Bitcoin Forum
July 06, 2024, 07:27:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ve Ripple 1 USD  (Read 805 times)
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
December 22, 2017, 05:49:14 AM

1 senede x18 yapmış btc ile geçen sene 25 cent civarı dolaşan ripple x4 yapmış.Baya büyük başarı Eksi X14 zarardayımın Türkçe açıklaması Ripple 1 dolar oldu.Alkış..

Bitcoin 1200 dolarken Ripple 0.05 cent'ti zararda olan sensin sabırlı insanlar köşeyi döndü.

Ripple 1 Ocak 2017'den itibaren

0.0065 usd >>> 1.30 USD = 194 kat

Bitcoin 1 Ocak 2017'den itibaren

974 usd >>> 16000 USD = 16-17 kat
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
December 22, 2017, 08:21:48 AM

1 senede x18 yapmış btc ile geçen sene 25 cent civarı dolaşan ripple x4 yapmış.Baya büyük başarı Eksi X14 zarardayımın Türkçe açıklaması Ripple 1 dolar oldu.Alkış..

Bitcoin 1200 dolarken Ripple 0.05 cent'ti zararda olan sensin sabırlı insanlar köşeyi döndü.

Ripple 1 Ocak 2017'den itibaren

0.0065 usd >>> 1.30 USD = 194 kat

Bitcoin 1 Ocak 2017'den itibaren

974 usd >>> 16000 USD = 16-17 kat

Tüm criptoların düstüğü bir andayız buna rağmen en az düşüş hala Ripple'de.

Ripple (XRP) 0.83101   USD 2.6% oranında bir düşüş var. Diğerlerinin yanında devede kulak bile değil. Ripple yatırımcısını korumuş oluyor bu gördüğüm manzarada.

mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
December 22, 2017, 08:37:53 AM

Şu çöküşten en fazla düşüşle çıkacak olan coinlerden birisinin Ripple olmasını beklerdim ama gerçekten sağlam bir temeli varmış ki çok direnç gösterdi

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 22, 2017, 08:42:15 AM

Xrp ve dgb anti fanı birisi olarak xrp ye helal olsun diyorum. Gerçekten en sağlam duran coin oldu.

gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 22, 2017, 08:52:22 AM

Heryer herşey peşina oldu, btc tekrar ne zaman toplarlar bılmıyorum ama ripple gibi bir coin nasıl hala artıda şaşırmamak elde degil.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 22, 2017, 09:47:40 AM

Haziran da 22k'dan sattığım ripple yine şişmiş bir halde.Geçen hafta 2k'yı gören ripple şu an 7k civarı.Yine birilerinin canını fena yakacak.Bankacı tefecilerin kontrolüne geçmek üzere olan ripple den uzak durmak prim vermemek gerekir.Bu sektör de manipülasyonla tutunmaya çalışan bir şirketin kontrolündeki coin.Güzel projeleri olan ıco seviyesindeki yatırım yaparak hem yatırımınızı değerlendirir hem projeye katkı sağlayabilirsiniz.TRX,enjin,lend 10 günde x20 ile x10 arası değer kazandı.Araştırın takip edin yol haritalarını inceleyin.
KaraSena
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 22, 2017, 09:54:49 AM

Piyasa da olmayan geliştiricilerin elinde ki olan tokenler ne olacak ? 66 M civarında bir token geliştiricilerin elinde diye bir yazı okumuştum daha öncesinde . Asıl balon mevzuları dönüyorsa bu durumda Ripple ' a balon diyebilir miyiz ?
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
December 22, 2017, 09:57:02 AM

Haziran da 22k'dan sattığım ripple yine şişmiş bir halde.Geçen hafta 2k'yı gören ripple şu an 7k civarı.Yine birilerinin canını fena yakacak.Bankacı tefecilerin kontrolüne geçmek üzere olan ripple den uzak durmak prim vermemek gerekir.Bu sektör de manipülasyonla tutunmaya çalışan bir şirketin kontrolündeki coin.Güzel projeleri olan ıco seviyesindeki yatırım yaparak hem yatırımınızı değerlendirir hem projeye katkı sağlayabilirsiniz.TRX,enjin,lend 10 günde x20 ile x10 arası değer kazandı.Araştırın takip edin yol haritalarını inceleyin.

çok bilgisizce konuşuyor ve geçen sene Ripple'nin 25 cent olduğunu iddia ediyorsunuz, mesajimi okuyun
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
December 22, 2017, 10:12:44 AM

globalde eski konularina baktim. zamaninda bedavadan dagitiyorlarmis. nerden nereye. ripple a hic isinamadim ben. ama hepimizi yaniltti. arkasinda bankalar var. bu kadar degerlenmesinin tek sebebi bu.
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
December 22, 2017, 10:20:13 AM

şu ripple yi anlayamıyorum ama btc bu kadar duserken hala aynı fıyatını koruyor, güzel birşeyler yaptılar demekki yoksa insanlar neden alsınlar degilmi.
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
December 22, 2017, 10:28:17 AM

Xrp ve dgb anti fanı birisi olarak xrp ye helal olsun diyorum. Gerçekten en sağlam duran coin oldu.

Stellar'i da unutmayalim. Bu hengamede o da Saglam Durdu.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 22, 2017, 10:35:26 AM

Aynen ben bilgisizim arkadaşım.Sadece yaptığım işlemleri yazdım.22k'dan haziran ayında alan biri şu anda kar'damı zarar damı bunun bilgiyle ne alakası var ayrıca.Ripple'yi şişirirler şişirirler sonra geçmiş olsun.Burada birçok yeni arkadaş var bizim yorumlarımız insanları etkileyebilir o yüzden yükseldiği gibi bir coinin çakılacağını da belirtmek zorundayız.Ben güvenmiyorum ayrıca sevmiyorum Ripple'yi bana kazandıracağını bilsem de uzak dururum.

2017 Ocak ayında 920 satoshi olan ripple.
2017 ARALIK ayının 12'sinde 1615 satoshi olmuş.Arada 22k'ları gördüğü de oldu 1k'lara indiğide.
Bu tarihten itibaren artmaya başladı ve 2 haftada x5 yaparak şu an büyük bir oranda fiyat olarak şişti 7350'ye geldi.Bu hacimden satışlar geldiğinde fiyatın nereye oturacağını göreceğiz hep birlikte.
Yeni arkadaşlar riski göze almalı sadece Ripple için değil her coin için.
Bir coinin grafikteki 1 ay ve daha önceki aylardaki grafiği incelenmeli önceki değeri ile şimdiki değeri hangi noktada tepe noktasında mı dip noktasında mı alım için uygun mu satış için uygun mu buna karar vermeli.
Ico fiyatından girenler kazançlı mı evet sende haklısın kazançlı olabilir.Ben sadece arkadaşların tepe noktasında yakalanmasını ve yatırımlarını riske atmamasını istiyorum.Bu sadece ripple için değil tüm coinler için geçerli.
ben öyle yüksek bir kazanç görmedim ripple de.Kısa vadede grafikteki gibi 2 hafta önce dip fiyattan girenler x5 yapmış güzel kazanmışlar.Şimdi onlar çıkarken birileri kaybetmesin ripple'den.
Herkese bol kazançlar.

h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 22, 2017, 10:47:07 AM

şuanki ath 24 dolar yapıyor. oraya çıkması şuan için imkansız gerçekten. bakalım daha ne kadar çıkacak tahminim 2 doları görüp düşmesi.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 22, 2017, 02:12:28 PM

Merakımdan soruyorum: Dolaşımdaki adedi 39 milyar olan Ripple en fazla kaç dolara kadar yükselebilir? Toplam coin adedi ise 100 milyarmış. Yani önündeki en büyük engel bu rakamlar gibi geliyor bana. Mesela 100 dolar olması için trilyon dolarlık bir market hacmine sahip olması lazım sanki... Aydınlatabilecek bir arkadaş varsa iyi olur aslında. Çünkü 1 milyar adedin üstündeki coinlerin fiyatları oldukça düşük. Gelecek potansiyellerinin önünde bir engel var mı merak ediyorum.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
December 22, 2017, 02:15:09 PM

Merakımdan soruyorum: Dolaşımdaki adedi 39 milyar olan Ripple en fazla kaç dolara kadar yükselebilir? Toplam coin adedi ise 100 milyarmış. Yani önündeki en büyük engel bu rakamlar gibi geliyor bana. Mesela 100 dolar olması için trilyon dolarlık bir market hacmine sahip olması lazım sanki... Aydınlatabilecek bir arkadaş varsa iyi olur aslında. Çünkü 1 milyar adedin üstündeki coinlerin fiyatları oldukça düşük. Gelecek potansiyellerinin önünde bir engel var mı merak ediyorum.

Aralık 2017'de Ripple ekibinindeki coinler sözleşme ile kilitlendi ve bu sözleşme 55 milyar tokeni 55 ay boyunca serbest bırakacaktı. Her ay 1 milyar dolar serbest bırakılacak yani dolaşımdaki sayı konusunda sıkıntı yaşamanızı gerektirecek herhangi bir şey sözkonusu değil. Ripple bana göre 5 dolara ulaşır fakat bu fiyattan girilir mi? Bence girilmez, biz düşükten aldık düşte kârdan zarar zaten.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
December 22, 2017, 02:17:17 PM

Ripple ın 1 doları geçeceğine rüyamda görsem inanmazdım.Ripple zaten kaç kat yaptığı belli olmayan bir token 20 centlerde gezerken nasıl bu kadar çıktı anlayamıyorum.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
December 22, 2017, 02:20:47 PM

0.22 civarlarındayken almıştım ve 1 hafta sonra aynı seviyeden geri sattım ve çok pişmanım biraz daha sabır etmedim diye  Sad
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
December 22, 2017, 02:33:22 PM

Ripple beni de çok şaşırttı. Görülüyor ki bu piyasada imkansız gibi görülen şeylerin gerçek olması çok zor değil.
Bende bir pump dalgasında ripple alıp aylardır hala elde tutuyordum şuanda iyi kardayım ve iyi para yapıyor ama 1 dolar olduğuna göre fiyat 2-3 dolar bile olsa şaşırmam artık.
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
December 22, 2017, 02:46:27 PM

Hiç sevemediğim bir coin ripple. akbank ı sevmediğimden midir nedir bilemiyorum ama ısınamadım birtürlü.
umarım 10 dolar olur ama ben yatırım yapmayacağım.

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 304

kycfree

View Profile
December 22, 2017, 03:18:28 PM

1 dolar oldu bu sabah ama şuan tekrar 0.77 dolar seviyelerine düştü. Piyasa karışık şuan o yüzden çok umut bağlamamak lazım hiçbir altcoine. Şuan alım fırsatı oldu bence bitcoin için. Güçlü olduğu için toparlanacaktır bence.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀