Bitcoin Forum
September 21, 2024, 06:41:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: İMZA OLAYI  (Read 969 times)
Vdecso
Member
**

Activity: 275
Merit: 11

View Profile
December 18, 2017, 03:32:24 PM

eski kazanç yok imzalarda ya. eskisi gibi olsaydı millet işini bırakır bu işi yapardı. tanıdığım insanlar var range rover aldılar imza paralarıyla.

alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
December 18, 2017, 03:42:17 PM

Iyı ıcolara gırdıgınde kazanç oluyor halıyle eskısı kadar olmaması doru ama suan benım gırdıgm 45 50 kontejyanlı aylık full membera 600 700 kazandırıyor ona göre bulmak lazım
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
December 18, 2017, 03:46:34 PM

Eskidendi iyi kazançlar elde etmek 2 ay süren imzadan 150tl aldım o kadar diyim gerisini siz düşünün
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378
Merit: 10

View Profile
December 18, 2017, 04:11:23 PM

imzalar artık pek kazandırmıyormuş umut bağlamamak lazım artık

Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
December 18, 2017, 04:32:06 PM

Hocam imza olayı icoya yatırım yapmak gibi birşey artık eskisi kadar fazla para toplanmıyor icolarda ve insanlar yatırım yapmayı kesti ama bounty hunterlar bu süre zarfında katlanarak arttı. Bu yüzden eski rakamlar hayal
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
December 18, 2017, 04:34:02 PM

Bancordan kazanıp araba alanları merak ediyorum açıkcası? Eskiden evet bir kaç proje denk getirdinmi iyi kazanç şağlıyordu yalnız unutmayın tokenleri aldıktan sonra uzun bir süre onları unutmanız lazım başka şansınız yok kısaca. Hemen şu kadar düştü satıyım derseniz yarın bir gün x3 yaparsa bakarsınız.
Anceluss
Member
**

Activity: 264
Merit: 12

View Profile
December 18, 2017, 04:34:51 PM

imza olayı forumda gereksiz yorum kasmalara ve münakaşalara yol açıyor bence çözüm bulmaları gerek
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
December 18, 2017, 05:04:49 PM

Hiç boşa imza kampanyalarından para kaldırırım niyetiyle gelmeyin bende öyle gelmiştim ama olanları gördük ilk imza INS adamlar ilk başta 500.000 INS Token vericeklerdi şimdi ise 500.000 Dolar veriyolar ve imzada ICO'da para toplayana kadar 50kişi anca vardı para topladı imzadakilerin sayısı 300'ü geçti. Anlıyacagın büyük umutlarla geldim ama tırtmış bu imza onu anladım, şimdi yatırım yapıyorum orası daha kazançlı burdan ne olmuş ne olmamış onları takip ediyorum. Bide rank kasıcaksın cart curt kafadan 3-4 ay 3-5 kuruş kazanırsın değmez.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
December 18, 2017, 05:10:45 PM

Hocam açıkcası biraz ıco'nun gidişatına bağlı bir durum. Para kazanılıyor mu dersen evet kazanılıyor fakat herkes bundan nasibini alabiliyor mu tabi ki de hayır. Eğer güzel analiz eder ve güzel bir yer seçersen neden kazanamaya'sın ?

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 18, 2017, 05:15:09 PM

Imzayi sallayin ben 6 aydir bitclave imzasindaymisim lr olarak girdim yarin Sr.olmam lazim yani kac aydir bir sey aldigim yok daha tokenlerde dagitilmadi ne olacagi belirsiz yarin odulude yariya dusururuz derler zaten bize gelip satilana kadar en az 3 kati fiyati duser.Onemli olan dogru ico ya girmek bence bugun ICON a girenler 8x yapti direk borsaya girisiyle, forumda 10 ether atan var su an 80 ether yapti, en guzeli dogru ico secmek dostlar
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
December 18, 2017, 05:32:25 PM

bu konudan da net bir şekilde görüldüğü gibi imza kampanyasından para kazanacam umuduyla gelen ölücüler boşa buralarda kalabalık etmesin, bir şey kazanıldığı yok Smiley

thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 18, 2017, 06:20:44 PM

Arada kazandırsa da bu işlerle uğraşmak insanı forumdan soğutuyor, örneğin şuan INS kampanyasıadayım ve başta söylenen miktarının yarısını dağıtacak ekip, tek bir bounty bile duymadım bu tarz sorunların olmadığı. Biyerden sonra uğraşmayı bırakasım geliyor icoları araştırmak bence de daha mantıklı, parasıyla ucuza alıp çok güzel karlar edilebiliyor, takımların bountycilere ölücü gibi bakmasını çekmektense daha iyidir.

Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
December 18, 2017, 06:53:07 PM

Biraz şans ve birazdan iyi araştırmana bağlı bir durum. Bir projeye girersin sana iyi görünür ama hedefledikleri rakamları toplayamazlarsa sana çok bir para düşmez. Ancak projenin kampanyasına az kişi katılır ve senin stakelerin diğerlerinden yüksek kalanması durumunda projede iyi para topladıysa köşeyi dönebilirsin.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 18, 2017, 07:08:12 PM

worldcoreda 3 ay kaldım. aldığım para 500-600tl. bi sr olarak (o zamanlar sr memberdım) çok düşük bi miktar zaman harcamaya değmez açıkçası. eskisi gibi değil artık.
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
December 18, 2017, 07:12:46 PM

2 ay uğraşıyorsun ne olacağı belli değil, birara ethbooksa girmiştim takım kaçtı gitti, bendeki şansta mı sıkıntı var anlamadım ki. Şimdi de go networkteyim adam excel bile zar zor paylaştı, takım güzel görünüyor ediyor ama sonra ne mal olduklarını anlıyorsun zamanla.
Honte
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
December 18, 2017, 07:14:54 PM

Kesinlikle ICO işi ve airdroplar artık projeninin sadakatine ve tutmasına bağlı, yani proje tutsa dahi son hafta imzayı tersten 3 kere yazacaksın diyerek eğer vermek istemez ise

zaten alamazsın. Bunun yerine gerçekten borsaları takip edip daha güzel kazançlar elde edilebilir diye düşünüyorum.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 18, 2017, 07:38:33 PM

yok abi öyle imzada çok para falan , boşuna hesap spamlamayı bırakın artık Cheesy
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 18, 2017, 07:55:33 PM

sabit bir miktar yok kampanyanın topladığı yatırım kampanyaya girenler arasında paylaştırılıyor genel mantığı bu yani tabi alacağın miktarı hesabın
rütbesine göre de değişiyor fakat eski tadı yok imza kampanyalarının
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 18, 2017, 08:01:19 PM

Arkadaşlar bazı altcoinlerin imza kampanyaları oluyormuş sanırım.
Bunlar gerçekten iyi kazandırıyor mu?
iyiden kastınız kaç lira mesela 50,100 tl kazandırır mı aylık ?
INS nin imzasından yaklasık 5000 Lira para alacagım . 1.5 Ay falan imzamda taşıdım reklamlarını .

Ancak ben Sr.Member'ım . Yeni açılan bir hesabın Sr.member olması icin 9 10 ay gerekli .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
December 18, 2017, 08:06:13 PM

Arkadaşlar bazı altcoinlerin imza kampanyaları oluyormuş sanırım.
Bunlar gerçekten iyi kazandırıyor mu?
iyiden kastınız kaç lira mesela 50,100 tl kazandırır mı aylık ?
INS nin imzasından yaklasık 5000 Lira para alacagım . 1.5 Ay falan imzamda taşıdım reklamlarını .

Ancak ben Sr.Member'ım . Yeni açılan bir hesabın Sr.member olması icin 9 10 ay gerekli .

saol kardeş açıklayıcı bilgi için.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██