Bitcoin Forum
June 21, 2024, 12:14:51 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: 1 WAVES 1 bitcoin olur mu?  (Read 1725 times)
bitpazari (OP)
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 22, 2017, 10:34:00 AM

1 waves 1 bitcoin olmadı ama 1 bitcoin 1 waves oldu çok yaklaştı az daha olacak ama ben oldudan sayıyorum. Yıllar sonra beklediğim fiyat daha doğrusu waves'in bitcoin kadar değerleneceğini düşünüyordum hayat işte ne ne zaman gerçekleşir bilemiyorsunuz. Gerçekten böyle bir fiyat olsaydı tabii ki bitcoin'i tercih etmezdim hiç güvenli bir liman olarak görmedim bu yılda.

torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
December 22, 2017, 10:38:11 AM

herşey 1 bitcoin olabilir,ama burda asıl soru şu;
bu waves in cıkışı ile mi olacak yoksa bitcoin nin çöküşü ile mi olacak.

waves in veya başka muadil bir koinin cıkışı ile imkansız bana göre ama olurda bitcoin biterse o zaman neden olmasın.

not:sadece başlıkta soruya gore yazdım cevabımı.zira devamında yazdıklarınızdan hiçbirşey anlamadım.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 22, 2017, 10:40:47 AM

waves in çıkışından dolayı olacağını sanmam , bitcoin çakılırsa ancak olur ama bitcoin o kadar çakılırsa waves dahil diğer altcoinlere neler olur az çok öngörebiliyorum yani zor dediğiniz. bu arada waves yatırımı olan biriyim bunuda belirteyim.
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
December 22, 2017, 10:41:09 AM

Bitcoın tum dunyada yasaklanırsa evet btc ıle waves aynı fıyatta olur onun harıcınde ımkansız bırsey hanı dash veya ethereum desenız tamam bınde 1 ıhtımal dıyecegım ama waves ıle olmaz hatta ethereum veya dash ıle olması bıle butun mekanıklerı degıstırır
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
December 22, 2017, 11:08:18 AM

son gunlerdeki piyasa hareketlerinden anladigim tek sey şu. asla olmaz demeyin her an her sey olabilir. mantik disi olaylarin gelistigi bir piyasadayiz. surprizlere acik olun.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
December 22, 2017, 11:09:47 AM

vay yavruuum vayyy bitcoin nireee wawes nireee Cheesy gelecekte bitcoin bitecek diyenler var o taraftan bakarsanız bitcoin bi cok coinden düşük olacak e wawesede uğrar belki 10 15 yıl sonra Cheesy
bitpazari (OP)
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 22, 2017, 11:34:30 AM

vay yavruuum vayyy bitcoin nireee wawes nireee Cheesy gelecekte bitcoin bitecek diyenler var o taraftan bakarsanız bitcoin bi cok coinden düşük olacak e wawesede uğrar belki 10 15 yıl sonra Cheesy

Altcoin'ler olmasa bitcoin bir halta yaramaz 50-100 tl işlem ücret olmuş altların sırtından geçiniyor. 10 seneye ayakta kalır mı kalmaz mı bilemeyiz ama nereye kadar yatırım aracı olarak görülecek ki. Bugün TL ile hangi kripto parayı alabiliyorsunuz, TL yatır waves al sonra borsasını kullanarak başka coinleri al kolayca. Waves alt yapısında bir adresten başka adrese bitcoin saniyeler içinde gidiyor ama kendi ağında bile saatler sürüyor.  Cheesy
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 22, 2017, 11:36:16 AM

Hayal dünyası gibi birşey söylediğiniz, insanların bitcoine olan güveni yıllar aldı hatta alacak ki, altcoinlere güveni de çok uzun sürecek, tamam waves sağlam iyi bir coin ama btc nin yerini alması çok zor, ethereum için bitcoinin muadili deniyordu, bitcoin onu bile çok geride bıraktı

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 22, 2017, 11:42:12 AM

Waves güvendiğim bir platform gizli destekçileri de va bitcoin trenini kaçıranlar alternatif tren ariyor ETH, Waves yada aklınız da ki başka bir koin olabilir. Ancak waves için hala çok erken umarım ilerde olur. Ekibi sağlam ve ince eleyip sık dokuyarak ilerliyorlar. Bitcon in hatalarından ve eksiklerinden ders çıkartıyorlar.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 22, 2017, 11:43:39 AM

Waves güzel bir coin, altyapısı falan iyi adamlar 1 yıldır dex dex dıyor hala bır gelişme yok ne zaman çıkacak söylentıler var o kadar. Waves altında token çıkartmak çok basit bugun herkes token çıkartabılıyor o kadar basıtkı sahtekarlık teşebbüsleriyle bile bol bol karşılaşılıyor. Waves değerli bir coin ama heniz sasha bu işi kıvıramıyor
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 22, 2017, 11:45:34 AM

Waves'in güzel bir destekleyici topluluğu var 1 yıl oncee gore baktığınızda yatırımcısına guzel para kazandırdı, ama diğer bir coinde bunu yaptı. Waves gelecege dönük olarak alınıp unutulabilir dönem dönem trade yaparak kazandıracak bir coin.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
December 22, 2017, 11:57:22 AM

waves yükselir  btc düşer ortada buluşurlar, 2020 de falan ama Smiley
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
December 22, 2017, 12:06:08 PM

Valla her şey olabilir. Hiç belli olmaz bu işler sadece beklemek lazım bu 1 yılda olabilir 1 ayda belki hiçbir zaman olmayacak bilemeyiz bnce

ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
December 22, 2017, 12:21:44 PM

Bitcoin Para birimi değil de, sıradan bir alt olursa o zaman olur. yoksa bir coinin BTC ile 1-1 olması çok zor. ilerde bir Coin ana para birimi olur. Bu ETH, DASH, BCC, LTC, Waves veya başka herhangi bir coin olabilir. O zaman bunları konuşabiliriz. Ama şuanda var olan piyasa şartları ile dediğiniz çok zor.

mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
December 22, 2017, 12:53:25 PM

Piyasanın yeni bitcoin'i waves olabilir tabiki fakat bu senaryodan daha gerçekti başka bir senaryo var o da; 1. sıraya ethereum'un yerleşmesi ve 2. sırayada waves'in yerleşmesi.
Fakat bu senaryolar en az 2 sene sonra gerçekleşmeye başlar bence çünkü mevcut borsa düzenleri genelde bitcoin merkezli ve insanlar mutlaka btc almak zorunda( bir kaç istisna hariç )
snowball90
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
December 22, 2017, 01:16:59 PM

Waves kesinlikle değerlenecek bir coin bence ama 1 Btc olabilir mi bilmiyorum.. Yani aslında sanmıyorum.
Böyle bir durum gerçekleşse bile çok çok uzun zaman sonra gerçekleşir.

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 22, 2017, 01:28:46 PM

sanırım konuyu açan arkadaş bir waves 20 bin dolar oalcak demiyor eskiden btc nin fiyatı kadar hedef koymuştur o hedefe ulaşmıştır

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
December 22, 2017, 01:42:14 PM

Olmaz ben zannetmiyorum.Çünkü waves yükselse bile bir noktadan sonra yakalamak için bitcoinin durması gerekiyor.Ve bu bence pek mümkün değil.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
Coffee06
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 22, 2017, 01:58:00 PM

Waves ciddi anlamda sevidiğim altcoinlerden birisi alt yapısı olsun cüzdanı olsun çok hoşuma gidiyor. Ama 1 waves 1 btc olması için btcnin çok ço sert bir düşüş yaşaması lazım yoksa çok zor.
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
December 22, 2017, 02:03:19 PM

Tüm altlar bitcoin' in düşüşüne ne yükselişine göre tepki verdiği için yakın zamanda olma ihtimali yok.

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: