Bitcoin Forum
April 26, 2024, 05:00:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Merak ediyorum aramizda ne kadar bayan arkadas var?  (Read 649 times)
ozm0823 (OP)
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
December 21, 2017, 03:13:17 AM

Zeki ve bilgisayar ile arası iyi olmayan hiçbir kadının burada olacağını düşünmüyorum kadınlar somutcudur ugrasmazlar.
Bence ugrasirlar ama tabi erkeklere gore oranlari daha az

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ozm0823 (OP)
Member
**

View Profile
December 21, 2017, 03:14:18 AM

Erkekler kadar olmasa da yeterince ilgiliyiz diyebilirim Cheesy

Degil mi? Ilgiliyiz ilgili! Kadinlar her yerde:)

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
December 21, 2017, 04:58:06 AM

En az %40 vardır. Bitcoine merak salmayan mı var kadın olunca niye geri çekilsin?

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
December 21, 2017, 06:21:25 AM

Simdi eminim varsa da bayanlar ben varim demez sozum meclisten disari bir suru mal arkadas var ortalikta. Merak ettim sadece ne kadar ilgili bayanlar crypto ya.Smiley

Hocam merak bir sebepten ötürü uyanir insanda ve değerli bir merak olursa insanlara şuur alternatifi gibi gelirse ilgi görür ve faydalanirlar.. Ama sizinkisi kusura bakmayin da vur beline kazmayı tarzinda olmuş.. Bu yüzden bu merakınızdan vazgeçin Smiley

Simdi siz benim erkek oldugum kanaatina nerden vardiniz anlayamadim:)

Ahaha bu çok iyiydi işte Cheesy
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
December 21, 2017, 07:10:08 AM

Bayanlar bu işe göre değil.
Memetemmi
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
December 21, 2017, 07:47:46 AM

genellikle nedense hep bayanlar merak ediliyor erkekleri neden sormuyorlar Smiley
Memetemmi
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
December 21, 2017, 08:02:01 AM

genellikle nedense hep bayanlar merak ediliyor erkekleri neden sormuyorlar Smiley
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
December 21, 2017, 08:06:29 AM

inşallah bayanlar da bu işe çok çok ilgi duyar ve erkeğe bağımlı olmaktan kurtulurlar (maddi anlamda). şahsen bir vurgun yapmam durumunda çevremdeki bayanlara sermaye yapabilecekleri bir miktar btc vermeyi isterim. özellikle evden yapılabilecek bir iş olması, çocuklu bayanlar için bir avantaj! onlar bizim anamız bacımız eşimiz sevgilimiz kızımız...seviyoruz sizleri...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
ozm0823 (OP)
Member
**

View Profile
December 21, 2017, 10:13:25 PM

Simdi eminim varsa da bayanlar ben varim demez sozum meclisten disari bir suru mal arkadas var ortalikta. Merak ettim sadece ne kadar ilgili bayanlar crypto ya.Smiley

Hocam merak bir sebepten ötürü uyanir insanda ve değerli bir merak olursa insanlara şuur alternatifi gibi gelirse ilgi görür ve faydalanirlar.. Ama sizinkisi kusura bakmayin da vur beline kazmayı tarzinda olmuş.. Bu yüzden bu merakınızdan vazgeçin Smiley

Simdi siz benim erkek oldugum kanaatina nerden vardiniz anlayamadim:)

Ahaha bu çok iyiydi işte Cheesy

degil miiiii? Smiley

ozm0823 (OP)
Member
**

View Profile
December 21, 2017, 10:15:45 PM

Neden gercekten merak ediyorum? Neye dayanarak yani bayanlara gore degil dediniz???

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
December 21, 2017, 10:34:31 PM

Normal kız arkadaşım ilgileniyor üyeliği mevcut fakat pek yazmıyor sadece global okuma yapıyor
seje
Sr. Member

View Profile
December 22, 2017, 05:37:21 AM

Hocam kusura bakmayın ama bence tam da bayanlara göre bir iş.. Evinde oturup riglerle ilgilenmesi, borsayı takip ederek al sat yapması, oturdugu yerden mis gibi para kazanması tam da bayanlara göre.. Şahsen bir şirkette erkeklerin içinde çaycilik yöneticilik o bu şu neyse artik yapmasindan kat kat daha iyi…  Görüyoruz otobuslerde sabahin korunde birsuru bayan ne mağdurluklarla ise gidiyor sahsen ben çok üzülüyorum.. Madencilik tam bayan işi bu ve v.s sebeplerden bayanların madencilik yapması çok daha iyi olur..
ozm0823 (OP)
Member
**

View Profile
December 23, 2017, 05:20:32 AM

Her yer erkek dolu her yer

ozm0823 (OP)
Member
**

View Profile
December 23, 2017, 05:22:47 AM

Hocam kusura bakmayın ama bence tam da bayanlara göre bir iş.. Evinde oturup riglerle ilgilenmesi, borsayı takip ederek al sat yapması, oturdugu yerden mis gibi para kazanması tam da bayanlara göre.. Şahsen bir şirkette erkeklerin içinde çaycilik yöneticilik o bu şu neyse artik yapmasindan kat kat daha iyi…  Görüyoruz otobuslerde sabahin korunde birsuru bayan ne mağdurluklarla ise gidiyor sahsen ben çok üzülüyorum.. Madencilik tam bayan işi bu ve v.s sebeplerden bayanların madencilik yapması çok daha iyi olur..

aynen valla size katiliyorum. Mis gibi evdesin ise geldin gittin derdin yok cocuk ne oldu derdin yok:) Evden hallet

seje
Sr. Member

View Profile
December 23, 2017, 06:19:46 AM

Hocam kusura bakmayın ama bence tam da bayanlara göre bir iş.. Evinde oturup riglerle ilgilenmesi, borsayı takip ederek al sat yapması, oturdugu yerden mis gibi para kazanması tam da bayanlara göre.. Şahsen bir şirkette erkeklerin içinde çaycilik yöneticilik o bu şu neyse artik yapmasindan kat kat daha iyi…  Görüyoruz otobuslerde sabahin korunde birsuru bayan ne mağdurluklarla ise gidiyor sahsen ben çok üzülüyorum.. Madencilik tam bayan işi bu ve v.s sebeplerden bayanların madencilik yapması çok daha iyi olur..

aynen valla size katiliyorum. Mis gibi evdesin ise geldin gittin derdin yok cocuk ne oldu derdin yok:) Evden hallet

O zaman size kolay gelsin Smiley bol kazançlar..

Bu arada eğer imza kampanyasına katılırsaniz ek bir gelir elde edersiniz yapmanız gereken sadece bu forumda hafta da 15 20 yorum yapmaniz olacak ilgilenirim derseniz benim katildiğim kampanya bitince katilacağim kampanyaya sizide dahil ederiz..
ozm0823 (OP)
Member
**

View Profile
December 24, 2017, 04:02:08 AM

Hocam kusura bakmayın ama bence tam da bayanlara göre bir iş.. Evinde oturup riglerle ilgilenmesi, borsayı takip ederek al sat yapması, oturdugu yerden mis gibi para kazanması tam da bayanlara göre.. Şahsen bir şirkette erkeklerin içinde çaycilik yöneticilik o bu şu neyse artik yapmasindan kat kat daha iyi…  Görüyoruz otobuslerde sabahin korunde birsuru bayan ne mağdurluklarla ise gidiyor sahsen ben çok üzülüyorum.. Madencilik tam bayan işi bu ve v.s sebeplerden bayanların madencilik yapması çok daha iyi olur..

Bu arada eğer imza kampanyasına katılırsaniz ek bir gelir elde edersiniz yapmanız gereken sadece bu forumda hafta da 15 20 yorum yapmaniz olacak ilgilenirim derseniz benim katildiğim kampanya bitince katilacağim kampanyaya sizide dahil ederiz..

evet imza ve blog baya kolay ve iyi:)

seje
Sr. Member

View Profile
December 24, 2017, 09:16:07 AM

evet imza ve blog baya kolay ve iyi:)

Anliyorum zaten bilgim dahilinde diyorsunuz Smiley
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
December 24, 2017, 09:32:45 AM

%80 erkek %20 bayan olduğunu düşünüyorum. Ama neden merak edildiğini anlamış değilim kadınlar riski pek göze alamaz ondan dolayı az oldugunu düşünüyorum ama erkeklerin çogu riski göze alır onun için erkek daha fazla
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
December 25, 2017, 11:53:16 AM

%70dir bence erkeklerin oranı, belli etmeseler de baya arkadaşım var örneğin bu işlere giren. Kendini belli edince rahatsız ediliyorlar malum ülkenin hali.

rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
December 25, 2017, 11:59:13 AM

ilgilenen arkadaslar var hemde iyi bilgililer.:DDD
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: