Bitcoin Forum
May 10, 2024, 10:34:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: MyTrackNet ico'ya giren var mı? Ne düşünüyorsunuz?  (Read 318 times)
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 22, 2017, 01:31:19 PM

Waves tabanlı bir proje. Kayıp eşya bulma projesi. Roadmap'lerinde bt, gps cihazları vs var. Ico başlamış ve 31 ocağa kadar devam edecek sanırım.

Proje Waves'in ICOhub yarışmasında birinci olmuş.
https://blog.wavesplatform.com/icohub-competition-winners-announced-85ea6ff153ca
(ikinciye de göz atın derim. OCL de güzel proje)

Web sitesi
https://www.mytracknet.com/

Türkçe duyuru ve bounty konusu
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2349745.0

İngilizce duyuru ve bounty konusu
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2349047.0

İmzaya girecektim aslında bounty'den faydalanalım diye ama pundix'ten çıkamadım şimdilik. Küçük bir miktarla da olsa ico'suna girdim. 2018-2019 için fena projeye benzemiyor. Gelecek vaad ediyor.
Siz ne düşünürsünüz?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715337250
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715337250
Reply with quote  #2

1715337250
Report to moderator
VLKNer
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
December 23, 2017, 08:33:25 AM

Ön ico'ya katıldım, imzaya katılmak isterdim ancak newbie olduğum için katılamıyorum. Waves yatırımım var, waves ile katılımlarda ekstra bonus veriyor. Platform üzerinde ico birincisi olması, araştırmalarım sonucu projenin ve ekibin çok iyi olması sebebiyle girdim. Bu işlerde yeni sayılırım ve ilk katıldığım ico Cheesy
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 23, 2017, 08:40:30 AM

Fena degil ama nedense waves tabanlı projelerden başarılı olan en fazla 2 proje vardır, belkı para toplayabılır ama bu projenın temelde iyi olduğunu gostermıyor.
ca3r4n
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
December 23, 2017, 08:51:27 AM

Gerek bounty gerekse pre-icosuna katıldığım wavesin yükselişiyle beraber değerlenecek assetlerden biri gibi duruyor. Aslında dex platformunda yıldızı parlayacak bir çok asset bulunmakta ve hepsi 2018-2019 da kendilerinden çokça söz ettirecek olup şu anda bedavadan az pahalı durumdalar.
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
December 23, 2017, 09:15:35 AM

Yalnız yarışmada ilk üçe giren projenin üçü de Waves tabanlı. Sadece Waves projelerin değerlendirildiği bir yarışma gibi duruyor sanki. Şayet öyle değilse bu Wavesin büyük başarısı...
Atabey
Full Member

Activity: 224
Merit: 119

#Root

View Profile
December 23, 2017, 09:49:54 AM

kullanılan kayıp eşya bulma cihazını kullanıyorum bence çok başarılı bir proje waves projeleri arasında 1.olmasıda zaten onun ayrı bir başarısı.ön ico bende katıldım inşallah güzelsonuçlar alacağız tavsiye edebileceğim en iyi icolardan en iyisi.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
December 23, 2017, 11:35:45 AM

Fena degil ama nedense waves tabanlı projelerden başarılı olan en fazla 2 proje vardır, belkı para toplayabılır ama bu projenın temelde iyi olduğunu gostermıyor.
Çünkü waves platformuna yeni yeni aşina oluyor yazılımcılar. Eth'den bıkmaya başladı millet. Neo ve waves tabanlı projeler daha fazla çıkacak ileride eminim.

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
December 23, 2017, 01:45:03 PM

waves tabaninda olusan assetler de waves ile gelisip degerlenecek. malesef fiziksel bir urun ortaya koymaya calisan projeler kisa vadede oldukca deger kaybedebiliyor. ama uzun vade icin iyi bir yatirim olacagina eminim. fiyat oldukca makul seviyedeyken sonradan pisman olmamak icin bi kiyiya atmak lazim biraz.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 23, 2017, 03:45:03 PM

Ya ekip iyi çalışıyor bir şey ler yapıyorlar ancak projeyi çok tutmadım bir acayip geliyor bana. Keşke daha farklı bir proje olsaydı. Waves tabanlı olması avantaj , waves ile birlikte hareket edebilir.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
December 23, 2017, 06:22:15 PM

potansıyel olarak umıt verıcı bır proje ancak bız turklere uzak. bluetooth tracker yaw dıyoruz bız. whatsuptan konum at fılan. ancak waves new dex tanıtımında ocl ıle bırlıkte tracknette vardı. wavesın yarısmasında bıtkapıtalde vardı bızım turklerden ama nedense acale edıp bts gectıler. kayboldu gıttı onlar. ocl ve tracknetı waves ekıbı desteklıyor ve sasha da bu konuda twıt attı bılınmeyen bırsey degıl bunlar dıye.
Bilinmeyen.karakter
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
December 23, 2017, 07:13:54 PM

Ben de ön ico ve bounty’sine katıldım. Katılımcı kitlesinin bilinçli oluşu ve projenin akıllıca planlanmış olması en çekici tarafları. 👌
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
December 23, 2017, 07:20:59 PM

Ne yazık ki hiç yok (volume ve kar sağlayan). Waves projeleri çok küçük kalıyor ethereum projelerine göre. Ethereum'un smart conractları zeki geliştiricileride kendine çekiyor. Hepsi smartcontract teknolojisini kullanmasada bir ethereum markası oluşmuş durumda. Piyasada bunu kabullendi.
2018'de waves ekibinin bu anlayışı yıkacağını düşünüyorum. Smart contractlar ile yapılacak geliştirmelere ve iyi fikirlere ödeme yapacaklar. Bunun geliştiricileri waves'e çekmesi düşünülüyor.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 23, 2017, 10:02:18 PM

Nedense proje olarak çok kullanılabilir olduğunu düşünmüyorum. Ancak yine de ufak bir miktar da olsa alıp bekletmekte fayda var diye düşünüyorum.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
December 23, 2017, 10:27:59 PM

Waves tabanlı olunca 2 kere düşünüyorum çok spesifik özelliklere sahip olması lazımki yatırım yapılsın ben öyle birşey göremedim
Sertii
Newbie
*

Activity: 83

View Profile
December 24, 2017, 07:55:14 AM

Benim kafama yatmadı , yazılım & bilişim tecrübem yok salt yatırımcı olarak mantık yürütüyorum..
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 24, 2017, 08:34:57 AM

Bazı projeler var ki Türkler tarafından oldukça rağbet görüyor. Bu projede onlardan biri. Ekibi yavaş ama oldukça akıllı hareket ediyor. Belki sansasyonel bir giriş yapmıyorlar ama projeyi bilen ve araştıranlar diğer projelere baktığımızda daha bir bilinçli neye yatırım yaptıklarının farkındalar. Böyle olunca bir güven oluşuyor.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
December 24, 2017, 10:42:07 AM

Ne yazık ki hiç yok (volume ve kar sağlayan). Waves projeleri çok küçük kalıyor ethereum projelerine göre. Ethereum'un smart conractları zeki geliştiricileride kendine çekiyor. Hepsi smartcontract teknolojisini kullanmasada bir ethereum markası oluşmuş durumda. Piyasada bunu kabullendi.
2018'de waves ekibinin bu anlayışı yıkacağını düşünüyorum. Smart contractlar ile yapılacak geliştirmelere ve iyi fikirlere ödeme yapacaklar. Bunun geliştiricileri waves'e çekmesi düşünülüyor.
Waves smart contract'ı getirsin asıl o zaman göreceğiz şenliği Smiley

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
December 24, 2017, 10:51:57 AM

Proje çöp sadece düşük hard cap var ise pump/dump olarak iş görür + waves tabanlılar ortada
tadzio
Full Member

Activity: 344
Merit: 100

View Profile
December 24, 2017, 11:31:40 AM

MyTrackNet, kayıp eşya, evcil hayvanve insan bulmak için bir ağ projesi. Bu konu özgün olmuş. Kripto alanı genişledikçe daha neler göreceğiz. Partnerleri Waves, Node Net, Digital Fınance ve diğerleri. Partnerler güçlü firmalar. MyTrackNette ödüllendirme mekanizması var. Ödül sistemi ve cüzdanı, Bitcoin, Ethereum, Waves gibi veya  USD, Euro, Yen gibi değerlerle değiştirilebilen MyTrackNet Token'ını (MTN) kullanabilir. Tokeni kripto para ve yerel para birimlerine dönüşebiliyor, bu avantajlı. Waves tabanlı olmasının getirisini iyi hesaplamak gerekir.
Atabey
Full Member

Activity: 224
Merit: 119

#Root

View Profile
December 29, 2017, 08:50:35 PM

Proje çöp sadece düşük hard cap var ise pump/dump olarak iş görür + waves tabanlılar ortada

çöpmü arkadasında şuan gözle görülür elle tutulur bir projesi var yıllarıdr satılan bir elektronik kullanışlı bir cihaz var. ve yapmak istediği projede mantıklı gider hiç yoktan bazı veri tutan uygulama ve cihazlara öncü oluyor. wawes proje yarışmalarında 1.seçildi.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: