Bitcoin Forum
October 01, 2024, 07:18:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: PARIBU 1 Haftadır BCC Göndermiyor (Yardım)  (Read 160 times)
mka1919 (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
December 20, 2017, 01:43:50 AM

Merhaba.

Paribu'da 0.8 küsür miktarında BCC coinim vardı. 1 hafta önce Binance'daki hesabıma gönderme talimatı verdim. İşlemin sıraya alındığını belirten ve gönderimi takip edebileceğim de bir bağlantı adresi verdiler. Bağlantı adresinde hiçbir veri bulunmamakta. Kendilerine mail attım. Bana toplu gönderim yaptıklarını söylediler. Aradan 1 gün daha geçti. Mail attım bu sefer cevap vermediler. 2 gün geçti tekrar mail attım yine cevap yok. Cevap verilmemesi nedir ya? Yaklaşık 10 bin TL civarında bir meblağdan bahsediyoruz. Ne yapabilirim siz ne yapardınız? Bimer'e de şikayet edeceğim bu arada.

https://i.hizliresim.com/lblPWQ.jpg
kayiboyu
Member
**

Activity: 588
Merit: 10

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
December 20, 2017, 02:03:09 AM

Merhaba.

Paribu'da 0.8 küsür miktarında BCC coinim vardı. 1 hafta önce Binance'daki hesabıma gönderme talimatı verdim. İşlemin sıraya alındığını belirten ve gönderimi takip edebileceğim de bir bağlantı adresi verdiler. Bağlantı adresinde hiçbir veri bulunmamakta. Kendilerine mail attım. Bana toplu gönderim yaptıklarını söylediler. Aradan 1 gün daha geçti. Mail attım bu sefer cevap vermediler. 2 gün geçti tekrar mail attım yine cevap yok. Cevap verilmemesi nedir ya? Yaklaşık 10 bin TL civarında bir meblağdan bahsediyoruz. Ne yapabilirim siz ne yapardınız? Bimer'e de şikayet edeceğim bu arada.

Şuan bitcoincash'in değeri inanılmaz arttı hakkınızı arayın kesinlikle.Maildegün içerisinde başlatılacak dendikten sonra paribu ile iletişime geçmeyi denemediniz mi Huh

mka1919 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 20, 2017, 02:33:52 AM

talimatı verdikten sonra 1 gün geçip aktarma işlemi gerçekleşmeyince mail attım. bana toplu olarak gönderiyoruz zaman alabilir şeklinde cevap verildi. sonraki günlerde de ara ara mail attım hiçbirine cevap vermediler bu sefer. 1 haftayı da geçti  hala hesabıma aktarılmadı.

gönderim yaptığım coin ve adres doğru. daha önce birçok kez borsalar arası transfer yaptım. bu tamamen paribu denen siteden kaynaklı sorun. bu bir nevi dolandırıcılıktır. ortada 10 bin tl var ve size cevap vermeyen bir site söz konusu. yasal mevzuat nedir ne yapabilirim şu an için bilmiyorum. bir avukat ile görüşeceğim. bimer'e de şikayet edeceğim.

sizin de konuya ilişkin tavsiyeniz varsa alabilirim. teşekkürler.
osmanismet
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

Hakuna Matata

View Profile
December 20, 2017, 01:32:53 PM

Tabi hemen dolandırıcı deyin amk!  Ne kadar kolay bu dolandırıcı yaftasını yapıştrmak! Görende BCC yeni dağıtıldı sanacak!
mka1919 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 21, 2017, 03:23:44 PM

paribu destek buradan cevap veriyor sanırım. o kullandığın kelimeyi aynen sana iade ediyorum. sende daha güzel duruyor.

müşteriyi mağdur etmeyeceksin. bir sıkıntı varsa da belirteceksin ki akıllarda şüphe kalmasın. mesaj atıyorsun cevap gelmiyor. hafta geçiyor cevap yok. dese ki şu tarihte vereceğiz veya şu tarihten önce şu sebepten dolayı veremiyoruz gibi.. toplu olarak dağıtıyoruz denildi. ne zaman?
diğer türk borsalar da bunu yapıyorsa onlar da sahtekar. gelip burada ağzı bozuk bir şekilde ahkam kesme.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: