Bitcoin Forum
October 02, 2024, 05:11:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: IMF’nin Coin Çıkarma İsteği Bitcoini ve Altcoinleri etkiler mi?  (Read 292 times)
onlyhodi
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
December 25, 2017, 10:51:38 AM

Para birimleri devletin davranışlarına göre değerleniyor. Savaş mı oldu,politikacımı değişti paranın değeri düşüyor veya yükseliyor. Bitcoin hiçbir yere bağlı olmayan, kontrol edilemeyen, değeri tercih edilirliğinden dolayı değişen durumda olduğu için cazip gelmiyor mu! IMF nin çıkaracağı coin etkileyebilir ama yerini alır mı sanmıyorum..
emrullah2305
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
January 16, 2018, 04:39:01 PM

Fed yarın öbürgüncoin çıkartırsa ki elbet birgün çıkartacak, bu sadece bitcoini değil hepsini tetikler.
İmf gibi bir dev kripto paraları tanımış ve yatırım yapmış olur. Bu sefer kimse balon yaaa patlayacak diye bik bik ötemez.
uhjomun
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
January 16, 2018, 06:24:24 PM

boyle bir coin çıksa halktan teveccüh görmez. önemli olan coinin arkasındaki topluluğun gücüdür
win_win
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
January 16, 2018, 07:58:13 PM

Çok güçlü bi coin olacağı için market hacmini artırır, kendi değeri artar. Zaten hali hazırda Fed'in desteklediği coinler var. Sürpriz bir şey olmaz.
binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
January 16, 2018, 08:05:24 PM

Sürekli fırsat oldukça alıp stoklamaya çalışıyorum bakarsın artar üç beş bir şey kazanırız hesabı.

kmlkkl
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
January 17, 2018, 08:39:43 AM

Ben tam anlamadım bu IMF nin coinini tam olarak ne işe yarayacak. Her ülkenin her ne kadar karşı olduğu söylemesine rağmen bu işlere girdiği aşikar. Sadece piyasada çok spekülasyon dönmesi ve bu sayede bazılarının işine geliyor. Bunların hepsi bir oyun bence

Pusher_59
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
January 17, 2018, 08:55:15 AM

İMF ulusal coin o nasıl oluyor, zaten global bir kurum,

Bence imf nin coin çıkarması gidecekleri yol ve strateji oldukça önemli olacak tabii (bir yandan ne kadar ağırlık vereceklerine de bağlı yanii) ve bu kurum adına yaraşır bir şekilde hareket eder. Mantıklı iş çıktığı gibi almak veya katılmak olur. Diğer yandan ne bitcoini ne de altcoinleri kötü etkileyeceğini düşünmüyorum. Hatta kripto paralara itibar katar, güvenilirliğini arttırır.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: