Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:36:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Sizce ICO'lar hangi platforma evrilecek ? ethereum tamam mı devam mı ?  (Read 152 times)
avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 18, 2017, 02:45:19 PM
Last edit: December 18, 2017, 06:50:51 PM by avalonn

arkadaşlar merhaba

bildiğim kadarı ile ethereum haricinde stratis ve neo var.....stratis üzerinde ilk ico da ocak ayında olacak diye bir haber okudum..

ethereum da önümüzdeki 1-2 yıl içinde ciddi güncellemeler var...hız anlamında..ayrıca pos madenciliğine geçilecek

NEO da aldı başını gidiyor

stratis umut vaat ediyor mu sizce Huh?  teknik olarak fazla bilgim yok
bir de bu strat ve neo da madenci sistemi yok sanırım transferler ve bakiye kontrolleri nasıl sağlanıyor ? pos olayı mı var yoksa?

değerlendirmeleriniz esnasında teknik yönden de aydınlatırsanız herkes için faydalı bir konu olur bence

cevaplar için teşekkürler şimdiden
1715459797
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715459797
Reply with quote  #2

1715459797
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715459797
Hero Member
*

Ignore
1715459797
Reply with quote  #2

1715459797
Report to moderator
1715459797
Hero Member
*

Ignore
1715459797
Reply with quote  #2

1715459797
Report to moderator
1715459797
Hero Member
*

Ignore
1715459797
Reply with quote  #2

1715459797
Report to moderator
WillBeOk
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 18, 2017, 02:52:50 PM

Bence Ethereum alt yapısı kullanılmaya devam edilecektir, wawes 2. sırada olur ama en iyi Ethereum alt yapısını kullananlar daha iyi yatırım alır bana göre şahsi fikrim bu yönde. Diğer platformlar Wawes strat gibi bunlar üzerinde de düzenlenir ıco ama ethereum gibi olmaz düşüncesindeyim.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
December 18, 2017, 02:54:46 PM

Bence Ethereum alt yapısı kullanılmaya devam edilecektir, wawes 2. sırada olur ama en iyi Ethereum alt yapısını kullananlar daha iyi yatırım alır bana göre şahsi fikrim bu yönde. Diğer platformlar Wawes strat gibi bunlar üzerinde de düzenlenir ıco ama ethereum gibi olmaz düşüncesindeyim.

bence 2.sırayı waves değilde NEO ve QTUM alabilir gibi.şimdiden çok iyi projeler çıkmaya başladı bu zincirlerde.waveste gelecek vaadeden bi uygulama göremiyorum wagerr dışında
kaserya70
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 18, 2017, 02:56:15 PM

ICO larda Etherum kullanılmaya devam edilecek bence daha makul bir altyapı göremiyorum ben.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 18, 2017, 03:35:28 PM

zamanla wavese akıllı contract gelecek ve wavesle yapılacak. etc altyapısı hazır olunca ethereum classicte kullanılacak. sonrasında tezos şu bu her şey olacak boku çıkacak.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
December 18, 2017, 05:39:48 PM

Waves daha ayakları yere basan icolar yapmak için hazırlanıyor gibi, ilerde wavesten daha güzel icolar çıkabilir diye düşünüyorum. Ama ethereum bitmez her zaman eth bazlı icolar da yapılacaktır yüksek miktarda.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
December 18, 2017, 06:44:23 PM

bence 2.sırayı waves değilde NEO ve QTUM alabilir gibi.şimdiden çok iyi projeler çıkmaya başladı bu zincirlerde.waveste gelecek vaadeden bi uygulama göremiyorum wagerr dışında

Aynen neo çok ilgi çekici qtum da öyle, zaten şimdiden market cap'ları nerede. İleride çok farklı projeler öne çıkabilir çok değişik rakipler var.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
December 18, 2017, 06:48:53 PM

Çok yararlı bir başlık olmuş. Bende ikinci sırada waves olacağı görüşündeyim. ETH sene başında 10-20 USD bandından bu seviyelere geldi. 2018de waves kullanımı yaygınlaşması durumunda bu sıçramayı onlarında yapma olasılığı var gibi duruyor. tabi ETHde bu süre zarfında aynı yerinde saymayacaktır. Yinede beklentim waves üzerinden oldukça fazla.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 18, 2017, 06:50:05 PM

Aynen neo çok ilgi çekici qtum da öyle, zaten şimdiden market cap'ları nerede. İleride çok farklı projeler öne çıkabilir çok değişik rakipler var.
Haklısınız waves değilde neo daha mantıklı geldi banada şimdi. Hem elinde tuttuğun zaman gas'da veriyor. Neo'dan atılım bekliyorum zaten fiyatını katlayacaktır. Ama çoğu ICO bence Ethereum üzerinden devam edecektir.
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
December 18, 2017, 07:15:20 PM

Wavesi de küçümsememek gerek ama neo bence de çok güzel işler yapıcaktır, arkasında çin devleti var resmen, çinde icoları sadece neo ile yaptırıyor adamlar sanki öyle haber okumuştum. Böyle olunca zamanla daha da yayılır neo icoları diye düşünüyorum.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
December 18, 2017, 07:35:36 PM

Bence ICO'lar Ethereum'la devam edecek. Ethereum ICO'lar ile ortak çalışma yapıyor, destekliyor, böylece ismini dahada yaygınlaştırıyor. Evet Çin'de Neo Ico piyasasına hakim. ICO'lara parayı en çok kim verirse Ethereum'dan liderliği kapar. Bu benim fikrim. Farklı düşünen olabilir. Saygılar.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
December 18, 2017, 08:34:47 PM

Ethereum Icolar nedeniyle başta çok eleştiri aldı ama düzenini kurdu ve köşeye yerleşti. Erken kalkan yol alır misali sonradan gelenlere az pay düşer,  ethereum bence devam eder.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 18, 2017, 08:42:45 PM

Çok güzel bir konu olmuş, 2018 yılında Neo tabanlı pek çok ico ile karşılaşacağımızı düşünüyorum.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: