Bitcoin Forum
June 03, 2024, 05:49:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ve Altcoinlerin ipini çekecekler.  (Read 889 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 20, 2017, 10:24:42 PM

Eğer aldığınız coinleri günlük yaşamda kullanmazsanız,yakında hepsinin ipini çekecekler arkadaşlar.
Özellikle yeni yatırımcılar çok panik ve panik satışlarında değeri inanılmaz düşebilir.
Onun için günlük hayata entegre edip tüm para birimlerine karşı en iyi alternatif olduğunu ispat edin.Yoksa bir gün elinizde binlerce btc olup para etmeyebilir.
Btc yi bir değer haline getirmek için çalışın arkadaşlar.Gerçekten birşeyler yapın.yoksa elimize verecekler.Ülke tv yi açın ve şu cahilliği bir görün.
Hele türkiyede tamamen btc için çöp,balon denmekte bunun için birşeyler yapın ve günlük hayata entegre edin.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 20, 2017, 10:36:30 PM

Eğer aldığınız coinleri günlük yaşamda kullanmazsanız,yakında hepsinin ipini çekecekler arkadaşlar.
Özellikle yeni yatırımcılar çok panik ve panik satışlarında değeri inanılmaz düşebilir.
Onun için günlük hayata entegre edip tüm para birimlerine karşı en iyi alternatif olduğunu ispat edin.Yoksa bir gün elinizde binlerce btc olup para etmeyebilir.
Btc yi bir değer haline getirmek için çalışın arkadaşlar.Gerçekten birşeyler yapın.yoksa elimize verecekler.Ülke tv yi açın ve şu cahilliği bir görün.
Hele türkiyede tamamen btc için çöp,balon denmekte bunun için birşeyler yapın ve günlük hayata entegre edin.

ee tayyibin kanalı arkadaşlar ne beklıyorsunuz adamlar şimdi spekulasyon yaparak fıyatı dusurmeye çalışıyorlar dünya genelın de sonra altdan toplayacaklar  daha onceden oldugu gıbı ama ben satmayacagım cunku gelecek krıpto parada
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 20, 2017, 10:40:51 PM
Last edit: December 20, 2017, 10:54:38 PM by avalonn

bence fazla paniklemişsin...

şimdi bu tiplere ne anlatabilirsin ?
https://www.youtube.com/watch?v=Qgrgi_k2kao

bizim ülkeden ve toplumdan bişey olmaz umutsuz vaka..boşuna kendinizi yormayın...belirli bir eğitim ve kültür seviyesine gelmemiş insanlar bu işi anlamaz anlayamaz sallayın...dünya çapında düşünün.. çok ciddi projeler var blokzincir teknolojisi üzerine...gelişmiş ülkelerdeki eğitimli insanlar olayın farkında.. bişey olmaz korkmayın Cheesy

bizim millet bitcoin işine girmesin zaten...işleri güçleri panik satışı olur  Grin hem devlette işi uyanmaz vergi konusunda diyecektik ki bizim millet bişeyin bokunu çıkarmadan rahat etmez bankalara yüklü eft yapınca patladı iş şimdi limonata ya ötv yazanlar bundan nasıl vergi kitleriz hesabındalar

açtım bende şimdi ülke tv yi demin adam bitcoini yapay zeka yönetiyor ve sürekli çıkarılmasını zorlaştırıyor dedi  Grin Grin ahaha
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 20, 2017, 10:47:54 PM

Türk lirasıyla digilira.com sitesinden waves alıp kullanabilirsiniz. Çok hızlı transferi ve kendi borsası mevcuttur. Mobil uygulaması ile kolayca ödeme alınır gönderilir. Güvenliği alt yapısı çok sağlamdır güvenlik firmaları tarafından denetlenmiştir onay verilmiştir. Transfer ücretleri çok düşüktür 1 tl ile 5-6 kez transfer işlemi yapabilirsiniz, transferlerde bir kere bile sorun yaşatmaz. Elinizde bitcoin, ethereum varsa cüzdana göndererek waves alabilir veya bozdurarak banka hesabınıza çekebilirsiniz. En basit olarak arkadaşlarınızla ödeme alıp gönderirken android uygulamasını ve iphone uygulamasının avantajından faydalanırsınız.
hidrocop
Sr. Member

View Profile
December 20, 2017, 10:48:43 PM

Bende açtım ızlıyorum sımdı orada konuşan adamların vizyonu da misyonuda belli, onların lafıyla kripto dunyası bıtecekse bıtsın. Aralarında bır tanesı dıjıtal paraların reel olarak kullanılacağını ve ınternet alışverişlerinde kullanımının ılerıde çok yaygın olacagını soylemesı harıcınde programda dogru konusulan bırsey yok
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
December 20, 2017, 11:08:19 PM

digital para piyasası sadece türkiye pazarından ibaret değil,bu digital ekonomi ve blockchain teknolojisi ister istemez bütün devletlerin geçmek zorunda oldukları bir yapı,panik olacak bir şey yok bu yapıyı destekelyen binlerce sosyal medya ve kitleler var .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
December 21, 2017, 03:32:17 AM

Bizim basınımızda Bitcoinle ilgili yaklaşımlar genel olarak olumsuz görünüyor. Son zamanlarda farklı ve daha bilimsel açıklamalara da yer verilmeye başlandı. Bitcoine yatırım yapmış politikacılarda var muhakkak. Hem de ülkemizde çok fazla olduğunu düşünüyorum. 😋
kaserya70
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 21, 2017, 05:29:29 AM

bu başlık ile insanlara dahada panik yaptırıyorsun btc ve altcoinler geleceği dizayn edecek buna kimse mani olamaz.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
December 21, 2017, 06:22:26 AM

Bir miktar BTC' ye sahibim ve bunu BTC 400.000 USD olmadan satmamaya yemin ettim. BTC 400.000 USD olacak mı? Olacak. Burada yazılanlar çizilenler, panik satışları, BTC' nin 2 günde 19K USD' den 16K' lara gerilemesi, konuşulanlar, tartışılanlar. Tüm bunların hepsini yalan edip olacak.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
December 21, 2017, 10:48:50 AM

Bitcoinin daha gelişmesi gerekebilir fee ücretleri çok pahalı gönderim hızı çok fazla hantal kalıyor diğer coinlere göre şuan bence bitcoin ilk başta bizim değil bitcoinin teknolojisinin yenilenmesi lazım sadece para kaynağı olarak görüyorlar forka sokup duruyorlar daha fazla kazanmak için.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
December 21, 2017, 11:03:02 AM

Btc senelerdir yok oluyor,batıyor  Grin Bi bitmedi bu muhabbet.İlk tanıştığımda 100 küsür usd lerdeydi şimdi x100 yaptı ama hala btc patlayacak muhabbeti bitmedi.
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
December 21, 2017, 11:44:34 AM

Dostum sakin bu ne panik naptın evi arabayı satıp kredi çekip mi girdin. Katlanamayacağınız risklerle girmeyin arkadaşlar ben şahsen sanal para dünyası komple yok olsa bu kadar üzülmem bir miktar yatırımım var bunun bir kısmı eth olarak blockchainde yatıyor bir kısmı btc olarak al sat oynamaları yapıyorum, fakat bu yatırımlarım kaybedince hayatımı etkilemeyecek şekilde yaptığım yatırımlar. Bu yüzden sizede önerim bu sanal para dünyasında bir dumpla kaybetmekte var çaldırmakta, kaybettiğiniz zaman hayatınız alt üst olmayacak şekilde bu aleme dahil olursanız bu kadar paniklemezsiniz. Her neyse sakin kalmak en önemli kural o yüzden sakin kalın paniğe gerek yok..
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
December 21, 2017, 12:15:56 PM

Böyle bir durumdan ben de korkmuyor değilim açıkçası. elimizdeki binlerce dolar değerindeki altcoin ve bitcoinler Bir anda değersizleşecek diye düşünüyorum ben de. Özellikle bir çok yeni insanın piyasaya girmesi beni korkutuyor bütün coinlerin değeri inanılmaz arttı çünkü. Bir anda çökmez inşallah.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
SerMeric
Full Member

Activity: 307
Merit: 100

View Profile
December 21, 2017, 12:29:17 PM

bence fazla paniklemişsin...

şimdi bu tiplere ne anlatabilirsin ?
https://www.youtube.com/watch?v=Qgrgi_k2kao

bizim ülkeden ve toplumdan bişey olmaz umutsuz vaka..boşuna kendinizi yormayın...belirli bir eğitim ve kültür seviyesine gelmemiş insanlar bu işi anlamaz anlayamaz sallayın...dünya çapında düşünün.. çok ciddi projeler var blokzincir teknolojisi üzerine...gelişmiş ülkelerdeki eğitimli insanlar olayın farkında.. bişey olmaz korkmayın Cheesy

bizim millet bitcoin işine girmesin zaten...işleri güçleri panik satışı olur  Grin hem devlette işi uyanmaz vergi konusunda diyecektik ki bizim millet bişeyin bokunu çıkarmadan rahat etmez bankalara yüklü eft yapınca patladı iş şimdi limonata ya ötv yazanlar bundan nasıl vergi kitleriz hesabındalar

açtım bende şimdi ülke tv yi demin adam bitcoini yapay zeka yönetiyor ve sürekli çıkarılmasını zorlaştırıyor dedi  Grin Grin ahaha

videodaki bitcoinle bit ilişkisini kuran teyzenin argümanı beni ikna etti. Bitcoin caiz değildir. Satıp çıkıyorum ben..
hidrocop
Sr. Member

View Profile
December 21, 2017, 12:36:02 PM

Şöyle düşnmek lazım bundan 1 yıl once bıtcoın veya kripto dunyası cok tanınmıyordu, su an heryerde bılınen bır yapı oldu. Birşey duyan içi boş balon dıyor. Şikayet var sıtesıne bakın en çok kullanılan markalarda en çok sıkayetler var cunku kalabalık bır toplulugu mevcut. Sımdı btc hakkındakı olumsuz haberlerde bundan dolayı oluyor duyanlar cogaldıkca bırılerı cıkıyor olumsuz konuşuyor yoksa ortalıkta kıtlesel bır buyume harıcı kötu bır durum yok
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 21, 2017, 12:51:11 PM

Herşeyden önce bilinçli olun arkadaşlar.O şunu demiş bu bunu demiş önemsemeyin.Yeni bir dünya doğuyor bunu farkedin.Bitcoinin felsefesi ne onu öğrenin.Bankalara karşı kurulan bir sistemi bugün bankalar ele geçirmeye çalışıyor.Eğer bu gerçekleşirse hepimize geçmiş olsun.Yatırımlarınızı bilinçli yapın.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 21, 2017, 01:02:32 PM

Bitcoinin ipini ülke tv yorumcularının çekebileceği aklıma gelmezdi.  Grin
Bitcoinin hayata entegre olmasına gerek yok, Menkul kıymetler borsasında işlem görüyor emtia olarak kabul edin artık.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
December 21, 2017, 02:28:31 PM

Bitcoinin ipini, pimini çekecekler, şalterini indirirler, balon patlayacak, Usa oyunu, günah caiz değil, kandırmaca, yasaklanacak, yüzde elli vergi gelecek, Enron vs. şeklinde saçmalıklara inanmayın. Anlamayan kafalar bunlar. Sallıyorlar, TV programında iki saatte evreni dizayn ederler. Kripto para alın, mutlu azınlığa katılın, bu kazançları hiç bir yerde bulamazsınız.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
December 21, 2017, 02:49:22 PM

Biz gereken çabayı kendi aramızda zaten gösteriyoruz ve dünyadaki gelişmelere ayak uydurmaya çalışıyoruz. Bu ülkedeki düz insanlara biz ne anlatmaya çalışsak boş, o yüzden önce kendimizi kurtarmaya bakalım ki çok şükür o konuda iyiyiz  Smiley
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 21, 2017, 02:55:38 PM

Bu ülkede ne yazık ki bir araba kendine alırsan, kdv ötv mtv ile bir araba da devlete alırsın. Bazı motor hacimlerinde birden fazla da olabilir.
Aynı sistemi bitcoine de getirmeye çalışacaklar. 1 bitcoin alacaksın bir sene sonra bozunca karın yarısını alacak. Tekrar alayım desen yarısından biraz fazlasını alabileceksin.

Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: