Bitcoin Forum
September 15, 2024, 04:18:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Poloniex Litecoin çekildi gözüküyor ama gelen giden yok  (Read 232 times)
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Activity: 205
Merit: 10

Coming Soon

View Profile
December 20, 2017, 07:28:49 PM

Arkadaşlar poloniexten bir miktar litecoin çektim. Poloniexte tamamlandı gözüken transfer saatlerdir ne hesabıma yansıdı ne de litecoinin blokzincirinde gözüküyor.

Benzer sıkıntılar yaşayan arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunalım durumun akıbeti açısından. Angry
xvean
Jr. Member
*

Activity: 34
Merit: 1

View Profile
December 21, 2017, 11:00:31 AM

5 saati geçti aynen benim durumda aynısı. araştırdım problem Polonoix genelinde LTC özelinde olabilir. birçok mağdur var aynı şekilde.
heygidikaradeniz
Jr. Member
*

Activity: 135
Merit: 2

View Profile WWW
December 21, 2017, 12:00:39 PM

bende hitbtc den litecoin çektim, 6 saat oldu neredeyse, halen hiçbirşey yok,
transaction hash linkine tıkladığımda No transaction found with the hash f2aec88f62421da48a9d770ef3f56479316800756c02bf6d68cdead034f9220d  yazıyor, sizde de aynı mı durum?
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
December 21, 2017, 12:05:11 PM

Dün geceden beri sözde onaylayarak verdikleri tx id si boş gözüküyor ve gelen bir şey yok.
criptolover12
Member
**

Activity: 238

View Profile
December 21, 2017, 12:24:33 PM

ticket actiniz mi? tek cozum o gibi duruyor ama ne kadar zamanda cevap verirler bilemiyorum. bazen cok uzun surebiliyor.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
xvean
Jr. Member
*

Activity: 34
Merit: 1

View Profile
December 21, 2017, 01:46:47 PM

ticket açtık tabi ama kolay kolay kimseye dönüş yaptıkları görülmemiş. test için 0.01 LTC daha gönderdim 2 saattir pending de bekliyor, iptal edilebilir durumda. belli ki sıkıntı genel poloniex LTC transferlerinde.
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
December 21, 2017, 02:03:00 PM

Son altı aydır açtığım hiçbir ticketa cevap verdiklerini görmedim. Sorun bir şekilde çözülse de ticketlar açık ve cevapsız öylece duruyor.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
December 21, 2017, 03:15:53 PM

Boşuna ticket açıp vaktinizden olmayın. Ticketlere baktıkları yok. Poloniexte böyle sorunlar çok fazla. Benim de eth ve etc transfleri 5-6 gün sonra yapıldı ve deposit edildi. Umarım sorununuzu biran önce çözersiniz.
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
December 21, 2017, 03:28:34 PM

Boşuna ticket açıp vaktinizden olmayın. Ticketlere baktıkları yok. Poloniexte böyle sorunlar çok fazla. Benim de eth ve etc transfleri 5-6 gün sonra yapıldı ve deposit edildi. Umarım sorununuzu biran önce çözersiniz.

Artık zararında değilim param gelsin de üç dört güne gelsin. İşin trajikomik kısmı tüm param 4 - 5 parça halinde farklı farklı borsalardeyken. Tümü şu an LTC olarak poloniexte duruyor. Benim için de çok yüklü bir meblağ.
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
December 21, 2017, 03:36:54 PM

Sizin eth ve etc transferleriniz bizimki gibi complete olarak mı gözüküyordu yoksa pendingde miydi.
Zivorski
Jr. Member
*

Activity: 92
Merit: 4

"The only way out is to invest in Bitcoin."

View Profile
December 21, 2017, 03:45:53 PM

Mail adresinize bir mail gelecek onu onayladınız mı? Benimde başıma bu tip birşey gelmişti. Transferden sonra para çekimini onaylayıp onaylamadığımız ile ilgili bir mail gönderiyorlar, ben bu maile dikkat etmediğim için sıkıntı yaşamıştım son anda farketmiştim.
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
December 21, 2017, 03:49:08 PM

Mail adresinize bir mail gelecek onu onayladınız mı? Benimde başıma bu tip birşey gelmişti. Transferden sonra para çekimini onaylayıp onaylamadığımız ile ilgili bir mail gönderiyorlar, ben bu maile dikkat etmediğim için sıkıntı yaşamıştım son anda farketmiştim.

Mail onayı olmadan transfer zaten gerçekleşmez. Tüm onayların ardından tamamlandı yazdığı ve hatta transfer tx hashini bile paylaştıkları halde verdikleri tx id geçersiz ve boş.
Zivorski
Jr. Member
*

Activity: 92
Merit: 4

"The only way out is to invest in Bitcoin."

View Profile
December 21, 2017, 03:53:17 PM

Mail onayı olmadan transfer zaten gerçekleşmez. Tüm onayların ardından tamamlandı yazdığı ve hatta transfer tx hashini bile paylaştıkları halde verdikleri tx id geçersiz ve boş.
Çok kötü birşey ya. Hocam inşallah kısa zamanda halledersiniz. Forumda TR borsalarını suçlayanlar zaten belliki yabancı borsalarda canları hiç yanmamış. Poloniex en son BTG dağıtacağım dedi, ne gelen var ne giden borsaya bile eklemedi. O yüzden ben TR borsalarına kızmıyorum.
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
December 21, 2017, 03:59:28 PM

Çok kötü birşey ya. Hocam inşallah kısa zamanda halledersiniz. Forumda TR borsalarını suçlayanlar zaten belliki yabancı borsalarda canları hiç yanmamış. Poloniex en son BTG dağıtacağım dedi, ne gelen var ne giden borsaya bile eklemedi. O yüzden ben TR borsalarına kızmıyorum.

Poloniexi yıllardır kullanırım. Sorun yaşamazsan on numara kullanışlı ama oldu ya sorun yaşarsan da muhatap bulamadığından insanın endişesi her geçen an artıyor  Huh
heygidikaradeniz
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 21, 2017, 07:05:43 PM

hitbtc ye ticket açmıştım, litecoin gelen sorun var belirli bir süre düzelmezse hesabınıza geri iade edilecektir yazmışlar.
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
December 21, 2017, 07:30:38 PM

hitbtc ye ticket açmıştım, litecoin gelen sorun var belirli bir süre düzelmezse hesabınıza geri iade edilecektir yazmışlar.

inşaallah bizimki de öyle olur.
heygidikaradeniz
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 22, 2017, 07:01:12 AM

Benim hesapta maalesef halen bir gelişme yok, Sizde durum nasıl?
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
December 22, 2017, 07:36:32 AM

genelde 30-60 dakikada litecoin hesaba düşerdi. poloda daha önce btc içinde bu tür beklemeler olmuştu.
göndermeyeceklerse withdraw kısmını askıya alsınlar iyice çocuk oyuncağına döndürdüler işi.
heygidikaradeniz
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 22, 2017, 07:43:19 AM

ben en geç bir günde hesaba geçer diye düşündüm ama geçmedi, bu litecoinler işlem yapılmazsa ne kadar sürede hesaba geri döner bilgisi olan var mı? tx id halen boş, bulunamadı yazıyor.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
December 22, 2017, 08:00:14 AM

birde şu var. litecoin fiyatı uçtu. doğal olarak transfer işlemlerindeki hareketlilik de artmış olabilir.
tabi herkes litecoini şu fiyattan cüzdana çeker mi zannetmiyorum. polonun işine akıl sır ermiyor.
%100 müşteri memnuniyeti hangi borsada var.

ben zaman içinde düzeleceğini düşünüyorum. poloda zamanında birkaç tane kriptoda benzer durumlar olmuştu.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: