Bitcoin Forum
May 11, 2024, 04:47:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: ankara'da 10.000 USDT tether alınır  (Read 742 times)
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
December 30, 2017, 10:12:56 PM

alım bitmeseymiş keşke.. Muhabbet güzelmiş..
1715446057
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715446057
Reply with quote  #2

1715446057
Report to moderator
1715446057
Hero Member
*

Ignore
1715446057
Reply with quote  #2

1715446057
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715446057
Hero Member
*

Ignore
1715446057
Reply with quote  #2

1715446057
Report to moderator
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
December 31, 2017, 07:40:32 PM

tether in kendisi saçmalıktan başka bir şey değil zaten. tether yerine usd işlemi yaptıran borsa kullanın. bitfinex gibi mesela.

doncello
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
January 02, 2018, 08:13:21 AM

e kendisi söylüyor onlar söylenti inanmayın diye? bir bildiği var ki söylüyor. resmi gazetede yayınlanması lazımmış bir de biliyormuş gibi teknik konuşuyor Cheesy

benim bu talebim ciddi bir talep değildi. burada kendisinin de konuştuğu konudan emin olmadığını vurgulamak istiyorum.

aklına güvenmeyen akıl vermesin kimseye boşuna bıdı bıdı yapılmasın yani burada yok borsaya çeksen şöyle olur böyle olur biz türkiye borsasına para mara çekmiyoruz

başlık açtığına pişman edersiniz adamı size ne aq

haha ne kadar dingil varmış burda. sırf meraktan başından sonuna kadar okudum. ısrarla vergi mevzuatına takılmamak için türk borsalarını kullanmak istemediğini belirtmene rağmen ağzını burnuna kırmaya varıncaya kadar lafı uzatmış bu dingiller. ha ben neden bunları yazdım ulan sizin gibi dangalaklar o kadar çok ki youtube da rihanna videosu altına bile birbirine küfreden türkleri görüyorum, insan tahammül edemiyo sizinle aynı ülkede yaşamaya bazen. kendini arbitrajın ustası sananlar "değerin marjinal faydası" teorisini okuyup öğrensinler bi ondan sonra bir malın/hizmetin piyasa fiyatını ne belirler konuşsunlar. adam isterse 10000 teklif eder canı isterse 100 teklif eder size ne.

oğlum sen kimsin de başkasının avukatlığına soyunuyosun Smiley, başkasının arkasına sığınma çık delikanlı gibi piyasaya senin de hesabını görelim  10 yaşındaki ergen zekası ve hezeyanıyla konuşan geri kalmış arkadaş...

Burası berbat bir ülke olduğu için değil, aşağılık kompleksli olduğun için ve medeni tartışma yapmayı bilmediğin için bu tarz zılgıtları hep yiyosun, ad hominem'lara girmeden konuşmayı öğren, çok daha güzel geri bildirimler alırsın merak etme.

istediğimi savunurum. senin gibi parazit zekalı bi canlının arkadaşı değilim. ananın da mevzuya girmesini istemiyosan bi daha "oğlum" diye hitab etmeden önce iki kere düşün.

tıraşı kes bilgilerini bırakıcak kadar ufacık cesaretin olsun korkak fare gibi saklanma, ne oldu sindin bir anda, atıp tutuyodun, iletişim bilgilerini bekliyorum yedi sülalene selam ileticem eğer bir damla şeref ve haysiyetin varsa özelden yazarsın bilgilerini...

Burası ergenlik hormonlarını boşaltma mecrası değil. Madem kız arkadaş yapamıyorum bari sanal delikanlılık yapayım deme bedeli ağır olur. Klavye arkasından atıp tutarım nasıl olsa kimse bulamaz sanma. Sen çok delikanlıysan bu hakaretlerine böyle devam et bir de adını soyadını tcni gönder de bana bak sonra noluyo. 

Op hala buradaysa bu çok bilmiş ergenlere inat 10000 de ben satacam eğer bu tetherde cüzdan olayı varsa. Yerim İzmir ama.

Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
January 07, 2018, 06:43:55 PM

Burası ergenlik hormonlarını boşaltma mecrası değil. Madem kız arkadaş yapamıyorum bari sanal delikanlılık yapayım deme bedeli ağır olur. Klavye arkasından atıp tutarım nasıl olsa kimse bulamaz sanma. Sen çok delikanlıysan bu hakaretlerine böyle devam et bir de adını soyadını tcni gönder de bana bak sonra noluyo. 

Op hala buradaysa bu çok bilmiş ergenlere inat 10000 de ben satacam eğer bu tetherde cüzdan olayı varsa. Yerim İzmir ama.

nasıl kız arkadaşlar yaptığımı karına kız kardeşine bir sor sana güzel izah ederler, senin gibi cahil cühelaya daha ağır konuşmak lazım ama burada gerçekten iyi niyetli arkadaşlar var o yüzden kısa kesiyorum, hala akıllanmazsan bilgilerini özelden bırakıyosun tırsak vatandaş...

deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 07, 2018, 06:45:28 PM

tether in kendisi saçmalıktan başka bir şey değil zaten. tether yerine usd işlemi yaptıran borsa kullanın. bitfinex gibi mesela.
bitfinex usd işlemi mi yaptırıyormuş?? bitfinex tetherin babası hocam. adamlar tether basıp piyasanın anasını ağlattı zamanında. bitcoini şişirdiler.
doncello
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
January 16, 2018, 01:58:30 AM

nasıl kız arkadaşlar yaptığımı karına kız kardeşine bir sor sana güzel izah ederler, senin gibi cahil cühelaya daha ağır konuşmak lazım ama burada gerçekten iyi niyetli arkadaşlar var o yüzden kısa kesiyorum, hala akıllanmazsan bilgilerini özelden bırakıyosun tırsak vatandaş...

parazit yapma siktir git sikik herif
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: