Bitcoin Forum
June 21, 2024, 07:31:21 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Paribu'dan Binance borsasına bitcoin aktarma problemi  (Read 206 times)
Kocadinc_89 (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
December 20, 2017, 08:47:08 AM

Arkadaşlar merhabalar,

Dün sabah 8.30 da Paribu hesabımdan binance hesabıma bitcoin aktardım. Aradan tam 27 saat geçmesine rağmen hala daha işlem gerçekleşmedi. bu süre zarfında bitcoinde zarar ettiğinden dolayı 27 dolarlık bir zararım oldu. Daha önce böyle bir problemle karşılaşan oldu mu ? nerede görsem 15 dk 1 saat arasında transfer işlemlerinin sağlandığı söyleniyor fakat benim işlemim 27 saattir henüz tek bir onay bile alabilmiş değil. Sinirden yenecek tırnak kalmadı ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz ?
Gelecek cevaplar için herkese şimdiden teşekkürler.

Bol kazançlar...
osmanismet
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

Hakuna Matata

View Profile
December 20, 2017, 01:23:24 PM

Paribu sana mesaj attımı transferiniz yapılıyor diye?
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
December 20, 2017, 10:43:14 PM

Arkadaşlar merhabalar,

Dün sabah 8.30 da Paribu hesabımdan binance hesabıma bitcoin aktardım. Aradan tam 27 saat geçmesine rağmen hala daha işlem gerçekleşmedi. bu süre zarfında bitcoinde zarar ettiğinden dolayı 27 dolarlık bir zararım oldu. Daha önce böyle bir problemle karşılaşan oldu mu ? nerede görsem 15 dk 1 saat arasında transfer işlemlerinin sağlandığı söyleniyor fakat benim işlemim 27 saattir henüz tek bir onay bile alabilmiş değil. Sinirden yenecek tırnak kalmadı ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz ?

Bol kazançlar...

Transaction id nizi verirseniz bir bakabılırız? Telefonunuza gelen Onay mesajını cevapladınız dımı?  Paribu da gönderme işlemi onaylandımı hala bekliyor mu gozukuyor?
CoinStalker
Member
**

Activity: 133
Merit: 10

View Profile
December 21, 2017, 02:22:15 PM

Arkadaşlar merhabalar,

Bol kazançlar...

Transaction id nizi verirseniz bir bakabılırız? Telefonunuza gelen Onay mesajını cevapladınız dımı?  Paribu da gönderme işlemi onaylandımı hala bekliyor mu gozukuyor?

Benim paribu'dan diğer borsalara aktarım sürem 1 saati geçmedi. Paribu 0.0005 BTC işlem ücreti kesiyor. Buna bakılırsa ilk bloklarda işlemin gerçekleşmesi zor. Ama yine 1 günü geçmemesi lazım

Basche
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 02, 2018, 04:26:21 AM

Benzer sorunun bir kaç level üstü bende de var. Yaklaşık 2 haftadır transfer bekliyorum ve hala herhangi bir hareketlilik yok.

Bilgisi olan var ise yardımcı olursa çok memnun olurum.

motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
January 02, 2018, 07:07:48 AM

Benzer sorunun bir kaç level üstü bende de var. Yaklaşık 2 haftadır transfer bekliyorum ve hala herhangi bir hareketlilik yok.

Bilgisi olan var ise yardımcı olursa çok memnun olurum.

Paribudan gelen sms e cevap vermiş miydin? Btc çekme işlemlerinde kaç onay almış vs. gözüküyor mu? Bunları kontrol edip buraya yazarsan daha iyi yardımcı olacaktır arkadaşlar sana.

Çekme işlemlerinde sms geliyor ve kullanıcılar bu smsi görmüyor veya ciddiye almıyor 1-2 gün paribudan hesabıma btc geçmedi vs. Diye dövünüp duruyor boşuna.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
Zivorski
Jr. Member
*

Activity: 92
Merit: 4

"The only way out is to invest in Bitcoin."

View Profile
January 03, 2018, 10:40:44 AM

bende sabah 8.41 de çekim verdim binance ye ama hale geçmedi. bakalım ne kadar sürecek bu bekleyiş
Bugün üye olur olmaz Paribuya bok atmanda bambaşka bir boyut. İnandırıcı olması için keşke önce başka konulara cevap yazsaydın "Brand New Birader"
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 03, 2018, 11:36:00 AM

Yeni borsalarin Paribu'yu gömmeleri efsane, genelde bu tarz sorunlari hep yeni üyeler yaşıyor nedense neyse Paribu kullanmaya devam şimdilik Türkiye üstü hizmet kalitesiyle memnun kaldığım tek kriptopara borsası zaten onaylanmayan işlemlerin Paribu ile herhangi bir ilgisi bulunmuyor.
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
January 03, 2018, 03:06:48 PM

Paribudan Binance ye defalarca btc transferi yaptım hiçbirinde bir sorun çıkmadı.Paribu bu işi gerçekten iyi yapıyor.Diğer TR borsaları berbatın ötesinde..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
aAragnoN
Member
**

Activity: 98
Merit: 11

BELUGA PAY. Complete Mobile Point of Sale System

View Profile
January 03, 2018, 05:52:03 PM

Şimdiye kadar paribuda herhangi bir transfer sıkıntısı yaşamadım. Yarım saati geçmedi transferlerim

Pages: [1]
  Print  

Jump to: