyorum. Papara ile'de anında para transferini yapıyorum. İncelemenizi öneririm.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
December 18, 2017, 01:48:34 PM

BTCTurkten alım yap fakat borsada tutma ethereumu ya ledger gibi ofline bir cüzdan satın al yada mewde sakla günlük al-sat yapmıyacaksan
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
December 18, 2017, 01:49:00 PM

waves üzerinden alım yapabilirsiniz, hatta digilira ile tl gönderip tl ile alım yapabilirisiniz.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
December 18, 2017, 02:27:48 PM

Btctürk'den al direk bana sorarsan fakat global borsalardan biraz yüksek olabilir fiyatı bana sorarsan adam akıllı bir yabancı borsada al-sat yap Bitfinex veya binance gibi mesela

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
akm3535
Full Member

Activity: 252

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
December 18, 2017, 02:36:32 PM

Koineks ve btcturkten ethereum alabilirsin ayrıyetten benimde bildigim yüksek fiyattan alıp yüksek fiyata satıyorsun aynı sitelere güzel bi yatırım olur uzun vadede ethereum

Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
December 18, 2017, 04:43:27 PM

BTCTurk den al mew cüzdanına çek hem withdraw bayağı uygun btcturkte borsada tutma paranı sakın bazen (yani tüm ath zamanlarında) siteye girilmiyor , başka borsaya mewde tutarak rahatlıkla atabilirsin zararın olmaz
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 18, 2017, 04:54:41 PM

ptt'den alabilirsiniz. ben elden alıyorum. baya güvenli oluyor.

bittrex,poloniex,bitfinex bir sürü borsa hepsi tamamen.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
December 18, 2017, 04:58:34 PM

Hocam BTCTurk u kullanabilirsin arkadaşların dediği gibi pahalıya alıp pahalıya satıyorsun zaten bu saatten sonra kimse bitcoin de bir düşüş de beklemiyor. Bildiğim kadarıyla kayıtta bazı şartlar var onlar problem değilse burayı kullanabilirsin.

Pa1n
Member
**

Activity: 294

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
December 18, 2017, 05:06:24 PM

Poloniex ve Bittrex , BTCTurkten  seç bunlardan birini. Ben BTCTurk kullanıyorum ve tanıdığım kim varsa onu kullanıyor Cheesy

goodb
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
December 18, 2017, 05:27:10 PM

AMMAN dikkat ,  btcturk derken  btcturk.com   sitesi güvenilir ve gercek olan,   ben btcturk.net  tarafindan cok pis dolandirildim..Sonra btcturk.com daki arkadaslarla konustuk, dolandirici btcturk.net (trcoins.com a yönlendirir ayni kisiler) hakkinda yasal islem baslattik dediler, sizde suc duyurusunda bulunun lütfen dediler.. icerde 15mbtc vardi, her btc artisinda koyuyor..Gücüme giden hala orda duruyorlar ve kimse engelleyemiyorbu sahtekarlari.. onun icin  burda  domain uzantisini vurgulamak istedim..ben dolandirilari 8 ay oluyor..bende yabanciya gitmesin , Turk olsun istemistim.. Saygilar..
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
December 18, 2017, 06:00:40 PM

AMMAN dikkat ,  btcturk derken  btcturk.com   sitesi güvenilir ve gercek olan,   ben btcturk.net  tarafindan cok pis dolandirildim..Sonra btcturk.com daki arkadaslarla konustuk, dolandirici btcturk.net (trcoins.com a yönlendirir ayni kisiler) hakkinda yasal islem baslattik dediler, sizde suc duyurusunda bulunun lütfen dediler.. icerde 15mbtc vardi, her btc artisinda koyuyor..Gücüme giden hala orda duruyorlar ve kimse engelleyemiyorbu sahtekarlari.. onun icin  burda  domain uzantisini vurgulamak istedim..ben dolandirilari 8 ay oluyor..bende yabanciya gitmesin , Turk olsun istemistim.. Saygilar..

Ooo büyük geçmiş olsun iyi söylediniz bundan sonra bizde tavsiye ederken bunu gözönunde bulundurup tavsiye ederken linki de ona gore vereceğiz.. Tskler uyariniz icin..
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: