Bitcoin Forum
May 14, 2024, 03:27:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: MyEtherWallet VS Blockchain.Info  (Read 131 times)
elismemish (OP)
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
December 18, 2017, 05:57:30 PM

Merhaba arkadaşlar yatırımım var bu yatırımı hangi cüzdanda saklamak daha güvenlidir MyEtherWallet veya Blockchain.Info güvenlik açısından hangisi iyidir?

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
1715657252
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715657252
Reply with quote  #2

1715657252
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 18, 2017, 06:05:11 PM

yatırımın ether veya eth tabanlı tokendeyse myetherwallet kullanmalısın zaten başka alternatifin yok diğer eth cüzdanlarında da saklayabilirsin.imtoken falan gibi
btc de yatırımın varsa blockchaşn cüzdan en iyisi mobil için ben onu kullanıyorum.ama jaxx,bread,eidoo gibi alternatifleride var tabi
elismemish (OP)
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
December 18, 2017, 06:08:34 PM

Yatırım olarak Ethereum'um var onu saklamak için. En güvenlisi hangisiyse onu yapmak istiyorum.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
goodb
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
December 18, 2017, 06:23:20 PM

10 aydir myetherwallet de..sadece adresi girerken dikkat et, myether in typo sunu yani bir iki harf degisik sitesini yapmislar, milletin cüzdanini ve sifrelerini caliyolarmis..ama adresi dogru girersen bu tehlike yok tabi..
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
December 18, 2017, 06:37:39 PM

ethereum orjinal cüzdan mew zaten başka bir yerde tutmana gerek yok günlük işlem yapıyorsan belki daha basit cüzdanlar kullanılabilir ama ben mew harici kullanmayı düşünmem.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
December 18, 2017, 06:39:28 PM

My ether wallet diğer servisler gibi değil, daha iyi ve güvenli. Genelde kayıplar kullanıcı hatasından doğuyo ama diğer cüzdanlarda bir açık olma olasılığı daha fazla.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
December 18, 2017, 06:59:15 PM

Merhaba arkadaşlar yatırımım var bu yatırımı hangi cüzdanda saklamak daha güvenlidir MyEtherWallet veya Blockchain.Info güvenlik açısından hangisi iyidir?

myetherwallet'da sonucta online  bir sistem diye düşünüyorum ne bilim bir siteye giriyoruz sonucta ve oradan işlemleri gerçekleştiriyoruz. yatırım olarak düşündüğün için söylüyorum belli ki uzun süre saklayacaksın veya hali hazırda zaten sakliyorsun diyelim en iyisi bi Ledger Nano s edinmek  .hem bitcoinlerini saklarsın güvenli bir şekilde hemde btclerini saklarsın. hatta yanında destekledigi pek cok altcoin mevcut üstelik en son güncelleme ile birlikte erc2o destekli eth tokenlerini de saklayabilirsin diye biliyorum. en son erc2o destekli olan kısımdan tam emin değilim bilen arkadaşlar yazarlar zaten ama kesinlikle uzun vade yatırımda bi tane ledger şart..
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
December 18, 2017, 07:00:33 PM

Metamask kullanabilirisn yada ledger nano s cüzdan alıp saklayabilirsin. Hem bir altcoinleri destekler hemde elindeki ETh'yi güvenle saklama imkani sağlar. Boyutu neredeyse bir flash bellek kadar.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 18, 2017, 07:06:56 PM

myetherwallet en temizi ve en rahatı. erc20 token desteği var ve açık kaynak kodlu. eğer adresi girmeyi biliyorsan gerisi kolay. mewi metamask üzerinden de kullanabilirsin.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: