Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:59:13 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Waves nerden alabilirim ve nerde saklayabilirim?  (Read 383 times)
salihertrk (OP)
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
December 20, 2017, 06:42:25 AM

Dün post açmıştım 200 dolar ile Ethereum alıp sürekli alt sat yapmak mantıklı mı diye çoğu kişi öyle yapacağına Waves al unut dediler banada öyle mantıklı geldi bu Waves nerden alabilirim ve nasıl güvenli bir biçimde saklayabilirim yardımcı olur musunuz
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
December 20, 2017, 06:51:48 AM

Yeni açılmıl olan Türk borsası Digilira üzerinden satın alabilirsin. Fee ücretleride düşük yeni açıldığı için.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
December 20, 2017, 06:54:13 AM

Dün post açmıştım 200 dolar ile Ethereum alıp sürekli alt sat yapmak mantıklı mı diye çoğu kişi öyle yapacağına Waves al unut dediler banada öyle mantıklı geldi bu Waves nerden alabilirim ve nasıl güvenli bir biçimde saklayabilirim yardımcı olur musunuz
Wavesin olduğu herhangi bir borsadan alabilirsiniz.Digilira diye bir site var oradan daha kolay alabilirsiniz.Waves DEX üzerinden alırsanız daha faydalı olur Waves için.Wavesin kendi cüzdanı içinde saklayabilirsiniz.Chrome eklentisi var onu indirebilirsin.
frtmr
Full Member

Activity: 616

View Profile WWW
December 20, 2017, 07:35:33 AM

Hocam piyasada çok yeni olduğunuz için yatırımlarınızı kendin yönlendirin diyemiyorum ama araştırmanızı kendiniz yapın. En azından Coinmarketcap bu iki coinin son bir yıllık ve aylık hareketine bakın. Türk borsalarında işlem yapacaksanız koinekse göz atın fakat waves yok, waves almak için yukarıda da yazıldığı gibi digilira çözüm olabilir.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 20, 2017, 07:43:52 AM

waves ı nereden alırsan al ama mutlaka chrome eklentısı olan waves cuzdanında sakla hem kıralar gelır elde edersın hemde waves assetlerı gelıyor onları satarak ılerıde bırseyler kazanabılırsın
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
December 20, 2017, 07:47:42 AM

Herkesinde dediği gibi Digilira ya mutlaka bak hem bir Türk kuruluş hemde waves in gelişimi için waves tabanlı işlemleri bu platform üzerinden yapmak daha mantıklı. Böylelikle yatırım yaptığınız bir koini aktif olarak da desteklemiş olursunuz.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
December 20, 2017, 08:01:38 AM

Türk borsasından alabilirsin ya da waves'in olduğu borsalara bak oralardan alabilirsin. Waves dex'den cüzdan açıp orada saklayabilirsin.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
netkafes
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile WWW
December 20, 2017, 08:02:38 AM

waves ı nereden alırsan al ama mutlaka chrome eklentısı olan waves cuzdanında sakla hem kıralar gelır elde edersın hemde waves assetlerı gelıyor onları satarak ılerıde bırseyler kazanabılırsın

Hocam bir şey soracağım. Kiralar gelir elde edersin demişsinizde şimdi ben de bu cüzdana bir miktar para atacağım. Kiraladığımız zaman net karımızı nereden görebiliyoruz. Bir de kiraladığımızda istediğimiz zaman çekebiliyor muyuz? aylık veya yıllık anlaşma mı oluyor bir detay verebilir misiniz?
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
December 20, 2017, 08:09:51 AM

Yurtdışında Bittrex üzerinden alım yapabilirsin. Sana tavsiyem onları orada saklamak yerine kendi online walletları var. Aldıktan sonra oraya çekmen daha sağlıklı olabilir. Bu borsaların hiçbirine güven olmaz.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 20, 2017, 08:15:07 AM

https://www.binance.com/trade.html?symbol=WAVES_BTC dan rahatlıkla alınabilir , ister borsada ister wallet inde saklayabilirsin.
kendi wallet linki burda;
https://waveswallet.io/
KaraSena
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 20, 2017, 08:21:45 AM

Kendi cüzdanı gayet iyi . İlk başta ki seed leri sakın kaybetme Smiley En azından uzun vadede düşünüyorsan Leasing özelliğiyle 3 -5 damlaya damlaya token de gelecektir sana .
frtmr
Full Member

View Profile WWW
December 20, 2017, 08:33:25 AM

Hocam bir şey soracağım. Kiralar gelir elde edersin demişsinizde şimdi ben de bu cüzdana bir miktar para atacağım. Kiraladığımız zaman net karımızı nereden görebiliyoruz. Bir de kiraladığımızda istediğimiz zaman çekebiliyor muyuz? aylık veya yıllık anlaşma mı oluyor bir detay verebilir misiniz?

Vereceğim linkten kiraya verme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz, çok düşük miktarda waves geliyor birazda waves go, mrt gibi tokenlar geliyor.
Kiralama haftalık olması lazım siz iptal etmedikçe kendisi otomatik yenileniyor. 

http://wavesturkiye.com/2017/05/waveslerimizi-lite-client-uzerinden-kiraya-vermek/
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
December 20, 2017, 09:52:45 AM

Waves alimi en kolay coinlarda galiba Türk piyasasi icin? Digilira üzerinden direk alip, waves cüzdaninda WTRY <> WAVES islemleri gerceklestirebilirsin kolaylikla. Ben denemedim ama cogu arkadas bu sekilde yapiyor sanki.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
March 09, 2018, 08:33:06 PM

Waves mi uzak dur bence umudu ona bağladık ama bir türlü kendini gösteremedi zaman kaybınoarak değerlendiriyorum artık. Bu anlamda güzel önerileri olan arkadaşlar var forumda bunlardan ripple ve neo yu değerlendirmeyi düşünüyorum.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 09, 2018, 08:38:20 PM

Waves almışsanız bol sabırlar dilerim size.Uzun vadede dolar olarak akzanabilirsiniz ama bitcoin olarak kazanmanız zor gözüküyor.Yeni yepyeni taze ıcolar var iken yolu yarılamış karını alan almış waves de sadece oyalanırsınız zamanınız gider.Dipten girenler için sıkıntı yok ama şu aşamada fazla bir şey beklemeyin bence.
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
March 09, 2018, 08:46:28 PM

al unut icin en mantikli secimin waves oldugunu kim soylediyse sizi iyi keklemis. alanlar malesef unutamiyorlar. cunku waves kimseyi zengin etmedi henuz. edecek gibi de gorunmuyor. yine de alip unutacam diyorsani binance veya bittrexten alabilirsiniz. waves dex ten de alabilirsin. en rahati o zaten. bildigin cuzdan iste. aldigin yerde gonul rahatligiyla unutabilirsin
afgan355
Member
**

Activity: 201
Merit: 10

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 09, 2018, 08:46:59 PM

hocam waves almayın derim waves alacağınıza iddia oynayın ilerde üzecektir sizi bu coin ama yine de siz bilirsiniz güveniyorsanız fikrinizin arkasında durun bu benim fikrimdi sadece

skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 09, 2018, 09:04:19 PM

Waves mi uzak dur bence umudu ona bağladık ama bir türlü kendini gösteremedi zaman kaybınoarak değerlendiriyorum artık. Bu anlamda güzel önerileri olan arkadaşlar var forumda bunlardan ripple ve neo yu değerlendirmeyi düşünüyorum.

Burada konuyu açan arkaşımız nerden alabilirim ve nerde saklayabilirim demiş sizin verdiğiniz yanıta bak zaten alma safasına gelmiş birisi yeterince okumuştur. Onu da geçtim ripple ı değerlendirebilirsiniz demişsiniz hacim olarak yüksek olabilir ama kalite ve kapasite olarak wavesin yanına yaklaşamaz
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
March 09, 2018, 09:09:23 PM

Yeni açılmıl olan Türk borsası Digilira üzerinden satın alabilirsin. Fee ücretleride düşük yeni açıldığı için.

dıgılıra borsa degıl waves platformda tl geçişi sağlayan bır gatewaydir. yanlış bılgılendırmeyelım sonra dıgılıra sıtesınden neden alınmıyor coın dıye support u meşgul edıyor ınsanlar.

dıgılıraya hesap tanıtılıp dıgılıra banka hesabına tl yatırıldıgında waves cuzdanınıza platformda olusturulan wtry gonderılıyor ve o wtry ıle waves alıp satabılıyorsunuz. waves platformdan çıkışta giriş işleminin tersi. dıgılıra hesabına wtry gonderıyorsunuz onlar sızın banka hesabınıza tl gonderıyor. basıt.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 09, 2018, 09:41:14 PM

Bir borsadan alıp wavesin kendi cüzdanında tutabilirsiniz. Ama herkes wavesin yükselmesini bekliyor.Birgun uçacak ama ne zaman kestirmek zor.

yobit.net is banned from signatures
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: