Bitcoin Forum
June 14, 2024, 09:25:28 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ve Altcoinlerin ipini çekecekler.  (Read 889 times)
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 11, 2018, 07:57:02 AM

Bu piyasada herşey mümkün yarın kalktığımız da her şey bitmiş olabilir. O zaman sudan çıkmış bir balık gibi olabiliriz. Ama bu riski göze alarak belki de ilk paranın doğuşu gibi ilk cryptoparanın doğuşuna şahitlik ediyoruz. Herşey in bir garantisi olsa bura da bu kadar kazanamazdık.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 11, 2018, 08:11:29 AM

Çok buyuk bir şekilde dumplar artık olmuyor eskıden cok daha fazla yaşanıyordu yani %50+ düşüşler olurdu 30 dk ıcınde artık olmuyor o kadar buyuk düşüşler bu bence kriptoya guvenın arttıgını gosterıyor
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238

View Profile
January 11, 2018, 03:57:53 PM

çok fazla paniklemişsin sen ya Cheesy biz ülke olarka birşeyler yapamayabiliriz ama dünya geneline bakınca adamlar birşeyler yapmak için uğrasıyor bu kadar kolay değil ipi çekmek ha ülke olarka yasaklanırsa ona birşey diyemem
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
January 11, 2018, 05:53:10 PM

Ben vps vpn gibi seyler alirken kullaniyordum eskiden ama 10-20$komisyonda biraz fazla olmaya basladi.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
January 11, 2018, 06:06:31 PM

para önemli değil biz heyecanı seviyoruz
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
January 11, 2018, 11:11:05 PM

Önceden benim de böyle düşündüğüm oluyordu arada sırada ama şuan için böyle bir korkum kalmadı. Sürekli yeni coinler projeler ortaya çıkıyor ve insanlar ilgi gösteriyor bunlara. Birçok yeni insan da katılıyor piyasaya canlı olarak da görüyorum bunu ve bu rahatlatıyor beni. Yakın zaman için böyle bir durum zor gibi bence.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Smoke06
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 11, 2018, 11:12:22 PM

Bunu hep söylüyorlar vede söylemeye devam edecekler. Ben artık fazla takılmıyorum bu konulara işime geleni alıyorum işimi görecek kadar kâr edince satıyorum.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
January 12, 2018, 12:34:26 AM

bu tarz başlıklarla güzel spekülasyonlar yaratıp panik satışlarına neden oluyorsunuz tebrik ederim bana boşa heyecanlanıyorsunuz gibi geliyor amacınız ne anlamış değilim çekilelim o zaman tamamen sadece gerçek hayatta kullanacak olanlara bırakalım meydanı
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 12, 2018, 12:42:23 AM

Bitcoine vergi getiremedikleri için kafayı yiyorlar resmen . Yaşa bitcoin yaşa .

Birazda biz yiyelim devlet baksın eli kolu bağlı .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
MaceBa
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 07:23:44 AM

Az kaldı zaten.Ortada batıyor yatırım yapmayın balon batacak diyen insanları devlet bu işe el atıp vergilendirme getirdiğinde görecem.Bakalım ozaman ne diyecekler.
tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
January 14, 2018, 07:34:36 AM

kim nereye çekio ipi ya bu denli talep olduktan sonra ipini biraz zor çekerler uzun bir dönem daha karışamazlar
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
January 14, 2018, 09:36:57 AM

Bu piyasada herşey mümkün yarın kalktığımız da her şey bitmiş olabilir. O zaman sudan çıkmış bir balık gibi olabiliriz. Ama bu riski göze alarak belki de ilk paranın doğuşu gibi ilk cryptoparanın doğuşuna şahitlik ediyoruz. Herşey in bir garantisi olsa bura da bu kadar kazanamazdık.

keşke merkezsizlik ve P2P kavramlarını öğrenseydin de öyle yazsaydın..maşallah bilgisi yok fikri var..ondan sonra Türkiye niye gelişmiyor.niye gelişsin ki ? nasıl gelişsin ?
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
January 14, 2018, 10:07:13 AM

Yeni çıkan  projeleri i gördükçe heyecanlanıyorum. Artık olayın Bitcoin alıp bekleyip daha sonraki alıcıya satma aşamasından çıktık. Günlük hayatı ve işleri kolaylaştıracak akıllı kontratlar vb şeylere çok fazla odaklanmalıyız.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 14, 2018, 10:55:33 AM

Şimdi basit düşünecek olursak, bitcoinin x2 yapması çok kısa sürede olacak bir şey değil. (Kısa süre dediğim birkaç gün) Fakat, alt coinlerde durum öyle değil. Piyasaya 0,2 dolar seviyelerinde giren altcoin bir anda 1 dolar seviyelerine gelebiliyor. Dolayısıyla, uzun vade için evet bitcoin. Kısa vadeli yatırımcılar için altcoin daha mantıklı duruyor.

zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
January 14, 2018, 12:06:34 PM

kim cekecek bu ipi allah askina. simdi size soruyorum. yarin bir haber ciksa elinde btc tutan idam edilecek diye. yemin ederim ilk dusus firsatinda almak isteyenler olur. borsaya falan da gerek yok. gorusur yapariz alisverisimizi.
Aragorrn
Newbie
*

Activity: 88
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 12:12:10 PM

Arkadaşlar ayı piyasasına mı girdik yoksa bu durgunluk geçici mi?
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 14, 2018, 12:22:47 PM

Günler geçiyor ancak felaket senaryoları bitcoin balon spekülasyonları bir türlü geçmek bilmiyor Cheesy Hocam günlük hayatta zaten kullanılıyor. Sadece yayılması için biraz daha zamana ihtiyaç var

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 14, 2018, 12:27:01 PM

Bitcoin'in son 1 aydır yatay seyir izlemesinden dolayı medyadaki haberlerde de eskiye oranla düşüş var. Ne zaman ki tekrar 20.000 seviyesi aşılır, işte o zaman bilip bilmeyen herkes konuşmaya başlar.
Bu arada ülkemizde yapılan kara propagandalar BTC'nin küresel seyrini etkilemez. Çöldeki kum tanesinden halliceyiz Cheesy
O yüzden yerel kanallardaki olumsuz haberlere aldanmayın. Amerika, Çin, Hindistan ve Rusya'daki nüfus çoğunlukla yön veriyor kripto paralara. Malum hem nüfus fazla, hem teknoloji eğitimi yüksek hem de devletlerinin kripto paraya bakışları netleşmiş.
guaza
Member
**

Activity: 84

View Profile
January 14, 2018, 02:32:33 PM

yani birgun oyle bısey olabılır ozellıkle alt coınler ıcın , ben de bıraz katılıyorum bu konuda sana , kazanımlarınızı cekıp reel yatırımlara donusturmek gerektıgını dusunuyorum
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
January 14, 2018, 02:50:35 PM

büyük abiler biraz taktik değiştirmeye başladılar gibi. bu haberleri bilinçli bir şekilde yapıyorlar. 2 haftada bir altları yeşillendiriyorlar,1 hafta sabit bırakıyorlar. sonrada btcye yükleniyorlar piyasaya yeni girenleri çok iyi avlıyorlar.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: