Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:01:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Waves Hakkında Düşünceleriniz?  (Read 1070 times)
ebuzer71
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
January 08, 2018, 04:26:53 PM

Binance ye waves gönderdim 6 saati geçti herhangi birsey yapmam gerekiyor mu
Ne kadar sürer yeniyim yardım Sad
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714816892
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714816892
Reply with quote  #2

1714816892
Report to moderator
1714816892
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714816892
Reply with quote  #2

1714816892
Report to moderator
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
January 08, 2018, 04:29:33 PM

Satın çıkın arkadaşlar diğer coin'ler 50x 100x yapmış waves halen yerinde sayıyor. Stratis açık ara farkı attı. Ekipte tatile gitti dönmedi haftalardır. Ek olarak madenciler az daha fork yapıyorlardı alt yapı bir günlüğüne çöktü. Zaten fiyatın düşüşü bundan kaynaklı. Ekip bir açıklama yapmadı bakım var diyerek bir tweet ile geçiştirdiler. Güvenim azaldı projeye. İsterseniz çıkın yok kalırım ben derseniz 1 yıl bekleyin, eğer gecikmeler yaşanmazsa kazandırır ama waves buradan 10x yapana kadar yeni projeler kim bilir kaç x kazandırır.  
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
January 08, 2018, 04:30:52 PM

duyduğuma göre waveste roll back yapılmış geçen günlerde. baya kişinin tokenleri kaybolmuş. bu nasıl merkeziyetsizlik. bu saatten sonra wavesten bi bok olmaz.
kaldirimtasi
Member
**

Activity: 220
Merit: 10

View Profile
January 08, 2018, 06:17:49 PM

Türkiye için bir numaralı cion ancak insanlar degerini daha anlayamadı

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 08, 2018, 06:48:33 PM

duyduğuma göre waveste roll back yapılmış geçen günlerde. baya kişinin tokenleri kaybolmuş. bu nasıl merkeziyetsizlik. bu saatten sonra wavesten bi bok olmaz.
Wavesı hodl yapayım mıktar artırayım derken kacan bısuru coın oldu, bekle bababm bekle valla 1 yıldır tutanlar ıyı sabredıyor gercekten, enjın ornegın onu da hodl yapıyorum ve adamlar sorunsuz takır takır gıdıyor ya, waveste bı uyusukluk var anlamıyorum bı ton kaynagınız var lan, ıslerı duzgun sız yapamıcaksanız dıger projeler napsın.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
January 08, 2018, 06:51:50 PM

beyler ben bu coine biraz takıntılıyım ancak genelde olumsuz yorum yapıyorum bilenler bilir fakat olumsuz da olsa yorum yapa yapa az-çok çözdüm hareketlerini, bugün dedim ki "wavessde güzel alım fırsatı var kaçırma" ve all in girdim kendilerine, gayet de güzel kâr bıraktı, aslında daha da artardı da şu btc-coinmarketcap olayından millet tırstı bişeyler oldu. bence gideri var hala, sevdim seni waveeeeesss babyyy

tek mesele yüksekten yakalanmamak ilerde daha da iş göreceğine inancım arttı şahsen...ytd

şu üstteki resimde de sanki bi cup-handle var gibi ama teknikçiler daha iyi bilir

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Prisis
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
January 08, 2018, 07:19:31 PM

Waves aslında rakiplerine oranla çok geride kaldı ve "UYUŞUK" tabiriniz tam olarak oturmuş bende bugün Waves'e biraz yüksek girdim ve ufak bir zarar yaptım ama şuan güveniyorum toparlayacağına en azından zararımı kapatana kadar çıkmayacağım.

Waves aslında pimi çekilmiş bomba gibi geliyor bana heran patlayabilir ama o sırada elimizde Waves olmaz şans meselesi biraz da Cheesy

yuncum
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
January 08, 2018, 08:10:44 PM

waves bence gereginden fazla değer gördü bizim ülkemizde ve bu topluluğa layık olabildi mi o belli değil çünkü çoğu kişi halen ekside btc fiyatı olarak
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
January 08, 2018, 08:12:11 PM

Yeni Dex'ten sonra fiyatın bu seviyede kalması gerçekten Waves gibi topluluğu büyük bir kriptoparanın ayıbı.. Waves iyi olabilir ama bu kadar abartilmasinin tek sebebi Digilira. Waves'i seven tayfa ayni zamanda Digilira'yi da övüyor yani bir tür reklam çalişmasi gibi.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
January 08, 2018, 08:14:40 PM

Sabrede sabrede sabır kalmadı ınsanlarda ama bakalım su dex nezaman tam olarak ıslevsel hale gelıcek, bır ıkı aya duzgun calısan bısey ortaya koymaları lazım artık, hala testler devam edıyor heralde.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
January 08, 2018, 08:29:59 PM

Yeni Dex'ten sonra fiyatın bu seviyede kalması gerçekten Waves gibi topluluğu büyük bir kriptoparanın ayıbı.. Waves iyi olabilir ama bu kadar abartilmasinin tek sebebi Digilira. Waves'i seven tayfa ayni zamanda Digilira'yi da övüyor yani bir tür reklam çalişmasi gibi.

yaw he he zaten bizim para birimimiz oylesine değerli ki waves yansıması olan WTRY (digilira) tüm dünyada rağbet görüyor.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
January 08, 2018, 08:35:09 PM

Wavesten çoktan çıktım..

smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
January 08, 2018, 09:43:03 PM

yaw he he zaten bizim para birimimiz oylesine değerli ki waves yansıması olan WTRY (digilira) tüm dünyada rağbet görüyor.

wavesin digilirası var diğer hangi projenin türkiye sınırları içinde karşılığı var?
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 08, 2018, 09:46:36 PM

ilk icosuna girdiğim projedir, 3x yapınca çıktım. Düşünce olarak güzel ama nedense bir şeyler eksik gibi.

SuperNET Komodo sonradan geldiler ama wavesten oldukça ilerideler bence..

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
January 08, 2018, 09:47:34 PM

Hiç merak etmeyin herkes sıkılıp wavesten çıktığında balinalar alttan toplayıp mutlaka patlama yapacaktır. Uzun vade projesi sağlam koinler her zaman kazandırır. Uzun vade derken bugün al haftaya sat değil, 1 yıl üzeri tutacaksın. Yatırım tavsiyesi olarak bütün yatırımınızı tek bir coin de tutmayın.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
January 08, 2018, 10:48:22 PM

Piyasa bu sekilde devam ederse o da biraz daha artacaktir ama bence cok daha iyi projeler var. Obsidian bir platform projesi ve bence daha da cok artacak. Ayrica wallet ini indirdigin zaman mining yapma imkani da sagliyor. Cuzdanini acik tutup stake yapabiliyorsun. HitBTC den alip sitesinden wallet ini indirebilirsin.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
January 09, 2018, 01:11:29 AM

Waves'in değeri çok artacak gibi görünüyor. Şimdiki değeri bile çok iyi değeri 2 3 lar artabilir.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 09, 2018, 04:24:17 AM

Yılbaşından önceki tahminim 17$ civarlarındaydı fakat tahminim pek tutmadı. Şu an 13,68$ civarlarında seyrediyor. Aslında biraz daha düşerse alım yapılabilir. YTD.

koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
January 09, 2018, 06:38:53 AM

valla bütün koinler katladı gitti bir tek waves katlamadı. bir yol olacağı yok bu koinden işe yaramaz buluyorum bu koini.
umutdmrx
Member
**

Activity: 104

View Profile
January 09, 2018, 06:50:11 AM

Su son ki kafalarina gore geriye alma olayi hic hos olmadi, hani merkeziyetsiz borsa parolasi ile ortaya cikmislardi. O zaman dev.lerin ileride yaptiklari hatali tradelerde yine ayni islemi yapmayacaklarinin bir garantisi var mi? Onceden bir aciklama yapilmasi gerekirdi diye dusunuyorum.  Wavesi mayis ayindan beri tutuyorum ama bu acikcasi guvenimi sarsti. Ben sonucta pump-dump coini aramiyorum, projeye yatirim yapiyorum. Tutmaya devam edecegim ama ileride biraz fiyatlandiktan sonra pozisyonumu kesinlikle azaltacagim.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: