Bitcoin Forum
May 07, 2024, 02:55:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BITMAIN antmineri  (Read 112 times)
alija (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
December 19, 2017, 11:59:56 PM
 #1

Pozdrav, ima li iko iskustva s narudžbama antminera od bitmaina ? Koliko se čeka na isporuku i da li su pouzdani ?
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
December 20, 2017, 11:42:06 AM
 #2

Narucio 22 oktobra S9, stigao je 14 Decembra, i ako je batch bio 21-30 december, poslali su ga skoro 2 nedelje ranije(poslat je oko 7 decembra) i zaglavio na carini oko 4 dana, i pored svega toga morao sam jos da platim carinu+PDV(VAT) 500$, sve ukupno na kraju me je iznelo oko 2500$(Srbija)
alija (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
December 20, 2017, 01:08:33 PM
 #3

Ajde super, malo sam se zabrinuo jer meni je rok isporuke danas, međutim ne javljaju još da su ga poslali. Vjerojanto ovisi malo i o sreći kad će ga točno poslat.

Jesi zadovoljan sa performansama ? Jel rudari na 14 TH/s ? I koliko je glasan, tj. da li je prebučan za stan ?
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
December 20, 2017, 01:14:58 PM
 #4

PREBUCAAAAAAAAAAAAAAAN, dryim ga u denvnoj sobi, i hoce moyak da mi izbije, radi na konstanih 13.5 TH/s, ali pool na kom rudarim reportuje da radi cak i na 17TH/s http://prntscr.com/hq1nai ... To mora da je neka greska sigurno. Moj savet ti je izgooglaj malo na youtube-u i naci ces dobre i lake DIY kutije sa zvucnom izolacijom, i moci cesda izbegnes tu silnu buku, ja nisam imao problema sa Blank Hardware-om dok vecina ljudi od 21-30 Novembar jesu. Pretpostavljam da sam imao srece Cheesy ... jos jedan savet.... NADJI KABAL KOJI MOZE DA IZDRZI 1600 W.... Meni je drug dao, ja ga ukljucio, posle nedelju dana se ISTOPIO... na kraju sam ga napravio rucno posto nema nigde u gradu da kupim vec gotov... 1.5m duzine, 3 zice na 1.5mm debljine, i standardna uticnica/izlaz kao kompjuter za napajanje, i nema problema kabal se ne greje u opste
alija (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
December 20, 2017, 01:48:52 PM
 #5

hehe, hvala ti na savjetima i sretno s kopanjem    Cool
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!