Bitcoin Forum
May 24, 2024, 04:46:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 100 TL 'yi 12.800 TL Yapmak  (Read 1662 times)
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
April 20, 2018, 01:41:22 PM

2 sene önce poloniex'de QTL diye bir coin vardı sonra delist oldu 200 doları 4.500 dolar yapıp 3 adet rig satın almıştım.. vesselam, sabır bu piyasadaki en önemli unsurdur ve bilgi ve araştırma.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
April 20, 2018, 02:31:17 PM

Aslında buda bir çeşit al sat'a giriyor sonuçta yapılamazmı yapılabilir şanslıda olmak lazım tabi ki bunu yanı sıra ama ben al unut taraftarıyım.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
April 20, 2018, 02:32:25 PM

Sürekli takip edip güncel olacak ne zamanım ne de enerjim var, böyle şeyleri başaran arkadaşlar tabi ki oluyor ama şans faktörünü unutmamak lazım. Eğer benim gibi şanssız bahtsız bir adamsanız terste kalma riskini gözden çıkarmayın derim Grin

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
April 20, 2018, 09:24:42 PM

Kim uğraşıyor hatta kim başarıyor bunu madalya falan takalım plaket verelim. Sermayesi çok kısıtlı ve sadece 100 tl olan arkadaşlar belki bir denemek ister de böyle yazıldığı gibi olsaydı şu an hepimiz bir yolunu bulurduk herhalde Smiley
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 20, 2018, 09:32:28 PM

Yatırdıgın hercoinde ayda 2x yapacak böyle sacma ve tutarsız bir sistem olamaz.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
April 20, 2018, 09:42:05 PM

müdür ben daha kolayıyla bu dediğini 10 günde sadece gün içerisinde 5 kere o coin senin bu coin benim gezerek yaptım ama sabah bir kalktım çinin yasaklama haberleriyle binance durmuş, ta taaam neredeyse başladığım yerden geri çıktım, 3-5 kar ile ayrıldım ama zor işler, bedava ekmek fare kapanında.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile
May 27, 2018, 06:52:09 PM

Yakın arkadaşım yaklaşık 500.000alt coinden olan hesabını bozdurmadı değeri yaklaşık 1000$ lık altcoin değerini x5 x6. Kar elde ederek yükseltti.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 27, 2018, 06:58:42 PM

zaten sabır sabır diye diye içimiz şişti. bu işin kolay olmadığını biliyorsunuzdur umarım fakat işin sıkıntısı çok iyi araştırma yapmak çünkü girilen coinin o ayda kesinlikle katlama yapacağını kestirmek lazım.
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
May 27, 2018, 07:12:54 PM

Kolay iş değil kesinlikle onda hem fikiriz ama gel gör ki biraz sabırlı ve şanslı olursan kazanabilirsin. Bunu yapan arkadaşlarım oldu trade işinden çok ciddi rakamlar kazandılar ama gerekli yerde gerekli hamleyi yapmayıp daha fazla kazanma hırsına bürününce kitlenip kaldılar. Koca senelik emeğinin bir anda elinden uçup gitmesi kadar ağır birşey yok cidden.

GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 27, 2018, 07:22:17 PM

Ahahaaha hocam tutar mı tutar nükteniz özellikle beni kalbimden vurdu cidden inanıyormusunuz inanıyorsanız güzel umutlarınızdan dolayı özellikle sizi tebrik edeceğim...

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 27, 2018, 07:36:20 PM

Kim uğraşıyor hatta kim başarıyor bunu madalya falan takalım plaket verelim. Sermayesi çok kısıtlı ve sadece 100 tl olan arkadaşlar belki bir denemek ister de böyle yazıldığı gibi olsaydı şu an hepimiz bir yolunu bulurduk herhalde Smiley
Arkadaş alternatif gelecek senaryolarından her şeyin en güzelini bulmuş her şeyi abartmış bir şekilde bir sonuca gitmiş ancak buna inanan ya saftır ya da ahmak Smiley

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
homojenshit
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
May 27, 2018, 07:37:55 PM

evet saydıklarınızın ghiçbiri bende mevcut depil hele sabır hiç yok Cheesy
mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191

View Profile
May 27, 2018, 07:44:09 PM

Sabır ve soğuk kanlılık herşeyin anahtarı bence bu piyasada yoksa bir bakmışsın 12.800 100 tl olmuş.
Başlangıç olarak 1000 tl alınsaydı daha fazla katılım olabilirdi konuya.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
May 27, 2018, 07:49:53 PM

Tam akside olması mümkün zira aylardır piyasanın anası ağladı. Panik ile defalarca zarar eden adamlar saya söve bırakıp gitmiştir. Her ay x2 yapılabileceği kanısına nereden vardınız bilmiyorum ama konu açılış tarihine bakınca tam da dediğiniz gibi dönemlerdi. İnşallah artık yeniden gelsin o günler ya.
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
May 27, 2018, 07:53:51 PM

herkesin hayali bu Smiley ama maalesef şuanki piyasa koşullarıyla bunları başarmak pekde mümkün gözükmüyor. 100 tl şuanda 50 tl anca ediyordur
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
May 27, 2018, 08:15:54 PM

Zaten böyle bir yatırım tavsiyesi olmaz. Hayalden başka birşey değil. Tutar mı tutar dogru ama 10bin kişi varsa 1 kişi anca yapar bunu. O da bı ihtimal tabiki de.
mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
May 27, 2018, 08:40:06 PM

güzel çalışmalar yapılırsa bu miktara ulaşılır fakat gerçekten güzel coinler bulup onlardan emin olmak lazım fakat büyük bir eminlikle ilermelek lazım ki plan işe yarasın.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 27, 2018, 09:28:43 PM

ben pundix i çok güzel bir noktadan yakaladım 14 satoshi den aldım ama 120 dolar gibi bir para koydum o para da airdroplardan bountylerden gelen para idi. şuan pundix zaten 150 lerde eğer ben cesaret edip daha çok koysaydım şuan daha fazla kar ım olacaktı. ama hersey nasip kısmet. hiç üzülmüyorum sonuçta herkes rızkını yer. yatırım yapacağınız zaman kaybettğinizde üzülmeyeceğiniz bir para koyun ki. sonra veryansın etmeyin derim.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
May 27, 2018, 09:33:38 PM

Vakti zamanındz 100 TL’yi 12800 TL yapanlar çok olmuştur ama birkaç aydır bir arpa boyu yol alamadım ben açıkçası. Altcoinleri riskli bulduğumdan onlara yatırım yapmıyorum bu ara, iyi bir ico yakalamak epey zorlaştı.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 27, 2018, 09:38:45 PM

"7 Ayda 7 Coin'e yatırım yapacağız ve her coinden x2 yapıp çıkacağız."  Off ne güzel kafa lan bu  Grin

5 aydır düze çıkmayı bekliyoruz bak biz, x2 yi unuttuk kardeşim biliyor musun? Zaten coine dipten girmek önemli, senin girdiğin zamanlar biraz yükselmiş zamanlar o yüzden eminim 100 tl'n 10 tl olmuştur.

Ve son olarak coinler de seni bekliyordu zaten. Lan yarılıyorumm  Grin 1. ay coine girmiş x2 olmuş çıkmış sonra diğerine girmiş x2 olmuş çıkmış. Coinler x2 olmak için bu arkadaşın girmesini bekliyormuş zatenn... Küfretmek istemiyorum ama kaşınıyosunuz lan.

100 tl yi 12.800 yapanlar genelde uzun vade kovalayıp voleyi vuranlar. Trader lar çay parasını çıkarır ancak.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: