Bitcoin Forum
May 08, 2024, 02:11:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: İMZA OLAYI  (Read 929 times)
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
December 18, 2017, 08:06:38 PM

Arkadaşlar bazı altcoinlerin imza kampanyaları oluyormuş sanırım.
Bunlar gerçekten iyi kazandırıyor mu?
iyiden kastınız kaç lira mesela 50,100 tl kazandırır mı aylık ?
INS nin imzasından yaklasık 5000 Lira para alacagım . 1.5 Ay falan imzamda taşıdım reklamlarını .

Ancak ben Sr.Member'ım . Yeni açılan bir hesabın Sr.member olması icin 9 10 ay gerekli .

Daha Ins'in ne kadar dağıtacağı belli değil siz neye göre böyle böyle bir hesap yaptınız açıklar mısınız merak ettim  Huh Bu dediğiniz paralar hayal bence ico fiyatından hesaplamalar yapıyorsunuz ama token'ın fiyatı ico fiyatının altına inerse ne yapacaksanız Huh

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
1715134281
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715134281
Reply with quote  #2

1715134281
Report to moderator
1715134281
Hero Member
*

Ignore
1715134281
Reply with quote  #2

1715134281
Report to moderator
1715134281
Hero Member
*

Ignore
1715134281
Reply with quote  #2

1715134281
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715134281
Hero Member
*

Ignore
1715134281
Reply with quote  #2

1715134281
Report to moderator
1715134281
Hero Member
*

Ignore
1715134281
Reply with quote  #2

1715134281
Report to moderator
1715134281
Hero Member
*

Ignore
1715134281
Reply with quote  #2

1715134281
Report to moderator
ahmetsusar
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
December 18, 2017, 08:13:12 PM

artık giren sayısı arttığı için dağıttıkları token adetleri düşmeye basladı eski havası yok Smiley
snowball90
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
December 18, 2017, 08:25:34 PM

yeni hesaplardan ziyade rütbe arttıkça kazanılan miktar da bir hayli artıyor tabi bu katıldığın kampanya ile de ilgili biraz şans meselesi kampanya tutarsa güzel kazanıyorsun tutmazsa ödeme alamama ihtimalin bile oluyor.

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 18, 2017, 08:27:39 PM

İmza işinder Sr Member ve Hero Member lar kazanıyor galiba. Twitterda da 5000 ve üzeri takipçisi olan hesaplar.

samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
December 18, 2017, 08:53:47 PM

Evet katılıyorum ben de foruma yeni bir sürü kişi üye oldu ve çoğu insan da kampanyalara katılıyor. Ben de iyi kazandırıyor diye duyarak girmiştim ama katılanlar o kadar arttı ki çok az miktar oluyor şimdi para. Tabi boş çıkmazsa o da.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 18, 2017, 09:32:58 PM

Forumdaki üye sayısı arttığı için doğal olarak bountyler de düştü. Bir de bounty çok gelme ihtimali olunca, direk makas atılması hep ayrı bir problem. Ben de henüz imzadan hiç para alamadım.
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 18, 2017, 10:18:11 PM

Bu benim ilk imza kampanyam ne gelirse sana haber veririm buradan beklentim cok degil ama zaten elimde hic para yok bari biraz yukselsin.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 18, 2017, 10:58:54 PM

INS nin imzasından yaklasık 5000 Lira para alacagım . 1.5 Ay falan imzamda taşıdım reklamlarını .

Ancak ben Sr.Member'ım . Yeni açılan bir hesabın Sr.member olması icin 9 10 ay gerekli .

Daha Ins'in ne kadar dağıtacağı belli değil siz neye göre böyle böyle bir hesap yaptınız açıklar mısınız merak ettim  Huh Bu dediğiniz paralar hayal bence ico fiyatından hesaplamalar yapıyorsunuz ama token'ın fiyatı ico fiyatının altına inerse ne yapacaksanız Huh

INS nin ne kadar dağıtacağı belli . 150.000$ Dağıtacaklar . Stake 'i 150.000$'a vurdugunuzda alacagınız para ortaya çıkıyor .

Bu dediğim para hayal değil . Araştırın sorgulayın direk sataşmayın .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
December 18, 2017, 11:40:36 PM

Hiçbir şey burada anlatıldığı gibi değil, Hdac'a girdik Kasım'da başladı adamlar Şubat'ta borsaya girecekmiş, borsaya girdikten sonra dağıtımı yapsalar oldu mu size Mart? Yani beş ay boyunca alacağımız para üç beş kuruş, aya vurursan 100 lirayı geçer ama düşük rütbeler için bir şey diyemeyeceğim.
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
December 19, 2017, 12:00:37 AM

Eskisi kadar kazandırmıyor tabiki ve kazanmak için sr yada hero hesabınızın olması lazım öyle ufaktan kazanırsınız gelir kapısı olarak görmeyin ve heveslenmeyin derim kolay degil bu işler
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
December 19, 2017, 12:08:17 AM

Kayıtlar ınnanılmaz arttgı ıcın talepde cok e gelırde dusuyor nerde cokluk orda  bkluk demısler Cheesy kampanyalar bı sure sonra en az full veya sr derse o zaman belkı kazanırız : D
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
December 19, 2017, 12:34:42 AM

Gelir düşük olsa da akmasa da damlıyor. Bir süre daha damlamaya devam edeceğini düşünüyorum. Mesele sağlam kampanya yakalamak da ve zamanında elden çıkarmak da. Erken çıkarmak değil kastım zamanında çıkartmak.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
December 19, 2017, 06:25:26 AM

önceden bu kadar multi hesapta yoktu tabi gerçi olmasina da en başta forum yönetimi karşı değil o yüzden yqpcak bişi yok bence herkes kendi işine baksın diyip yola devam etmek lazim diğer türlü oturur düşünürsen sinirlerin oynar canın sıkılır en iyisi boşvermek imza denklersin kazandirir belli olmaz 5 ay uğraşirsin bi cacik olamazsin adam proje denkler twitterden haftada 3-5 retweet yapar iki paylaşim koyar vs 3 haftada senin 5 aylık emeğinin 2 katini cebe indirir felan bu işler böyle o yüzden dedigim herkes yolunda olsun Smiley kimsenin şeysi kimseyi ilgilendirmez

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
December 19, 2017, 06:41:33 AM

önceden bu kadar multi hesapta yoktu tabi gerçi olmasina da en başta forum yönetimi karşı değil o yüzden yqpcak bişi yok bence herkes kendi işine baksın diyip yola devam etmek lazim diğer türlü oturur düşünürsen sinirlerin oynar canın sıkılır en iyisi boşvermek imza denklersin kazandirir belli olmaz 5 ay uğraşirsin bi cacik olamazsin adam proje denkler twitterden haftada 3-5 retweet yapar iki paylaşim koyar vs 3 haftada senin 5 aylık emeğinin 2 katini cebe indirir felan bu işler böyle o yüzden dedigim herkes yolunda olsun Smiley kimsenin şeysi kimseyi ilgilendirmez

bu sözüne sonuna kadar katılıyorum kardeşim o kadar twitter kovaladım bişey geçmedi elime, en son bıraktım sosyal medya işini.coibnhood vardı o sıra nasıl olsa bişey gelmez dedim girmedim giren face twiitter kullanıcıları 3-5 eth almış nerdeyse yani kocaman harflerle yazıyorum NASİP bu işler
bizim nasipte de düzülmek varmış, o yüzden üzülmüyorum  Cheesy
Stabilitelim (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
December 19, 2017, 09:42:52 AM

bu konudan da net bir şekilde görüldüğü gibi imza kampanyasından para kazanacam umuduyla gelen ölücüler boşa buralarda kalabalık etmesin, bir şey kazanıldığı yok Smiley

ben gerçekten imza için gelmedim aslında.
Kripto para kavramı ilgimi çekti.
Ancak böyle bir para kazanma yöntemi olması çok hoşuma gitti.
dediğinize göre zaten katılamıyorum.rütbe atlamamda çok zor olacak.
Dediğim gibi geliş amacım imza değil birşeyler öğrendim bu öğrendiğim şeyleride bu teknolojinin membaı olan bu yerde pekiştirmek istemiştim.
ölücü,şucu bucu demeniz gerçekten beni üzdü.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 19, 2017, 09:55:51 AM

bu konudan da net bir şekilde görüldüğü gibi imza kampanyasından para kazanacam umuduyla gelen ölücüler boşa buralarda kalabalık etmesin, bir şey kazanıldığı yok Smiley

Dediğim gibi geliş amacım imza değil birşeyler öğrendim bu öğrendiğim şeyleride bu teknolojinin membaı olan bu yerde pekiştirmek istemiştim.

Temelde kimse imza kampanyalarına yeni kullanıcıların katılmasını istemez. Seni de burada dövmelerinin sebebi bu. Şimdi sen dahil olacaksın bu işlere bakacaksın para var. Sonra iyice yükleneceksin ve bu piyasada mevcut koşturan elemanların karlarına ortak olmuş olacaksın. Ondan kötekliyorlar seni. Ne istersen onu yap, mesela HDAC' e katıl. Güzel getirin olabilir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
December 19, 2017, 10:06:15 AM

Temelde kimse imza kampanyalarına yeni kullanıcıların katılmasını istemez. Seni de burada dövmelerinin sebebi bu. Şimdi sen dahil olacaksın bu işlere bakacaksın para var. Sonra iyice yükleneceksin ve bu piyasada mevcut koşturan elemanların karlarına ortak olmuş olacaksın. Ondan kötekliyorlar seni. Ne istersen onu yap, mesela HDAC' e katıl. Güzel getirin olabilir.

Hocam niye buraya iteliyosun gözünü seviyim zaten son hafta bırak kazasız belasız atlatalım  Grin
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
December 19, 2017, 10:09:13 AM

Hocam niye buraya iteliyosun gözünü seviyim zaten son hafta bırak kazasız belasız atlatalım  Grin
Şekil A da görüldüğü gibi  Cheesy Grin
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 19, 2017, 10:33:32 AM

Tek gelir kapısı olarak görmeyın dıyoruz sonra yok yarı yarı kestıler yok benımkı daha gelmedıcıler yok efendım 10 centten 1 cente duştuler dıye ağlamalar başlıyor sonra, bu ımza olayını ek gelır goreceksın bazıları sırf bunun için organıze olmuş sırf geçim kaynagını bu yapmış forumda onlarca hesap var
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 19, 2017, 10:36:11 AM

Hocam söylenenlerin haklılık payları var. Durum şu; gider bir imzaya girersin, ekibe vesaire bakmışsındır bence güzel toplarlar dersin. Sonrası ise tamamen şans, 2 ay civarı uğraşırsın, eğer güzel toplanırsa kazanırsın ama bişey toplayamazsa 50 60 lira dağıtırlar öyle kampanyalar da gördüm. Mesela hadch demisşler, 1 haftası kalmış zaten onun neyine katılıcaksın, en azından 3-4 hafta olsun ki kazandırcaksa da bişey kazandırsın. Ben mesela go networke girdim, adam excel bile koymadı stakeleri sayıyor mu bilmiyoruz, saçma sapan yönetiyorlar. Bounty vermeden kaçar mı acaba bunlar scam mı diye düşünüyorsun, ne olcaksa kaderine razı oluyorsun en son da. Özetle durum bu, baya bir şans işi bountyler.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: