Bitcoin Forum
May 11, 2024, 11:25:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: STEEMIT Blog ve Forum Döneminde Kripto Çağ  (Read 152 times)
Honte (OP)
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
December 21, 2017, 01:21:56 PM

Merhabalar Arkadaşlar;

Bugün sizlere Steemit'ten bahsetmek istiyorum.

Benim de bugün tanıştığım ve aslında hepimiz kullanmış olduğu reddit v.b. forumların size Steem-BTC kazandıracağı bir siteden bahsetmek istiyorum.
Tabi ki doğal olarak bu site direk bir coin sitesi değildir. Aslında farklı türden her türlü bilginin paylaşıldığı ve oylandığı bir forum gibi düşünebilirsiniz. Bu site üzerinde üye olan kullanıcılar kendi deneyim, tecrübe, fikir ve profesyonel yanlarını bu sitede blog halinde postlayıp, bu postlardan beğeni görüntülenme ve like tarzı upvote almaktadır. Bu kısıma kadar bildiğimiz her şey aslında forum tarzı sitelerde kullanılan yapıyla aynı şablonu teşkil etmektedir. Bundan sonraki kısım ise "Steem" kazanma yönü ile bambaşka bir crypto konusuna yelken açmaktadır. Örnek verecek olur isek paylaşılan her post ve bu posta bağlı olarak gelecek olan her upvote, comment, resteem v.b. tüm etkileşimlerden steem kazanılıp, bu steemler btc çevrilebiliniyor ve borsada işlem gören bir coindir. Şu an beta versiyonunda olup üyelik için aktivite 1 saat ile 7 gün içerisinde olmaktadır. (Bu süre neye göre belirleniyor henüz bir fikrim yoktur.)
Kazanılan her Steem 7 gün içerisinde site içerisindeki cüzdanınıza aktarılmaktadır. Burada önemli olan bot tarzı siteye girip spamlamamak gerekiyor. Yani içerik üretmek adına her gün yüzlerce post atmak bir şey ifade etmiyor. Steem community tarafından da hoş karşılanan bir durum değildir. (Ayrıca 5 dakika da bir post yapabiliyorsunuz.) Asıl önemli olan kendinize has, sizin fikirlerinizi içeren genelde trend olan ve dikkat çekecek içerikler yaratmak....
Bu içeriğini ne olduğu önemli değil, dilerseniz çiçeklerden de bahsedebilirsiniz. Ama yükselmek ve fazlasıyla upvote almak için özgün olmanız şart!
 Şu an için gözlemlediğim ve çalışma şekli hakkında deneyimlediğim bilgiler bu şekildedir. Daha detaylı bilgiyi ilerleyen günlerde paylaşmayı umut ediyorum.

Aşağıdaki linkten siteyi ziyaret edip üye olabilirsiniz. Ayrıca benim blogumu da takip ederseniz sevinirim. Upvote is upvote  Wink

Blog Adresim

https://steemit.com/@honte

Site İçeriği
https://steemit.com

1715426717
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715426717
Reply with quote  #2

1715426717
Report to moderator
1715426717
Hero Member
*

Ignore
1715426717
Reply with quote  #2

1715426717
Report to moderator
1715426717
Hero Member
*

Ignore
1715426717
Reply with quote  #2

1715426717
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715426717
Hero Member
*

Ignore
1715426717
Reply with quote  #2

1715426717
Report to moderator
1715426717
Hero Member
*

Ignore
1715426717
Reply with quote  #2

1715426717
Report to moderator
kripto para
Hero Member

Activity: 644
Merit: 501

View Profile
December 21, 2017, 01:35:26 PM

mağara soğuk muydu kardeş? bak burada aylardır ne konuşuluyor?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1915663
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
December 21, 2017, 02:11:09 PM

Sen ne kadar kaliteli içerikler üretsen de özgün olsan da destekçin yoksa steemitte bir hiçsin Wink

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 21, 2017, 02:24:20 PM

Ben daha steemit uzerınden para kazananı gormedım bı arkadasın 400 takıpcısı var delı gıbı blog yazar geçen sordum ıyı kazanıyormusun dıye toplasan 10 dolar kazanmadım dedı 8 ayda. Yanı kım nasıl kazanıyorsa artık muhakkak ıngılızce blog yazmanız lazım yoksa bırsey kazanamazsınız
Honte (OP)
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
December 21, 2017, 06:06:28 PM

mağara soğuk muydu kardeş? bak burada aylardır ne konuşuluyor?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1915663

Keşke yazdığımı bir okusaydın kripto para... En azından ilk cümlesini okusaydın fakat gördüğüm kadar ile durumun yoktu okuyamadın. Ben izah edeyim o zaman, belki kültür seviyen çok yükselmez ama (onu okuyarak çözüyoruz çünkü, sen de okuma alışkanlığı yok , çok net gözüküyor.) en azından sana kripto paralardaki deneyiminin dışında daha fazla iletişim kurma ve yetkinlik katar.

Bak ne yazmışım "Kripto Para"   " Benim de bugün tanıştığım " .....

Belki forumda defalarca yazılmış olabilir fakat bunu farklı bir şekilde de söyleyebilirdin. ve gerekirse topic silinirdi. Neden bu kadar kaba olmak için uğraşıyorsunuz bu da ayrı bir tez konusu...

Bu arada evet mağara soğuk , elimizdeki iota ve ripple'ları yakarak ısınıyoruz.

Herkese iyi akşamlar.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 21, 2017, 07:15:46 PM

Herşeyi para kazanma üzerine düşünmeyelim.Bu piyasadaysak zaten bir şekilde kazanıyoruz.Güzel özgün fikirlerimizi kendi steemit blogumuzda paylaşarak birbirimizi bilgilendirebiliriz.Bunun yolu da hepimizin bir şekilde birbirimizi takip etmesi ile mümkün.Bilgi değerlidir.Bilgiye ulaşmak emek çaba ister.Bu elde edildikten sonra zaten bunun karşılığı daha doğru bir şekilde yatırım yaparak para kazanmamızla bize geri döner.Bir coinin ekibini projesini iyi analiz eden arkadaşların bilgisinden yararlanmak bize her zaman katkı sağlar.Bu arada blog'un hayırlı olsun arkadaşım.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 21, 2017, 07:33:02 PM

Merhabalar Arkadaşlar;

Bugün sizlere Steemit'ten bahsetmek istiyorum.

Benim de bugün tanıştığım ve aslında hepimiz kullanmış olduğu reddit v.b. forumların size Steem-BTC kazandıracağı bir siteden bahsetmek istiyorum.
Tabi ki doğal olarak bu site direk bir coin sitesi değildir. Aslında farklı türden her türlü bilginin paylaşıldığı ve oylandığı bir forum gibi düşünebilirsiniz. Bu site üzerinde üye olan kullanıcılar kendi deneyim, tecrübe, fikir ve profesyonel yanlarını bu sitede blog halinde postlayıp, bu postlardan beğeni görüntülenme ve like tarzı upvote almaktadır. Bu kısıma kadar bildiğimiz her şey aslında forum tarzı sitelerde kullanılan yapıyla aynı şablonu teşkil etmektedir. Bundan sonraki kısım ise "Steem" kazanma yönü ile bambaşka bir crypto konusuna yelken açmaktadır. Örnek verecek olur isek paylaşılan her post ve bu posta bağlı olarak gelecek olan her upvote, comment, resteem v.b. tüm etkileşimlerden steem kazanılıp, bu steemler btc çevrilebiliniyor ve borsada işlem gören bir coindir. Şu an beta versiyonunda olup üyelik için aktivite 1 saat ile 7 gün içerisinde olmaktadır. (Bu süre neye göre belirleniyor henüz bir fikrim yoktur.)
Kazanılan her Steem 7 gün içerisinde site içerisindeki cüzdanınıza aktarılmaktadır. Burada önemli olan bot tarzı siteye girip spamlamamak gerekiyor. Yani içerik üretmek adına her gün yüzlerce post atmak bir şey ifade etmiyor. Steem community tarafından da hoş karşılanan bir durum değildir. (Ayrıca 5 dakika da bir post yapabiliyorsunuz.) Asıl önemli olan kendinize has, sizin fikirlerinizi içeren genelde trend olan ve dikkat çekecek içerikler yaratmak....
Bu içeriğini ne olduğu önemli değil, dilerseniz çiçeklerden de bahsedebilirsiniz. Ama yükselmek ve fazlasıyla upvote almak için özgün olmanız şart!
 Şu an için gözlemlediğim ve çalışma şekli hakkında deneyimlediğim bilgiler bu şekildedir. Daha detaylı bilgiyi ilerleyen günlerde paylaşmayı umut ediyorum.

Aşağıdaki linkten siteyi ziyaret edip üye olabilirsiniz. Ayrıca benim blogumu da takip ederseniz sevinirim. Upvote is upvote  Wink

Blog Adresim

https://steemit.com/@honte

Site İçeriği
https://steemit.com

3 aydır üye olmak için uğraşıyorum. bakalım ne zaman olacağım
kaserya70
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 21, 2017, 07:38:11 PM

steemit felan geçin kardeşim. orası dibi görünmeyen kuyu girip çıkanı hatırlamıyorum ben daha.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
December 21, 2017, 08:04:46 PM

Ben 7 aydır steemit kullanıcısıyım. 5 ay öncesinde 500 lira çekmemiş olsaydım o 500 lira şu anki çıkışla 5000 lira olacakmış. Sağlık olsun, o kadar süre için yine de çok iyi para değil ama hiç kazanmıyor da olmazsınız. Özellikle blog kampanyaları için Steemit çok kullanışlı oluyor.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 21, 2017, 08:08:10 PM

Sen ne kadar kaliteli içerikler üretsen de özgün olsan da destekçin yoksa steemitte bir hiçsin Wink
Ek olarak steemitte çeşitli grupların sadece para kazanma amaçlı birbirlerini desteklediği biliniyor. Fikir olarak iyi güzelde istismarcılar her yerde. Steemitte kar etmek ile iyi içerik arasında bir bağlantı yok, saçma sapan bir blog yazısı paylaşanlar o grup ile yüksek karlar elde edebiliyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: