Bitcoin Forum
June 19, 2024, 11:59:13 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: BTC Türk'ün Maillere Cevap Vermemesi  (Read 308 times)
hooliganeagle (OP)
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
December 19, 2017, 07:33:25 AM

Arkadaşlar selam,
6 Aralık günü btcturk'teki ethereum hesabımdan başka bir ethereum adresine gönderdiğim ethereum'lar an itibariyle halen geçmedi. (13 gün oldu)
Bu konuyla ilgili btcturk'e attığım maillerin sayısını ben bile hatırlamıyorum. Bu elemanlar hiçbir şekilde hiçbir maile cevap vermiyorlar.  Angry
Daha önce bir sorun yaşayıpta kendilerinden cevap alabilen kimse var mı ? Yada bu şark kurnazı arkadaşlara ulaşabilmenin başka bir yolunu bilen varmı acaba ?  Sad
Son bir soru daha. Bu elemanların ofisi nerededir bilen var mı ? Yada freelance felan çalışıyorlarsa nerede takıldıkları hakkında bir bilgisi olan var mı?
lordofthecoin
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
December 19, 2017, 11:53:32 AM

Merhaba,

Bende birkaç kez ulaşmaya çalıştım. Birden fazla mail attım ama dönüş yapan olmadı. Benim konum başvurumun bir kaç gün sürmesinin sebebi ile ilgiliydi. Müşteri hizmetleri diye bir birimi var mı gerçekten merak ediyorum.
KafkaFR
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
December 19, 2017, 12:09:48 PM

Bunları gördüğü zaman insan çekiniyor işte . 13 gun maile cevap alamadınmı..Bir yandan da bu kadar insan işlem yapıyor.
kabrero
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
December 19, 2017, 06:13:34 PM

Lanet olsun bunlara. 6 gündür ben de cevap alamıyorum. Çok ağır küfür ediyorum bunlara. Bilmem ne tibuk genel müdür müdür nedir ona da Twitter'dan mesaj attım. İs ahlaki sıfır bunlarin.
hooliganeagle (OP)
Newbie
*

View Profile
December 19, 2017, 06:44:27 PM

Bunları gördüğü zaman insan çekiniyor işte . 13 gun maile cevap alamadınmı..Bir yandan da bu kadar insan işlem yapıyor.

Olayın vahametini bugün btctürk'ün kendi twitter hesabına girince farkettim, konuyuda sonrasında açtım zaten. Sizde girin görebilirsiniz. Millet kitleler halinde aynı dertlerden şikayetçi "CEVAP ALAMAMAK". Bir çok kişi derdini anlatmayı bırakmış ve çk ağır küfürler ediyor kendilerine. İşin ilginci twitterda 2-3 günde bir duyuru yapan hesapları bu tweet'lerin hiçbirine cevap atmıyor. Trajik ve ahlaksız olan şey burası işte, yani bir btctürk çalışanı tüm bu olumsuz yorumları görüyor ve cevap dahi yazma gereği duymuyor.
Benim hadi 300-500 liram şu an ortalıkta yok ama binlerce lirası ortalıkta olmayıp halen günlerce cevap alamayan adamlar var.
Paramı kurtardığım an kendilerinden bir daha bulaşmamak üzere uzaklaşıcam.
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 20, 2017, 12:28:52 PM

Ben de gönderdiğim önemli bir maile cevap alamadım. Malesef bu ülkede yapılan projeler gerektiğinde genişletilebilir bir yapıda, müşterinin önemsendiği bir formatta olmuyor.
Teksastony
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
December 21, 2017, 08:33:13 AM

15 gündür maillere cevap yok. 9 gündür ethlerimi hesaba yatırmadılar. Yazıklar olsun !
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
December 21, 2017, 08:54:55 AM

Herkese geçmiş olsun umarım sorunlarınız düzelir. Borsalardan birisi fena şekilde çalıp kaçacak gibime geliyor ama hangisi olur bilemem. Ledger şart olmuş artık borsalara gram güvenmiyorum.

h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 21, 2017, 10:27:46 AM

Paranızın içeride kalacağını düşünmüyorum. En kötü geç cevap verirler. Geçmiş olsun tekrar.
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
December 21, 2017, 12:25:29 PM

muhtemelen cok fazla mail aliyorlardir. cok onemli degilse donmezler bence. yaptikalari dogru degil tabi ki.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
December 21, 2017, 01:04:40 PM

2 Gün önce ether transfer ettim ve 5 dk bile geçmeden hesabıma yansıdı. Saatım ve 1 saat sonra banka hesabıma aktardım. Lakin daha önce de bitcoin açık emirlerde sorun yaşadım ve 0.03 BTC zarara uğradım. BTCTürk siteden kaynaklı hata olduğunu lakin zararı karşılamayacağını söyledi. Bir şey kurup insanların sırtından para kazanıyorsunuz bari sistemi düzgün yapın
myortvyje
Member
**

Activity: 224
Merit: 52

View Profile
December 21, 2017, 06:12:23 PM

Rezil bir işletme bunlara muhtaç olmayacağımız günleir kısa sürede görürüz umarım.
hooliganeagle (OP)
Newbie
*

View Profile
December 24, 2017, 07:23:03 PM

btcturk kullanım sözleşmesi

3.21.
btcturk, kullanıcılar adına muhafaza edilen hesaplarda bulunan kripto paraların güvenliği için basiretli bir tüccar olarak azamı özeni göstermekle yükümlüdür. kullanıcılara ait kripto paralar herhangi bir siber saldırıya karşı internet bağlantısı olmayan ortamlarda (cold storage) saklanır. ancak btcturk’ün tüm bu çabalarına rağmen yine de oluşabilecek hırsızlık / dolandırıcılık olaylarından dolayı btcturk sorumlu tutulamaz.

3.26.
btcturk, internet sitesinde oluşabilecek teknik arızalardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. kısa süreli yada uzun süreli teknik arızalardan dolayı doğrudan veya dolaylı olarak doğan ve doğabilecek hiçbir zarardan btcturk sorumlu tutulamaz.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
December 24, 2017, 07:50:51 PM

Suan maillere cevap vermekte zorluk cekiyorlar acilen ise 2-3 kisi almalari lazim. 10gundur onaylanmasini bekleyen hesap var tanidigimin 4 gunoncede mail atti cevap yok
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 25, 2017, 06:18:30 AM

Ben de alamadım.
1 hafta oldu.
Sorduğum soru da problem falan değil. Bilgi almak için yazdım. Cevap falan yok...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
hooliganeagle (OP)
Newbie
*

View Profile
December 25, 2017, 07:30:43 AM

Ben de alamadım.
1 hafta oldu.
Sorduğum soru da problem falan değil. Bilgi almak için yazdım. Cevap falan yok...

Cevap felan beklemeyin zaten dostum. Bu adamlar hakkında 2014 teki konu ve yorumlara baktım twitter, ekşisözlük vesaire yerlerden. Hep aynı şikayetler, herifler hiçbir zaman cevap atmamış. Benim tam 20 gün önce gönderdiğim ethereum halen geçmedi ve etherscan.io'da bile yok ve bu herifler cevap atmıyor. Bir milyon tane mail yazmışımdır ama ses seda yok maalesef.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 25, 2017, 08:13:27 AM

Ben de alamadım.
1 hafta oldu.

Cevap felan beklemeyin zaten dostum. Bu adamlar hakkında 2014 teki konu ve yorumlara baktım twitter, ekşisözlük vesaire yerlerden. Hep aynı şikayetler, herifler hiçbir zaman cevap atmamış. Benim tam 20 gün önce gönderdiğim ethereum halen geçmedi ve etherscan.io'da bile yok ve bu herifler cevap atmıyor. Bir milyon tane mail yazmışımdır ama ses seda yok maalesef.
Btcturku 2013ten beri kullanıyorum. Her zaman mesajlara cevap vermişlerdir ama son 2 aydır hacimleri aşırı şişti ve bence ekip yetmiyor. Zaten oyle 10 kişi falan çalıştığını sanmıyorum. Sanırım btc ye olan bu ilginin gecici oldugunu düsünüyorlarki daha fazla personel almıyorlar yada aldılarsalarda henuz bu kişileri musteri hizmetlerinde kullanmıyorlar.
Ekşisozlukte yazılanlara inanırsak oho dunyada duzgun calısan kimse yok.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
December 25, 2017, 08:42:59 AM

Support tüm dünyadaki büyük şirketlerin bile başındaki en büyük derttir. Google'dan tutun Microsoft'a hemen her şirket benzer şekilde istekleri cevaplamakta zorlanır. Şirketinizin destek ekibini öyle kafanıza göre büyütemezsiniz de, seçtiğiniz personelin aklı başında, insan ilişkileri gelişmiş ve sabırlı kişilerden seçtiğiniz insanlar olması şart bu da günümüzde oldukça zor. Bitcoin bilinirliği her geçen gün artıyor haliyle bu tür sitelerin kullanıcı sayısı ve buna bağlı olarak istek ve şikayetler de artıyor muhtemelen bu yüzden isteklere cevap veremiyor olabilirler.
hooliganeagle (OP)
Newbie
*

View Profile
December 25, 2017, 09:37:27 AM

Bunu normal olarak gören kullanıcıları görmek ayrı üzüyor. Adamlar haklı bu şekilde takılmakta o halde.
Şöyle anlatayim, ben tek başıma yanımda bir arkadaşla 4 adet 5 yıldızlı hotel ve 7 adet bölgeye bölünmüş seyahat acentasına bilgi işlem hizmeti veriyorum. Tüm totalde 500den fazla kullanıcı ve terminal var ve günlük bütün sorunları çözüyoruz, en azından kullanıcıya cevap atıp sıraya alıyoruz. Bu hizmeti veren bir çok büyük firmada var. "YETİŞEMİYORLAR NORMALDİR" diye bir savunma olamaz. Sıraya 20 gündür alınmayan bir işlem için atılan 20den fazla maile cevap vermemek "yetişememek" ile değil "kasten cevap vermemekle" açıklanabilir.
Hadi ekşisözlükte herkes yalancı, buyrun btctürk'ün twitter sayfası. 2013'ten beri sözde her maile cevap atan adamlara kullanıcılar neler yazmış. Olumlu tek bir yorum yok.
https://twitter.com/btcturk

Bu arada arkadaşım 2fa koduyla ilgili sorun yaşadı binance'a girerken. Telegramdan support kanalını buldum, yazdık ve 15 dakika gibi kısa bir sürede elin asyalısı 6 saatlik zaman farkı olan yerden sorunumuzu çözdü. (orada saat 22:00'dan sonrasıydı)

Ha ben bunları neden yazıyorum, olaki bu işe yeni girecek olanlardan 1-2 kişi bile kazara bu postu görüp bu adamlardan uzak durursa kardır.
hooliganeagle (OP)
Newbie
*

View Profile
January 02, 2018, 02:17:49 PM

İşlemin nasıl sonuçlandığını bildirmek için yazıyorum.
Btctürk'e en sonunda facebook'taki sayfasından yazdım, kendilerini "nitelikli dolandırıcılık" suçlamasıyla dava edeceğimi ve ilk iş gününde savcılığa gideceğimi söyledim. Facebook'ta bunlara sayan söven 100 lerce kişiye tek tek aynı yorumu yazdım "savcılığa verin boşuna cevap beklemeyin bunlardan" diye. Ayriyeten twitter'danda milleti organize ettim ve ta taaaamm. 27 gün sonra hem mailden hemde facebook'ta özel mesajdan dönüş yaptılar. 27 gün bekleyen ethereum transferi tam 1 dakikada gerçekleşti.
Keşke bu raddeye gelmeseydi, ben kendilerinden bir daha kesinlikle işlem yapmayacağım ve hesabımıda donduracağım.
Bu arada facebook sayfasında 100lerce şikayet var ve milletin içerde kalan miktarları gerçekten çok büyük, inşallah herkesin sorunu çözülür.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: