Bitcoin Forum
May 24, 2024, 03:35:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Etn wallet?  (Read 398 times)
kunsh
Member
**
Offline Offline

Activity: 145
Merit: 16


View Profile WWW
January 01, 2018, 02:46:53 PM
 #21

Meni je jos sve na berzi, tamo ce i da ostane jos neko vreme, a kada se pojavi na drugoj, vecoj berzi prebacicu tamo deo ali ne planiram da ga prodajem uskoro, ovo mi je long term investicija i nadam se da ce se isplatiti.
pingu39
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 308
Merit: 100



View Profile
January 03, 2018, 07:09:57 PM
 #22

da dodam i moje neslavno iskustvo gubitka na   myetherwallet com.i sta je na kraju sigurno,gde drzati valute dok cekamo promenu njihovog bilansa...? Undecided

dado7
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 141


View Profile
January 05, 2018, 10:54:39 AM
 #23

Male iznose slobodno držati na mjenjačnicama ako se želi mešetariti, ali samo provjerenima, preporučam Bittrex i Binance. Doduše mislim da u ovom trenutku ne primaju nove korisnike, a druge nisam koristio pa niti ne preporučam.
Electroneum trenutno trguje samo na Cryptopiji koliko mogu vidjeti, nisam ju koristio pa ne znam koliko je sigurna.

Za veće iznose paper wallet, besplatno je i sigurno, samo dobro čuvajte private key.

Kada se spajate na mjenjačnice ili MyEtherWallet dobro provjerite gdje se nalazite, evo jedno dobrog vodiča za to: https://www.thesslstore.com/blog/5-ways-to-determine-if-a-website-is-fake-fraudulent-or-a-scam/.

Ako želite dodatnu sigurnost zaštitite se na način da transakcije potpisujete samo na offline računalu.

Mislim da ne postoji hardverski novčanik za ETN.

AnnarioN
Member
**
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 12


View Profile
January 05, 2018, 12:56:43 PM
 #24

Dobro kaze Zmaku, pazi ko te tetovira da je ne budes dobro platio. Cheesy Mislim da je najbolje ako vec hoces tetovazu ispod pazuha to mozes vec sam uraditi pa ti sigurnije i nije na vidljivom mjestu Cheesy
natspace01
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 5


View Profile
January 06, 2018, 11:51:09 AM
 #25

Ja drzim u Android novcaniku 70% i 30% za trgovinu na Criptopiji.

Osobno ne vjerujem niti android walletima, niti burzama da mi čuvaju coinse.
Najbolje si istetovirat qr kod walleta na dupe, nema sigurnijeg

Ahahahaahha a i trebace ti ogledalo svaki put kad budes hteo videti qr kod walleta Cheesy
Da se sad prikljucim na temu, ja drzim na myetherwallet-u po preporuci druga koji je dugo u crypto svetu Smiley

https://deeponion.org/apply.php?ref=1216868
DeepOnion ⚡ Anonymous & Untraceable Cryptocurrency
⚡ Join DeepOnion Team NOW! ⚡
BTCBosnaiHercegovina
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile WWW
January 06, 2018, 11:19:22 PM
 #26

Ja ga majnujem i u roku 4 dana je porastao za 50% sto je super. Smatram da ce napraviti veliki bum kad budeo pustio mobilno majnovanje Smiley

Sto se tice novcanika, imas 2 opcije offline verziju i ono online, koju vezes sa mobilnom aplikacijom.
Prepustam da izaberes najbolje rjesenje za tebe.
ShuttIe
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
January 07, 2018, 09:30:11 AM
 #27

Paper wallet
amt27613
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
January 07, 2018, 09:56:29 AM
 #28

Po meni najbolje drzati ba nekom hard walletu.
Za sada na postoji 100% sigurnost.
pingu39
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 308
Merit: 100



View Profile
January 09, 2018, 05:55:26 PM
 #29

Male iznose slobodno držati na mjenjačnicama ako se želi mešetariti, ali samo provjerenima, preporučam Bittrex i Binance. Doduše mislim da u ovom trenutku ne primaju nove korisnike, a druge nisam koristio pa niti ne preporučam.
Electroneum trenutno trguje samo na Cryptopiji koliko mogu vidjeti, nisam ju koristio pa ne znam koliko je sigurna.

Za veće iznose paper wallet, besplatno je i sigurno, samo dobro čuvajte private key.

Kada se spajate na mjenjačnice ili MyEtherWallet dobro provjerite gdje se nalazite, evo jedno dobrog vodiča za to: https://www.thesslstore.com/blog/5-ways-to-determine-if-a-website-is-fake-fraudulent-or-a-scam/.

Ako želite dodatnu sigurnost zaštitite se na način da transakcije potpisujete samo na offline računalu.

Mislim da ne postoji hardverski novčanik za ETN.
puno hvala,potanko cu prouciti taj link.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!