Bitcoin Forum
June 24, 2024, 05:51:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 »
  Print  
Author Topic: bitcoin daha ne kadar düşecek  (Read 5232 times)
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
February 05, 2018, 11:33:29 AM

Bu atmosfer değişmediği sürece eskisi gibi yükselmeye başlayacağını sanmıyorum . Eğer bir kaç yardim olursa eskisi gibi hızlı olmasa da hızı artmaya başlayacak
Olacaktır ama bu ne kadar sürer belli değil. Tüm coinler BTC ye bağlı olduğu için hepside kötü etkilendi coinmarket kıpkırmızı herkes ne yapacağını şaşırdı. Birazda bıktırdı böyle devam ederse insanlar çok soğuyacak bu durumdan biran önce toparlanması gerek yoksa yatırımcıların sayısı çok azalır.
selenge
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile WWW
February 05, 2018, 01:42:52 PM

Fiyatların düşmesinden korkup kaçmayın arkadaşlar, elinizdeki coinleri dip fiyattan satın alanlar çok büyük paralar kazanacaktır. Acele etmeyin sabır gösterin her şeyi bugünkırmızı olabilir, beklemeyi öğrenin.
teselort
Member
**

Activity: 70

View Profile WWW
February 05, 2018, 02:58:35 PM

Soğuyanlar Btc 20.000 dolardan aşağıya gidince soğudu, sepeti boşaltıp usd ye döndü. Geride kalan uzun süreli yatırımcı grubu dayanmaya devam ediyor. Btc, dolar bazında kardan zararı göze aldık.

Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
February 05, 2018, 03:09:14 PM

Korkulan oluyor ve düşüş trendi devam ediyor gibi. Gaza gelip 17-18k’dan girenler için gerçekten üzücü bir durum, akla mukayyet olmak nasıl mümkün olur bilemiyorum. Bu düşüş trendinin etkisi bir süre daha devam eder ve önceki yıllardaki gibi bir tablo izlerse belki yıl sonuna doğru ortalık şenlenir biraz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 05, 2018, 08:03:21 PM

Fiyatların düşmesinden korkup kaçmayın arkadaşlar, elinizdeki coinleri dip fiyattan satın alanlar çok büyük paralar kazanacaktır. Acele etmeyin sabır gösterin her şeyi bugünkırmızı olabilir, beklemeyi öğrenin.
bence fiyatı daha da düşürüp dip seviyelerdeyken çok fazla yatırımcı bir anda ortaya çıkacaktır. Bence de sabır gösterip beklemeyi bilmek lazım daha fazla düşecek bu duruma direnip ilerleyen zamanlarda raht bir nefes alabilirsiniz. yatırım şuanda hiç yok herkes elinde ki btc yi çeviriyor ama dip seviyelerde 2 kat artar yatırımcılar çünkü artık btc yi herkes biliyor ve düşük fiyattan herkes alacaktır.Bu durum daha ne kadar böyle sürer bilinmez ama yatırımlar yapıp sabırla beklemek en doğrusu olur.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 05, 2018, 08:11:52 PM

Korkulan oluyor ve düşüş trendi devam ediyor gibi. Gaza gelip 17-18k’dan girenler için gerçekten üzücü bir durum, akla mukayyet olmak nasıl mümkün olur bilemiyorum. Bu düşüş trendinin etkisi bir süre daha devam eder ve önceki yıllardaki gibi bir tablo izlerse belki yıl sonuna doğru ortalık şenlenir biraz.
Şöylede bir durum var çok büyük paralarla oynayanlar piyasayı belirleyenler onlar bu piyasayı istedikleri zaman canlandırıyorlar adamlar 5 k 4 k ya alacakken neden 14  15 k ya alsın. yatırımlar yapılsın ki onların onlarda bu paraları çekebilsin elinde binlerce btc olanlar var sonuçta $13.090.450.000   böyle bir  hacim oranını 1 gün içinde $7.090.450.000   buraya çekmek bunu zaten özetliyor. Daha da düşmesini isteyenler yakın sürede piyasayı eskisinden de farklı şekilde kat kat daha fazlasıyla canlandıracaklardır. Buda benim şahsi görüşüm. herkesin gözünde kötü itibar kazandırılmaya çalışıldı ve insanlar bakacak ki btc fiyatı düşüyor 5 6 k insanların bir çoğu buna onay verirken birde bakacaklar ki tekrar 15 20 k ları görmüş. Hani güvenilmezdi ne oldu dedirtecekler aha da buraya yazıyorum Smiley  Cool
kayzersoze
Member
**

Activity: 238

View Profile
February 05, 2018, 08:31:32 PM

Ben en fazla 6 bin dolara kadar düşeceğini düşünüyorum. O da hemen olmayacaktır olursa eğer bir iki aya kadar düşer. Sonra toparlanmaya başlayacaktır yavaş yavaş. Yaz sonu hızlı bir artış olabileceği kanaatindeyim.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 05, 2018, 11:25:38 PM

Ben en fazla 6 bin dolara kadar düşeceğini düşünüyorum. O da hemen olmayacaktır olursa eğer bir iki aya kadar düşer. Sonra toparlanmaya başlayacaktır yavaş yavaş. Yaz sonu hızlı bir artış olabileceği kanaatindeyim.
fiyatı zaten 6.963 bu kadar en fazla 1 hafta ya düşer eğer yüksek yatırımlar gelmezse ne varsa eritiyorlar şuanda çok yükselecek çok düşeceğini tahmin ediyordum ama bu kadarının gerçek olacağını tahmin etmiyordum benim asıl beklediğim taban fiyat bu fiyatında altında sanırım o da olucak ama toparlarsa kendini çok büyük dönecek piyasaya öyle tahmin ediyorum
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
February 06, 2018, 09:30:21 AM

5 bin dolara kadar inebilir. Bakalım ne kadar sürecek. Ama en geç sene sonuna kadar toplar umarım.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
February 06, 2018, 11:07:12 AM

Toparlanmaya herkesin yüklediği anlam farklı. Bana göre 6500 dolardan alıp 8000 dolara satmak yeterli olur. Diğeri 20.000 dolar fiyatını tekrar görmek istiyor.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
February 06, 2018, 04:11:40 PM

Bugün sabahki sert düşüşün ardından toparlanır gibi oldu gün içinde ama bu ufak artış çok umut vermedi bana. Belki yükselişin başlangıcıdır bilemem ama bence 5 bin dolar seviyelerini görmeden çıkmayacak gibi.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 06, 2018, 05:19:34 PM

Bence yatırım yapmak için zamanı.Yatırım tavsiyesi vermiyorum ama artık daha çok düşebileceğini sanmıyorum.Çünkü üstte kar etmek için giren dipte satan kitle yok olmuşa benziyor.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 06, 2018, 08:46:26 PM

Bugün sabahki sert düşüşün ardından toparlanır gibi oldu gün içinde ama bu ufak artış çok umut vermedi bana. Belki yükselişin başlangıcıdır bilemem ama bence 5 bin dolar seviyelerini görmeden çıkmayacak gibi.
Biraz hareketlenme var ama aynı düşüncedeyim  5 bini görür benim tahminim daha da altını görecek çünkü her gün kötü haber yapılırken şuan yükselmez ama uzun bir aradan sonra çok büyük yatırımlar gelecek tekrar yükselecek. Şimdi uzun bir zamana ihtiyacı var kısa sürede toparlamıyacak kendisini ama eskisinden de fazla yükselecek. Bu fırsatları değerlendirip tüm mantığa yatan coinler de uygun yatırımlar yapılabilir. Mutlaka kazançlı olacaktır
reddolphin
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
February 06, 2018, 10:18:11 PM

bu gün bir yükseliş gerçekleşti ama sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.balinaların işi olabilir, çünkü sürekli olumsuz haber çıkıyor.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 07, 2018, 11:39:43 AM

bu gün bir yükseliş gerçekleşti ama sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.balinaların işi olabilir, çünkü sürekli olumsuz haber çıkıyor.
Doğru söylüyorsun öyle bende o düşüncedeyim. bu artışı sağlayanlar balinalar. Olumsuz haberler bitince ve önemi olan devletlerin bitcoin hakkında ki düşünceleri olumlu olup kabul edince daha iyi yönde etki gösterecek bu kadar kötü haber medyada dolanırken insanlar etkileniyor tabi. Ama tekrar yükseldiğinde bunun pek de bir önemi kalmayacak. Çok  uzun süreceğini düşünmüyorum tekrar yükselişe geçecektir. Şimdiki duruma yükselme diyemem pek bir fark yok her an fiyatın düşmeye daha çok meğili var. Bakalım ne olacak bir an önce toparlanması gerek.
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 07, 2018, 12:59:45 PM

Kısa süreli bir yükselme oldu ki bu değer %30civarinda bir değer ama bir gün içinde oldugu icin düşüş bitti demek o kadar kolay olmuyor daha çok yolu var . Ki ilk önce bunun bir hafta korunması . Ondan sonra gözlerim parlamaya başlayacak
Tiyatroibo
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 07, 2018, 09:32:08 PM

Bitcoin inişten çıkışa geçti koşa sürede eski seviyelerini bulacağını düşünüyorum
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 08, 2018, 02:11:57 AM

Kısa süreli bir yükselme oldu ki bu değer %30civarinda bir değer ama bir gün içinde oldugu icin düşüş bitti demek o kadar kolay olmuyor daha çok yolu var . Ki ilk önce bunun bir hafta korunması . Ondan sonra gözlerim parlamaya başlayacak
Bu kadar orana şuan yükselme denilemez daha fazla düşme ihtimali var. Medyada bu kadar kötülenirken şuanda yükseleceğini pek düşünmüyorum. Yapılan işlemler parasına para ekleyenler şuanda al sat yapanlar şuan ki hareketlilik bu yüzden ama toparlayacaktır. Yapılan haberlerde olumlu yönde değişecektir devletlerin bunu kabul etmeleri gerekiyor.
clex_us
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 08, 2018, 04:58:08 PM

Bitcoin kötü olarak yeterince dip fiyatı gördü. Bundan sonra 6200 dolar fiyatını bir daha göreceğimizi sanmıyorum. Şimdilik fiyat yatay seyrediyor ama yukarıya doğru gidecektir.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 08, 2018, 08:43:47 PM

Bitcoin kötü olarak yeterince dip fiyatı gördü. Bundan sonra 6200 dolar fiyatını bir daha göreceğimizi sanmıyorum. Şimdilik fiyat yatay seyrediyor ama yukarıya doğru gidecektir.
Yatırım yok şuan da uzun bir süre yatırım alamazsa eğer daha fazla düşecektir. Şimdi bile yükselebilmesi için belli bir süre sadece yatırım alması gerekiyor. Medyanın kötü yansıtmaları yüzünden çok fazla etkileniyor. Devletler desen aynı gözle bakıyor şu sıralar toparlaması biraz zor 100 000 tl yi göreceği söyleniyor bunu görebilmesi için de bir zemin hazırlanması gerekiyor. Bu onun süreci benim görüşüm
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 »
  Print  

Jump to: