Bitcoin Forum
June 03, 2024, 08:24:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: yanlış adrese ripple gönderme  (Read 303 times)
criptn (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
December 19, 2017, 05:25:22 PM

arkadaşlar ledger wallet imden binancedeki hesabıma bir miktar ripple göndermek istedim.adres satırı binance deki hesabım fakat tag etiketi vebitcoin olarak girmişim yanlışlıkla bunu düzeltmenin bir yolu varmıdır ?
cripto12
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
December 24, 2017, 04:14:09 PM

mrb. kardeş ben ledger dan binanceye ripple aktaramıyorum sorun nedir bulamadım bir türlü yardımcı olurmusunuz
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 24, 2017, 08:23:25 PM

arkadaşlar ledger wallet imden binancedeki hesabıma bir miktar ripple göndermek istedim.adres satırı binance deki hesabım fakat tag etiketi vebitcoin olarak girmişim yanlışlıkla bunu düzeltmenin bir yolu varmıdır ?

Binance'da ticket açıp destek ekibinden yardım almayı deneyebilirsiniz.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
December 25, 2017, 12:59:09 AM

Destek almak en iyisi yanlış adrese gönderim olursa geri dönüşü olmayabilir sonuçta kripto para dünyası oldukça değişik bir platform

WillBeOk
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 25, 2017, 06:42:10 AM

Eğer onay falan aldıysa gider mi bilmiyorum ki gittiyse geri gelmesi zor gibi görünüyor. Bu tür işlemlerde 2-3 kere kontrol kesinlikle şart ve aceleci olmamak gerekir. Ticket at sen yinede şansını dene. Umarım kurtarabilirsin ripple'ni. Bu arada kayıp çok mu?
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
December 25, 2017, 07:22:36 AM

para karşılığı yaptıklarını duymuştum hatta bır makale vardı bır blokchaın uzmanı eleman bu sekılde uzayda kalan etherlerı kurtarmıştı yanlış gıden adres boştaymış onu bir şekilde almıştı ve etherlere ulaşmıştı
Coffee06
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 25, 2017, 07:26:53 AM

para karşılığı yaptıklarını duymuştum hatta bır makale vardı bır blokchaın uzmanı eleman bu sekılde uzayda kalan etherlerı kurtarmıştı yanlış gıden adres boştaymış onu bir şekilde almıştı ve etherlere ulaşmıştı
Binancenin bu yönde bir işlemi var mı bilmiyorum, para karşılığı bu işi yapan Bittrex diye hatırlıyorum bende. Arkadaşın dediği makaleyi bulup okursanız belki birşeyler yapabilirsiniz.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
December 25, 2017, 11:27:34 AM

yanlışlıkla başaka bir adrese gondermişsen malesef yapacak pişey yoktur
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
December 25, 2017, 08:15:18 PM

Yüklü miktarlarda gönderildiğinde bir rakam karşılığı destek ekibinin uğraştığı paylaşılmıştı daha önce.
Forumda btc transferini bch adresine yada tam tersi gönderen birisi vardı, sorunu çözülmüştü.

teselort
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile WWW
December 26, 2017, 08:39:51 AM

Kötü olmuş, çok değildir umarım. Dönüş zor görünüyor.

wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
December 26, 2017, 03:28:44 PM

Yanlış adrese gönderilen Ripple geri alınamaz. İşlem geriye dönmez. Ama genelde borsaya ticket açıp deneyen var şansını. Gönderim işlemleri yaparken acele etmeyip iki kere kontrol etmek gerekir.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
criptn (OP)
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
December 27, 2017, 08:14:46 PM

ARKADAŞLAR SORUNUM ÇÖZÜLDÜ VEBİTCOİN İLE TEMAS KURDUM ASKIDA KALAN RİPPLERI ALABİLDİM TEŞEKKÜRLER HERKESE
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
December 27, 2017, 08:24:39 PM

Destek almanız daha iyi olacaktır borsadan yanlış bir işlem sonucu tüm coinleri kaybetmeniz kötü olabilir.
nontoxic
Member
**

Activity: 70

View Profile
December 28, 2017, 04:36:26 AM

ARKADAŞLAR SORUNUM ÇÖZÜLDÜ VEBİTCOİN İLE TEMAS KURDUM ASKIDA KALAN RİPPLERI ALABİLDİM TEŞEKKÜRLER HERKESE

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim. İletişime nasıl kurdunuz ? Kaç günde cevap verdiler. Biz de yaşarsak diye bilgi amaçlı soruyorum.

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion  ✔  Anonymous and Untraceable Cryptocurrency  ✔  TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️    ★    ✔ VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
social1178
Member
**

Activity: 112

View Profile
December 28, 2017, 06:57:30 AM

sevindim gerçekten bunu nasıl becerdınız daha detaylı yazaydınız bol bol karşılaştıgımız bır durum çunku, twıtter uzerınden falanmı destek aldınız detay beklıyoruz dostum
Smoke06
Full Member

Activity: 196

View Profile
December 28, 2017, 11:17:48 AM

Sorun çözüldüyse sıkıntı yok geçmiş olsun tekrar aynı sorunu yaşamazsın umarm ki kolay kolayda yaşayacağını düşünmüyorum bu senin için çok güzel bi tecrübe oldu.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 28, 2017, 02:40:20 PM

Geçmiş olsun valla çok sakat bir durum. Allahtan askıda kalmış da zamanında müdahale edilebilmiş. Binance bu konuda uyarı gösteriyor hep, doğru adresi seçin diye ama yine de tabi dalgınlık olabiliyor.
bitexen2018
Newbie
*

Activity: 3

View Profile WWW
September 23, 2018, 03:24:09 AM

benimde başıma böyle bir olay geldi Sad
XRP cüzdan adresini ve Hedef Kodu (Destination Tag)   titizlikle kontrol edip kopyalayıp öyle transfer yaptım....
Bir süre sonra işlem yaptığım firmadaki işlem TAMAMLANDI olarak göründü ancak transfer yaptığım firmadaki hesabıma herhangi bir işlem gelmedi.

İşlem Detaylarına baktığımda XRP cüzdan adresi doğru ancak Hedef Kodu (Destination Tag) YANLIŞ !! olarak gördüm..Böyle bir şey nasıl olabilir? defalarca kontrol edip öyle işlem yaptım!! sizce ne yapmalıyım?

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
September 23, 2018, 06:09:28 AM

Geçmiş olsun kardeşim nasıl kötü bir durum anlatamam ben yaşamadım fakat piyasadan büyük oranda çıkmak istediğimde ethlerimi yanlış siteden sattığımı sanmıştım 10 dakika boyunca kitlenmiştim soğuk ter döktüm resmen Smiley
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 23, 2018, 07:18:20 AM

Binanceye mail at biraz pay isterler ama sorunu çözerler hocam.bu arada transfer ederken en az 5 defa kontrol etmeni öneririm.her iki tarafda .
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: