Bitcoin Forum
July 01, 2024, 02:32:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Borsa Önerisi - Bittrex Yeni Üye Kabul Etmiyor - Yardım  (Read 152 times)
ErhanLk (OP)
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
December 19, 2017, 02:16:46 AM

Merhaba arkadaşlar ben yeni rig kurdum herşeyi ayarladım fakat bitrex üye alımını dondurmuş. Üye olduğum yada üye olmayı başardığım tek site 0.5 minimum etherium at diyor. Benim kazma hızım 120 MH/s olduğu için bu rakama çok uzun sürelerde ulaşabilirim. 0.11 gibi ideal rakamlar atabileceğim bir borsa varmı dostlar?
techo
Member
**

Activity: 115
Merit: 10

View Profile WWW
December 19, 2017, 06:48:15 AM

Kazdıklarınızı önce myetherwalleta oradan da 0.5'e ulaştığında yerli borsalara mesela btcturk gibi atıp çekebilirsiniz. Bittrexx yerine de poloniex ya da hitbtc gibi borsaları deneyebilirsiniz.
klasiktarz
Newbie
*

Activity: 48

View Profile
December 19, 2017, 08:38:04 AM

btcturk e üye ol oradaki eth wallet adresini kazım yaptığın pool'un bat dosyasına yaz. gelsin eth lar uğraşma diğer türlü oradan oraya oradan oraya.

sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
December 19, 2017, 09:22:38 AM

Merhaba arkadaşlar ben yeni rig kurdum herşeyi ayarladım fakat bitrex üye alımını dondurmuş. Üye olduğum yada üye olmayı başardığım tek site 0.5 minimum etherium at diyor. Benim kazma hızım 120 MH/s olduğu için bu rakama çok uzun sürelerde ulaşabilirim. 0.11 gibi ideal rakamlar atabileceğim bir borsa varmı dostlar?

ETH kazmadığım için öncelikle dediğin minimum payout'a göreceğim bir borsa yok fakat servisler kategorisinden farklı borsalar araştırabilirsin. Mesela dün hitbtc'de ETH ile alakalı sorun var diye bir çok kişi konuşuyordu. Bu tarz aksilikleri de anında paylaşılabileceği başlıklar mevcut. Poloniex'de işinizi görür, fakat ETC kazmıştım uzun süre ödeme gelmemişti, o problem kalktı mı bilmiyorum.
OldToken
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
December 21, 2017, 09:31:14 PM

Binance en güzeli bence ve şuanda en hızlı ilerleyen Borsa. Orayı deneyin.
coindad
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
December 21, 2017, 11:42:56 PM

Withdraw işlem ücreti almayan ve onaysız hesaplarda dahi günlük 2 btc tutarında işlem yapma imkanı sunan Binance borsasını tavsiye ederim..

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 22, 2017, 01:54:23 AM

Şaşırdım gerçekten ne iş diye siteye girdim trafik kaldırmıyormuş çok sayıda üye alımı yapmışlar falan geliştirmeler yapılıyormuş, tekrar açılacağını yazmışlar.

We have received an enormous number of new account registrations over the past few weeks.  We are excited to have so many new users who want to join the Bittrex community.  Unfortunately, we have to make a few upgrades to our support and backend systems to handle the increased traffic and load.  As such, we have halted new user registrations for the time being.  If you already have an account on Bittrex, you will not be affected by this change.  Please continue to the log in as you normally do.

Bittrex harici bir sürü borsa var zaten hesap onayı için çok uğraştırıyor hiç bulaşmaman en iyisi olmuş, nasıl olsa trade yapmıyorsun galiba.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
December 22, 2017, 12:40:37 PM

Bittrex olmuyorsa binance var bitfinex var. Bence bu borsalar bittrexten daha kaliteli borsalar, onların dışında birsürü borsa var dostum btctürk'ü de kullanabilirsin. Bittrex'te yeni üyelere izin vermeye başlar bence sürekli donuk kalmaz
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
December 22, 2017, 05:45:20 PM

Tek güvendiğim borsa poloniex umarım hiç bir şey olmaz . BtcTürk neredeyse hergün kapanıyor aman diyeyim size. Bittrex konuları mevcut zaten bence olmayında üye.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: