Bitcoin Forum
May 12, 2024, 04:54:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  
Author Topic: Waves Hakkında Düşünceleriniz?  (Read 1070 times)
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 10, 2018, 07:15:32 AM

6 ay önce

XRP 0.02 dolar
XLM 0.002 dolar
XEM 0.01 dolar
ARD 0.01 dolar
XVG 6 ay kadar önce 100 dolara 1 milyon almıştım
bunlar gibi daha pekçok coin var

birkaç ay önce Verge alın en az 20-30 kat artıcak dedğimde bu tayfa sakın almayın verge çöp waves alın diyordu

6 ay önce 5-10 bin TL yukarıda yazdıklarıma yatıranların şimdi trilyonları var zaten dikkat ederseniz 6 ay kadar önce foruma girenlerin çoğu ortalıktan kayboldu yazlıklarda mangal yapıyorlar şimdi

aylardır waves waves diye bağırıp millete waves aldıran, ikinci ethereum olacak diyen  5-10 kişilik bi tayfa vardı forumda şimdi bol bol hayır dua alıyorlardır herhalde

şimdi bu yazdığımın altına wavesçilerden birileri çıkıp işlevlik sabır gibi saçma sapan şeyler yazıcaktır bunlara dikkat edin niyetlerinin millete para kazandırmak olduğunu düşünmüyorum

Diğer coinler hakkında yazılanlara katılıyorum
Verge reddcoin falan forumda çok konuşuldu hatta gözden kaçan myriad alıp tutanları servet sahibi yaptı.
Waves konusundaki baskın kadro hala aynı şekilde uzun süreli yatırım falan diyecekler, kaçan fırsatların hesabı yok.

Eğer bahsettiğin coinlere yatırım yapıp , bahsetttiğin değerlerden satıp kazandıysan seni tebrik ediyorum. Hiç bir coine all in girilmez, güvendiğin koin ki bu illa bilmem kaç kat yapcak dediğin koin değil, aynı zaman da sağlam olan projedir. Yatırım yapmak ta bir sıkıntı yok. Benim elimde de az bir şey waves var ve oldukça uzun bir süre tutmak için aldım. Bahsettiğin koinlere de girip çıktım. Ama Waves te ki bakiyem baan daha güvenli geliyor.
1715489643
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715489643
Reply with quote  #2

1715489643
Report to moderator
1715489643
Hero Member
*

Ignore
1715489643
Reply with quote  #2

1715489643
Report to moderator
1715489643
Hero Member
*

Ignore
1715489643
Reply with quote  #2

1715489643
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715489643
Hero Member
*

Ignore
1715489643
Reply with quote  #2

1715489643
Report to moderator
1715489643
Hero Member
*

Ignore
1715489643
Reply with quote  #2

1715489643
Report to moderator
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
January 10, 2018, 07:53:18 AM

waves çok insana para kaybettirdi. kazanabilecekleri okadar para varken wavese inandıkları için orada tuttular.

ben bu işi duygusal yapma taraftarı değilim.
hergün yeni bir fırsat gelip biz ayağımızla tepiyoruz.
mokoko
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
January 10, 2018, 07:57:51 AM

6 ay önce

XRP 0.02 dolar
XLM 0.002 dolar
XEM 0.01 dolar
ARD 0.01 dolar

birkaç ay önce Verge alın en az 20-30 kat artıcak dedğimde bu tayfa sakın almayın verge çöp waves alın diyordu

6 ay önce 5-10 bin TL yukarıda yazdıklarıma yatıranların şimdi trilyonları var zaten dikkat ederseniz 6 ay kadar önce foruma girenlerin çoğu ortalıktan kayboldu yazlıklarda mangal yapıyorlar şimdi

aylardır waves waves diye bağırıp millete waves aldıran, ikinci ethereum olacak diyen  5-10 kişilik bi tayfa vardı forumda şimdi bol bol hayır dua alıyorlardır herhalde

şimdi bu yazdığımın altına wavesçilerden birileri çıkıp işlevlik sabır gibi saçma sapan şeyler yazıcaktır bunlara dikkat edin niyetlerinin millete para kazandırmak olduğunu düşünmüyorum

Verge reddcoin falan forumda çok konuşuldu hatta gözden kaçan myriad alıp tutanları servet sahibi yaptı.
Waves konusundaki baskın kadro hala aynı şekilde uzun süreli yatırım falan diyecekler, kaçan fırsatların hesabı yok.

Eğer bahsettiğin coinlere yatırım yapıp , bahsetttiğin değerlerden satıp kazandıysan seni tebrik ediyorum. Hiç bir coine all in girilmez, güvendiğin koin ki bu illa bilmem kaç kat yapcak dediğin koin değil, aynı zaman da sağlam olan projedir. Yatırım yapmak ta bir sıkıntı yok. Benim elimde de az bir şey waves var ve oldukça uzun bir süre tutmak için aldım. Bahsettiğin koinlere de girip çıktım. Ama Waves te ki bakiyem baan daha güvenli geliyor.

evet dostum bayağ yatırım yapmıştım keşke daha fazla yatırım yapsaymışım özellikle vergeye çok yükseliceğeni bildiğim halde 1 milyon küsürde kaldım

birkaç ay önce vergenin ne olduğu neden yükseliceğini burda https://bitcointalk.org/index.php?topic=2292906.msg23353157#msg23353157 yazmıştım yada verge konusunda biriyle tartışmıştım diyelim umarım ozamanlar yazdıklarımı dikkate alıp Verge alanlar olmuştur
kimsesiz
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
January 10, 2018, 08:08:11 AM

Kısa vadede bu bantlarda devam eder. 14 bilemedin 15 doları görür. Fakat uzun vadede eğer gerekli geliştirme işlemleri olumlu şekilde yapılırsa önünü kimse alamaz. En fazla bir yıl içerisinde 300 dolarıda görebilir. Ama dediğim gibi gerekli düzenlemeler yapılmalı.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
January 10, 2018, 08:28:33 AM

ulan gercekten inanılmaz birşey bu ya.
markette 5X yapmayan koin kalmadı yinede kimse gidipte waves almıyor arkadaş bu nasıl iş.
gercekten inanılmaz.
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
January 10, 2018, 08:34:08 AM

Wavesin fiyatı kendisiyle kıyas bile edilemeyecek bir çok coinin altında ve halen satın almak için çok uygun. En küçük olumlu gelişme ile dahi bir anda yükselebilir.
lemonyak
Full Member

Activity: 203
Merit: 101

View Profile
January 10, 2018, 08:34:53 AM

Wavesi herkes çözmüş. Yükseleceği zaman ben yükseliyorum diyor zaten o dönem balinalar giriyor tepeyi görüp satıyorlar. Hodl devam  Smiley
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
January 10, 2018, 12:58:43 PM

Evet Waves beklediğimiz oranda kazanç sağlamadı geçen yıl üzdü ama bence waves türü bazı coinlerde  kısa vadede kar beklememek gerekli, herkes günlük kar peşinde bunun içinde oynanacak çok coin var zaten, waves hakkında benim şahsi düşüncelerim halen olumlu yönde ve uzun vade için hodl.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 10, 2018, 02:34:26 PM

6 ay önce

XRP 0.02 dolar
XLM 0.002 dolar
XEM 0.01 dolar
ARD 0.01 dolar

aylardır waves waves diye bağırıp millete waves aldıran, ikinci ethereum olacak diyen  5-10 kişilik bi tayfa vardı forumda şimdi bol bol hayır dua alıyorlardır herhalde

240k sat tan yani 6 dolardan alan bugun kendini karda sayıyorsa diyecek bir şey yok.
O dönem de KMD den bahsettik, halen de ediyorum.
Waves in ilk bir yılında bile o kadar belirsiz şey vardı ki...
Sasha aldı paraları kaçtı mı?
Proje çöp mu derken 2. yılda bir şeyler gelmeye başladı, o da insanlara gaz verdi.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238

View Profile
January 10, 2018, 02:37:03 PM

bence wawes'de sabreden gün gelicek emekliye ayrılıcak gündne kastım 1 2 sene en fazla iuanki eth'nin seviyelerini görmese dahi 400 500 dolar bandını yakalacaktır
ozmania
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
January 10, 2018, 03:25:48 PM

waves hemen hemen tüm altlardan ayrı hareket ediyor. dolara yatırım yapmak gibi bir şey, kolay kolay dramatik değişim olmuyor.
Sertii
Newbie
*

Activity: 83

View Profile
January 11, 2018, 02:27:03 PM

waves hemen hemen tüm altlardan ayrı hareket ediyor. dolara yatırım yapmak gibi bir şey, kolay kolay dramatik değişim olmuyor.

Tüm dramatik değişim yapma haklarını doldurdu çünkü Smiley) az mı yedik kafamıza -%20 leri?? 1 milyon dolarlık soru bu waves ne olacak sorusu? Evliya yaptı milleti sabretmekten Wink
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
January 11, 2018, 04:38:21 PM

beyler bu tidex'e bakıyorum 20m dolar 1450 küsur btc işlem var diyor waves ile ilgili, bakıyorum bakıyorum 3 waves al 5 waves sat emirler var! len hangi ara günlük 20m dolar işlem hacmi olmuş burada, 4 btc'ye 59k'ya iniyor, ne alan var ne satan, işlem hacmini kafadan sallıyorlar mıdır nedir arkadaş?!
edit: düzeltiyorum 4btc'ye 53k'ya iniyor, derinlik yok, işlem yok, alan-satan yok bu nasıl iş anlamadım.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 11, 2018, 04:49:29 PM

Merhaba arkadaşlar,

Sizce Waves'in geleceği gerek kısa vade içerisinde gerekse uzun vade içerisinde nasıl olur?

İyi forumlar, bol kazançlar.

valla ben kendisi hakkinda hic iyi dusunmuyorum gerci benim ne dusundugum irrelevant relevant olan baskasinin ne dedigi ama iyi seyler duymuyorum hakkinda vurduruyomus diyolar bilemicem.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
January 11, 2018, 06:55:56 PM
Last edit: January 11, 2018, 07:48:16 PM by karmenali

6 ay önce

XRP 0.02 dolar
XLM 0.002 dolar
XEM 0.01 dolar
ARD 0.01 dolar

aylardır waves waves diye bağırıp millete waves aldıran, ikinci ethereum olacak diyen  5-10 kişilik bi tayfa vardı forumda şimdi bol bol hayır dua alıyorlardır herhalde

waves başlığına yazacağına kendi kanalını kurup insanlara neye yatırım yapacaklarını daha rahat söyleyebilirsin neden burada yazıyorsun? O tayfa kimse laf söyleme hakkında yok, bu forumda yeterince "başkasının düşünceleri yerine kendi araştırmanızı yapın" diye onlarca başlık açıldı. Başkalarının söylemesi ile yatırım mı yapılır! Öyle yapanlar kendileri düşünsün.

Buna da bir son verin artık gerçekten sıkıldım, ne güzel waves'e yatırım yapmamışsın 20-30x ler kazanmışsın milyoner olmuşsun ne diye waves'in başlığını boş yorumlarla dolduruyorsun?
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
January 11, 2018, 07:33:05 PM

beyler bu tidex'e bakıyorum 20m dolar 1450 küsur btc işlem var diyor waves ile ilgili, bakıyorum bakıyorum 3 waves al 5 waves sat emirler var! len hangi ara günlük 20m dolar işlem hacmi olmuş burada, 4 btc'ye 59k'ya iniyor, ne alan var ne satan, işlem hacmini kafadan sallıyorlar mıdır nedir arkadaş?!
edit: düzeltiyorum 4btc'ye 53k'ya iniyor, derinlik yok, işlem yok, alan-satan yok bu nasıl iş anlamadım.

hocam tidexin arayzü cok guzel ama tam bir kolpa exchange.
waves hacmi tabii ki 20milyon dolar değil.kendi alıyor kendi satıyor orda tidex.
daha sıraya grmeden eşleşiyor butun emirler dikkat et.

sen 200 waves koy fiyat değişmezse akşama kadar eşleşmez ama trade historye bak senin 1 tık altından onbinlerce waves alınmış satılmış daha sen gormeden:)
bunu yapmasa tidex eminim su an daha cok hacmi olurdu ama insanlar yemiyor artık bunları iyice guven sarsıyor bu olaylar.3 gun once açılan borsa tidexi geçiyor bu yuzden.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 11, 2018, 07:43:04 PM

Yilbasindan once wavesten cok umutluydum fakat 2018 wavese cok yaramadi. Olsun, beklemeye ve sabretmeye devam. Unutmayin ki bozdurana kadar kar veya zarar yoktur.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
January 14, 2018, 01:39:39 PM

hocam tidexin arayzü cok guzel ama tam bir kolpa exchange.
waves hacmi tabii ki 20milyon dolar değil.kendi alıyor kendi satıyor orda tidex.
daha sıraya grmeden eşleşiyor butun emirler dikkat et.

sen 200 waves koy fiyat değişmezse akşama kadar eşleşmez ama trade historye bak senin 1 tık altından onbinlerce waves alınmış satılmış daha sen gormeden:)
bunu yapmasa tidex eminim su an daha cok hacmi olurdu ama insanlar yemiyor artık bunları iyice guven sarsıyor bu olaylar.3 gun once açılan borsa tidexi geçiyor bu yuzden.

teşekkürler hocam bir an bende problem var sandım  Cheesy
bu arada bittrex binance'a göre daha alttan toplamaya çalışıyor gibi geldi bana, yükselirken binance, düşerken bittrex önde gidiyor, almak için bittrex iyi ama satmak için binance daha iyi gibi...bu durumda waves'leri binance'a taşımak mı gerek diye düşünüyorum. gerçi bizde şans yok binance'a atarız bittrex coşar bu defa...bittrex'te alışa yüklü girilmemesi fiyatın zayıf olduğu intibaını uyandırıyor, umarım bu bir taktiktir.
bir diğer gözüme çarpan nokta waves'in stratis ve binance coine göre çok düşük kalması + işlem hacminin (tidex'i saymıyorum) oldukça düşmesi...geçenlerde yaşanan aksaklık ve bitpazarı'nın dediğine göre ekibin bu sırada yurtdışında tatilde olmalarını, 2018 yol haritasıyla ilgili haberlerin henüz ortaya saçılmamasını "fırtına öncesi sessizlik" olarak değerlendiriyorum. bundan önceki tercihlerim bat-etc'de olduğu gibi waves'in de doğru seçim olduğuna inanıyorum, yalnız bu defa ufak karla ayrılmak istemiyorum. ayrıca bu sabah waves'deki düşüşün bir nedeni de 15-20 btc'lik blok satıştı, borsada buna malın el değiştirmesi deniyor. tüm bunlardan yola çıkarak ve btc'nin görece düşük kalmasından faydalanılarak waves'te bir güzellik olmasını umuyorum. bol kazançlar

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
guaza
Member
**

Activity: 84

View Profile
January 14, 2018, 02:43:02 PM

kısa vadede parayı yatırmamak lazım cok stabıl gıdıyor ama uzun vadede wavesın ıyı para getırecegını dusunuyorum , iota da aynı durumda , ama dedıgım gıbı kısa vadede paranızı daha hızlı bı sekılde katlayacak coınler var
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
April 07, 2018, 10:33:59 PM

Waves için alım fırsatı düşmüşken ama en fazla on üç dolara falan çıkar önceden waves için çok umutluyum ama şimdi umudumu kestim ugrastigina degmez sadece Zaman kaybı değeri üç hanelilere çıksa çok güzel olur ama böyle bı yükseliş olması imkansız gibi duruyor hayırlısı diyelim

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  

Jump to: